Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
29. února 2024, svátek má Horymír
Užijte si zimní Plzeň za dobrou cenu a sturistickou kartou zdarma

Užijte si zimní Plzeň za dobrou cenu a sturistickou kartou zdarma

Ne každý musí v zimě nutně trávit každý víkend na horách. Speciální nabídku připravila pro zimní sezonu Plzeň. Pestrou nabídku zvýhodněných pobytových balíčků Plzeňských hotelových nocí můžete využít o třech zimních víkendech a také i Velikonocích. Každý z ubytovaných hostů navíc obdrží zdarma turistickou kartu Plzeňských hotelových nocí. S ní se můžete vydat do řady památek a na komentované prohlídky zdarma či s výraznou slevou. V nabídce jsou také exkluzivní balíčky na představení v plzeňské Divadle J. K. Tyla. V březnovém termínu pak zdarma vstup na placené instalace festivaluBlikBlik. Využijte speciální nabídky Plzeňských hotelových nocí a o program vašeho výletu budete mít postaráno.

dsc08250-2.jpg

Kdy můžete nabídku Plzeňských hotelových nocí využít?

Další termíny jsou v únoru (23.-25.2.) a bude možné akci využít také předposlední březnový víkend (22.- 24. 3.) v době konání festivalu světla BlikBlik a také během Velikonoc (29. 3. - 1. 4.). 

dsc01529-kopie.jpg

Jaké balíčky nabízejí hotely?

Veškerá zapojená místa nabízí navíc zvýhodněné pobytové balíčky se snídaní na jednu nebo dvě noci, v případě Velikonoc pak na dvě nebo tři noci. Řada hotelů připravila pro své hosty také speciální bonus v podobě wellness včetně sauny či pivních lázní, večeře v hotelové restauraci nebo lahve dobrého vína na pokoj. Vybírat můžete z hotelů v samotném srdci města nebo v klidnějších lokalitách blízko přírodě. Máte tak jedinečnou možnost si užít pobyt ve velkém stylu za zvýhodněnou cenu. Vybraný balíček je možné rezervovat prostřednictvím webu Plzeňských hotelových nocína www.plzenskehotelovenoci.cz.

dsc01424-kopie.jpg

Jak využít turistickou kartu zdarma?

Ke každému pobytu hosté obdrží kartu Plzeňských hotelových nocí, se kterou se budou moci zdarma zúčastnit komentovaných prohlídek historického centra a Loosových interiérů a navštívit Pivovarské muzeum, Západočeské muzeum, Západočeskou galerii a muzeum Patton Memorial Pilsen. S kartou získají také 25% slevu na prohlídku pivovaru Plzeňský Prazdroj a výrobního závodu BOHEMIA SEKT ve Starém Plzenci s bohatou degustacírůzných druhů šumivých vín. Ušetříte také na výstupu na plzeňskou věž či při nákupu suvenýrů v Turistických informačních centrech Visit Plzeň.  Místo na komentovaných prohlídkách je nutné si zajistit předem v rámci rezervace. Program vám sestavíme na základě vašich preferencí, nebudete se tak muset o nic starat.

dsc01102-1-kopie.jpg

Využite exkluzivní nabídky plzeňského divadla

Účastníci Plzeňských hotelových nocí navíc získají možnost si dopředu zakoupit exkluzivní vstupenky na vybraná představení Divadla J. K. Tyla, která opravdu stojí za to. V ceně na představení je také komentovaná prohlídka budovy divadla a welcome drink.

dsc08155.jpg

Vybrat si konkrétní pobytový balíček můžete na webu www.plzenskehotelovenoci.cz, kde najdete také veškeré další potřebné informace. Praktické tipy, které by se vám mohli hodit při plánování výletu do Plzně najdete na webu www.visitplzen.eu.

prohlidka-pivovarskych-sklepu-1.jpg

ČTĚTE DÁLE

SPA Hotel Imperial Karlovy Vary

V překrásném prostředí lázeňského města Karlovy Vary, kde se historie prolíná s moderním komfortem, stojí Spa hotel Imperial jako symbol luxusu a pohody. Tento architektonický skvost, který stojí hrdě nad srdcem Karlových Varů, je destinací pro ty, kteří hledají únik od každodenního stresu a touží po odpočinku v náruči luxusu. Nechte se uchvátit kouzlem, které hotel Imperial nabízí.

LEŽ.... aneb komedie o pravdě, hostuje Divadlo VERZE v kladenském divadle

Jak byste se zachovali, kdybyste přistihli svého ženatého kamaráda při nevěře? Ženská solidarita je silná zbraň, ale co když si váš partner myslí, že manželce byste to říkat neměla a má poměrně pádné důvody… Petra Špalková, Jan Dolanský a Petr Lněnička v úspěšné francouzské komedii! Srdečně zveme!.

Comic-Con Prague 2024 odtajnil další hvězdné hosty. Přijede Warwick Davis nebo populární herci ze Star Wars i z Hvězdné brány

V pořadí pátý ročník festivalu popkultury Comic-Con Prague potěší nejen fanoušky legendární space opery Star Wars či ikonické Hvězdné brány. Na začátku dubna budou moci v pražském Universu potkat například i populárního Angličana, který si zahrál ve všech (osmi) dílech Harry Pottera.

Bohemian Symphony Orchestra Prague představí to nejlepší z rockové hudby v O2 universu

Se svým programem Rock in Symphony míří na stage O2 universa jedinečný Bohemian Symphony Orchestra Prague společně se Soundtopia Band, kteří své publikum zvou na unikátní show. Koncert ovládnou melodie těch největších rockových legend. Brzy se navíc dozvíte, který speciální host na show vystoupí.

Noc divadel v březnu jedinečným způsobem připomene Kafku a jeho odkaz

23. března 2024 v Česku proběhne již dvanáctý ročník Noci divadel, tentokrát při příležitosti „kafkovského“ výročí na téma „Proměna“. Divadla a další instituce v celé zemi aktuálně připravují jedinečný program, který diváci ve zbytku sezony nezažijí. Většina scén navíc program uvede zdarma nebo za snížené vstupné.

Roman Říčař: Nakonec jsem tomu úplně propadl

V předloňské sezoně si Roman Říčař na kladenských prknech zahrál sice menší, ale zato dost výraznou roli zhýčkaného Ludvíka XIII. A v Městském divadle Kladno hostuje znovu. Tentokrát však v hlavní roli Jánošíka a navíc v muzikálu Na skle malované, pro který připravil hudební aranžmá a společně s Jiřím Janouchem vedl i korepetice.