Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
2. října 2023, svátek má Olivie a Oliver
V Divadle Lucie Bílé se brzy uskuteční Dokonalá svatba

V Divadle Lucie Bílé se brzy uskuteční Dokonalá svatba

S nastupující divadelní sezónou čeká pražské Divadlo Lucie Bílé hned několik novinek. Vedle připravovaného muzikálu Srdeční záležitost je to například začínající spolupráce s úspěšnou divadelní společností INDIGO Company. Ta se poprvé na prknech divadla, jehož majitelkou a principálkou je zlatá slavice Lucie Bílá, představí již 4. října, a to s divácky oblíbenou komedií Dokonalá svatba.

dokonala-svatba-foto6.jpg

Bill má rád Rachel. Rachel má ráda Billa. Brzy bude dokonalá svatba, na kterou se těší oba snoubenci i všichni kolem nich. Jenže ráno před svatbou se Bill po noci, ze které si díky loučení se svobodou vůbec nic nepamatuje, probudí v posteli se zcela neznámou dívkou. Na dveře už klepe ženichův svědek Tom a brzy také nevěsta. Podaří se svatební den zachránit anebo mohla noc před svatbou všechno změnit?

dokonala-svatba-foto4.jpg

Situační komedii britského dramatika Robina Hawdona uvedla divadelní společnost INDIGO Company v režii Lumíra Olšovského poprvé již v roce 2013. O několik let později se Dokonalá svatba dočkala obnoveného nastudování s částečně novým obsazením. V něm se diváci mohou těšit na Václava Koptu s manželkou Simonou Vrbickou, Ivanu Korolovou, Veroniku Čermák Mackovou, Zbigniewa Kalinu, Lilian Fischerovou, Janu Trojanovou nebo Michaele Vykuse. Komediální atmosféru v ději dotváří také originální hudební podkres, který pro inscenaci připravil Ondřej Ruml.

dokonala-svatba-foto5.jpg

„Ve svém divadle tvořím zázemí lidem, kterých si nesmírně vážím a kteří jsou talentovaní a skvělí. Zároveň chci představovat inscenace, které jsem měla možnost již dříve vidět a přála jsem si, aby byly u mě. Takovým představením je právě i komedie Dokonalá svatba plná úžasných hereckých výkonů. Přijďte se podívat, uvidíte, že budete stejně nadšení jako já,“ zve diváky do svého divadla principálka Lucie Bílá.

Vstupenky na komedii Dokonalá svatba, kterou Divadlo Lucie Bílé uvede 4. října 2023

www.divadloluciebile.cz

stazeny-soubor.png

ČTĚTE DÁLE

Na pražském Výstavišti proběhne CHILLI FEST a ASIA FOOD festival

Sobota 7. října bude na pražském Výstavišti ve znamení CHILLI FESTu. Akce s celodenním doprovodným programem bude mít významný vrchol: duel, v rámci nějž se budou pojídat nejpálivější chilli papričky světa. Zúčastní se ho mistr světa a držitel několika rekordů zapsaných v Guinnessově knize Mike Jack (Mike Jack Eats Heat) nebo aktuální evropský šampión z Itálie Giancarlo Gasparotto, který je známý jako Jack Pepper.

SUKHISHVILI - Gruzínský národní balet v ČESKÉ REPUBLICE!

Nový celovečerní program a jedinečná atmosféra zanechají nezapomenutelné dojmy!
Reklama
reklama

Lucie Bílá představuje svou Srdeční záležitost

Přípravy uvedení nového muzikálu Srdeční záležitost v Divadle Lucie Bílé pomalu směřují ke svému konci. Na jevišti scény v pražské Karlově ulici v těchto dnech pod vedením režiséra Antonína Procházky a choreografky Ivany Hannichové probíhají poslední zkoušky a ladí se finální detaily před slavnostní premiérou. Ta se uskuteční již ve čtvrtek 28. září v Den české státnosti.

Městské divadlo Kladno: říjen plný hlouposti a setkání s ďáblem

Pro milovníky divadelních představení tu máme velkou pozvánku do Městského divadla Kladno. Začátkem října si nenechte Jak jsem potkal ďábla, nebo Eva tropí hlouposti.

Snímky o blízké budoucnosti, osobnostech architektury a designu i masterclass. Začíná mezinárodní festival Film a architektura.

Dvanáctý ročník festivalu Film a architektura s hlavním tématem Konstrukce bude ve dnech 29. 9. – 4. 10. 2023 k vidění jak v zavedených kinech, tak na netradičních lokacích v celkem 29 městech po celé České republice a na Slovensku. V rámci více než 80 promítání nabídne téměř 40 krátkých a celovečerních snímků z celého světa. Doprovodný program bude obohacen o přednášky, hudební performance a především debaty se zahraničními tvůrci i architekty.