Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
30. listopadu 2023, svátek má Ondřej
Za zábavou i adrenalinem do Pitlandu!

Za zábavou i adrenalinem do Pitlandu!

Přemýšlíte, kam během podzimu vyrazit za jedinečnými zážitky, užít si spoustu zábavy, získat novou zkušenost, a hlavně nemuset řešit nejisté počasí? Přinášíme vám skvělý tip! Objevili jsme pro vás jedinečný zážitek v pravém slova smyslu! Jedinečný zážitek je totiž přesně to, co nabízí pražský Pitland, speciální krytá hale na Zličíně, kde si užijete jízdu v jedné stopě bez ohledu na věk, zkušenosti, papíry na motorku, a především bez ohledu na počasí! Co byste řekli na trochu akční, lehce sportovní až adrenalinovou zábavu, která je určena opravdu pro každého, včetně dětí nad 150 cm?

particka-3.jpg

JEDINEČNÝ ZÁŽITEK V PITLANDU

Jedinečný zážitek je nejen název produktu, ale přesně to, co zde zažijete. Pokud hledáte zpestření, nový nezapomenutelný zážitek a zkušenost, jste na správném místě! Jedinečný zážitek je koncipován tak, aby v sobě kombinoval trochu akční zábavu a adrenalin, a přitom byl bez jakéhokoli rizika.

Navíc, pokud vás někdy motorky lákaly, ale nikdy už jste nenašli odvahu, odhodlání nebo nezbyl čas, ať už ze strachu či předsudků, že velké a silné motorky asi nebudou značka ideál, bude pro vás Pitland to pravé.

Právě proto vznikl jedinečný produkt, pojmenovaný výstižně „Jedinečný zážitek“. Jedná se o hodinovou jízdu v Pitlandu, kdy se cenu podařilo stlačit na naprosté minimum, a navíc Pitland zážitek doplnil ještě o své nejlepší instruktory a půjčení kompletní moto výbavy! A to už je pořádná porce bonusů, co říkáte?

a9-01432.jpg

CO ZAŽIJETE?

Během 60 minut Jedinečného zážitku spolehlivě poznáte, jak chutná jízda v jedné stopě. Naučíte se takzvaně zkrotit ePit, rozjet se i bezpečně zastavit, zatáčet, vstřebáš zásady správné jízdy v jedné stopě, včetně nejideálnějšího posezu a držení těla. A na závěr si zařádíte na speciálním halovém okruhu a třeba si i užijete radost z předjetí kamarádky či přítele nebo kolegy.

Celou hodinu budete jezdit na takzvaných ePitech, malých a lehkých elektrických motorkách, které se ovládají automaticky, jen za pomocí plynu a brzdy a zvládne je opravdu každý - dítě nad 150 cm, junior, teenager i člověk bez jakýchkoli zkušeností, který nikdy nesděl ani na skútru.

libor-cviceni-2.jpg

CO NA VÁS ČEKÁ?

V ceně, která činí 1 950 Kč je nejen hodinové ježdění v Pitlandu, ale také zapůjčení kompletní moto výbavy, od helmy a kukly přes moto kombinézu a rukavice až po boty, a samozřejmě pomoc, instruktáž a péče přátelských instruktorů. Nic neřešíte, jen se necháte instruktory vést a užíváte si. Třeba první pocity z jízdy v jedné stopě, postupné zvládnutí moto dovedností i radost z posunu a zrychlení na dráze nebo zážitek ze zcela nové akční aktivity plné zábavy a lehce adrenalinových prvků.

Jízdu je možné kdykoli ukončit a stejně tak si případně i dokoupit další hodiny nebo jízdy na trati.

Zažijte podzim konečně správně akčně a zábavně, získejte plno nových zážitků, dojmů a zkušeností, a hlavně si nedělejte vrásky z počasí. A pozor! Pitland je jediný projekt svého druhu na světě. Tak proč si neužít náš český unikát, navíc, když jej máme přímo na pražském Zličíně?

particka-2-2.jpg

www.jedinecnyzazitek.cz

 

ČTĚTE DÁLE

Hledáte inspiraci na Vánoce? Tipy na vánoční dárky

Vánoce jsou tady, Vánoce jsou tady, dárečky si užívej! Taky Vám to tak uteklo? Právě proto přinášíme tipy na ty nejlepší firemní a vánoční dárky, aneb vánoční inspirace pro rok 2022. Tak hurá na nákupy, ať nemusíte stát dlouho fronty.

Do Divadla Radka Brzobohatého připlují Trosečnice

…jde o život a nejbližší restauraci máš tisíc mil daleko…
Reklama
reklama

Nové premiéry se diváci Městského divadla Kladno dočkají v prosinci

Třetí letošní premiéra zavede diváky Městského divadla Kladno do prostředí psychiatrické léčebny. Divadlo totiž uvede dnes již kultovní Přelet nad kukaččím hnízdem, jehož režie se ujal jeden z nejvýraznějších představitelů mladé generace Adam Skala. Slavnostní premiéra proběhne 9. prosince v hlavním sále MDK.

Poslední letošní premiéra v divadle PONEC bude o naší kůži – přecitlivělé, obnažené a vyděšené stejně jako celá společnost

V závěru listopadu – 27. 11. od 20:00 – se v divadle PONEC poprvé představí taneční inscenace s prvky detektivního thrilleru Rukavičkářské závody. V této performanci choreografky Terezy Lenerové se fikce prolíná se zážitky s naší vlastní kůží. První repríza následuje 28. 11.

Comic-Con Prague 2024 má termín! Dorazí Chris Barrie z Červeného trpaslíka

Pátý ročník oblíbeného festivalu popkultury Comic-Con Prague se uskuteční od 5. do 7. dubna 2024 v pražském O 2 universu. Fanoušci se mohou na akci setkat s ikonickou postavou Arnolda Rimmera z Červeného trpaslíka, čeká je však seznam dalších zvučných jmen k příležitosti půlkulatin akce.