Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
19. června 2024, svátek má Leoš
Voňavé produkty má LUSH i pro tatínky!

Voňavé produkty má LUSH i pro tatínky!

Došly vám nápady na dárek pro tátu? Ať už oslavujete toho biologického nebo jinou otcovskou figuru ve svém životě, ať už má radši sprchy nebo koupele, potřebuje pomoct zkrotit hřívu nebo vous, u nás vyberete ten pravý dárek, co mu pomůže oslavovat, cítit se svěže a dopřát si trochu hýčkání a péče.

blue-moon-soap-hero-2024-8.jpg

Kompletní kolekce je k dostání ve všech kamenných prodejnách a online.

Blue Moon, Mýdlo 220 Kč/ 100g

Rozptylte temnotu a smyjte všechny starosti s tímto osvěžujícím citrusovým mýdlem, které září ve tmě. Vydatnou krémovou bázi tohoto mýdla tvoří řepkový olej, glycerin a extra panenský kokosový olej a pro nebeskou vůni se spojily silice z bergamotu a grapefruitu. Díky luminiscenčnímu zinc sulfide se můžete ve své koupelně kochat měsíčním svitem.

blue-moon-soap-hero-2024-6.jpg

Dinosaur in a Crisis, Koupelová bomba 140 Kč/ kus

Není nic špatného na tom mít občas trochu krizi. Proto jsme se rozhodli naplnit svět (přesněji, vaši vanu) klidem a mírem v podobě směsi absolue z růže a levandulové silice, která vám pomůže zahnat stres a chmury.

dinosaur-in-a-crisis-bath-bomb-hero-2024-2.jpg

Seaside, Koupelová pěna 180 Kč/ 100g

Ponořte se do tyrkysových vod pokrytých pěnou, která vám připomene tu mořskou. Nechte se unášet do oázy klidu a míru na vlnách hřejivé tmavé sumaterské pačuli a petitgrainové silice, propojených osvěžující ylang ylangovou silicí. Óda na dorsetské pobřeží.

seaside-bubble-bar-hero-2024-4_1.jpg

Fresh As, Sprchový gel od 290 Kč/ kus

Sprchový gel Fresh As se vám při ranním sprchování postará o to správné povzbuzení – svěží, bylinné, chladivé, ale zároveň příjemně uvolňující. Silice z jedle balzámové a kosatce tvoří unikátní svěží vůni, která instantně osvěží a je ideální pro ty, kdo největší relax zažívají v horách nebo hlubinách lesů.

fresh-as-shower-gel-hero-2024-9.jpg

Super Dad!, Koupelová bomba 220 Kč/ kus

Nechte svého superhrdinu nabrat síly v hřejivé lázni oplývající mocí bergamotu a kanangy. Ne všichni superhrdinové nosí masku a plášť! Někteří se halí do závoje povznášející vůně. Vhoďte do vany napuštěné teplou vodou a relaxujte ve svém zdroji energie.

super-dad-bath-bomb-hero-2024-1.jpg

Dirty, Krém na holení 380 Kč/ kus

Toužíte-li po hedvábně hladké pokožce, v péči konejšivého ovesného mléka a bambuckého másla jste v dobrých rukách, tak naneste štědrou vrstvu krému na navlhčenou pokožku v oblasti, kterou chcete holit.

 

 

ČTĚTE DÁLE

Jedinečná expozice Pilsner Urquell: The Original Beer Experience slaví 1. rok od svého otevření. Dostala se mezi 5 nejnavštěvovanějších turistických atrakcí v Praze

Interaktivní audiovizuální expozice Pilsner Urquell: The Original Beer Experience, kde příběh proslulého plzeňského piva ožívá zcela unikátním způsobem, slaví rok od svého otevření v historické budově Václavského náměstí. Expozici si během prvního roku prohlédly stovky tisíc návštěvníků a budova plná zážitků se stala jednou z 5 nejnavštěvovanějších turistických atrakcí v Praze.

Healing Festival 2024: Vzestup draka - Nezapomenutelná dovolená s obrovským přesahem do běžného života.

Připrav se na životní zážitek! Healing Festival se koná v zámecké zahradě ve Světlé nad Sázavou od 7. do 11. srpna a přináší nezapomenutelných pět dnů plných strhující hudby, extatického tance, ale i hlubokých workshopů, inspirativních přednášek a ceremonií.

Festival na pláži nabízí luxusní zážitek. Balaton Sound letos nabídne prodloužený program na hlavním pódiu i nové uspořádání areálu

Balaton Sound je již více než deset na festivalové mapě pevně usazen jako jeden z nejosobitějších elektronických festivalů v Evropě. Nejinak je tomu i letos, kdy program v čele s jedinečnými hvězdami jako Timmy Trumpet, Marshmello, Meduza, Paul Kalkbrenner, Maceo Plex, Adam Beyer nebo Amelie Lens doplňují nová nastupující jména djka Sama’ Abdulhadi, HoneyLuv, Juliet Fox, Estella nebo Henri Bergmann. Program celkem během 4 festivalových dní zahrnuje přes 300 programových položek na 9 hudebních scénách! Nejlepší party, kterou odstartovat léto se blíží!

Last minute dovolená 2024: Poznejte Turecko a prožijte nezapomenutelné okamžiky

Hledáte inspiraci na pohodovou dovolenou pro celou vaši rodinu, partu přátel nebo pro vás samotné? Již nemusíte! Last minute Turecko 2024 představuje ten nejlepší způsob, jak si užít letošní léto naplno, dopřát si trochu slunce i zasloužený odpočinek. Objevte last minute zájezdy TUI a vyrazte za dobrodružstvím klidně hned zítra! Last minute nabídka na vás již čeká.

V Praze naživo zazní hity kapely Fleetwood Mac

Fanoušci americko-anglické rockové formace Fleetwood Mac si budou moci své oblíbené hity znovu vychutnat naživo. V pražském Kongresovém centru je 22. září 2024 zahraje výběr hudebníků vystupujících pod názvem Rumours of Fleetwood Mac.

Multižánrový festival pro celou rodinu KUKOKLI už posedmé oživí chátrající kostel

KULUTRA, KOSTEL, KLID, LOUKA, GENIUS LOCI – to je multižánrový festival KUKOKLI. Jeho sedmý ročník o víkendu od 19. do 21. července oživí chátrající barokní kostel v Horním Vítkově u Liberce. KUKOKLI není jen o živém umění, ale i výjimečné architektuře a idylické okolní přírodě. KUKOKLI je také o snaze zpřístupnit mimořádně inspirativní prostor společným zážitkům, zachránit zapomenutý kostel a podpořit jeho opravu.