Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
28. května 2023, svátek má Vilém
Za zábavou i adrenalinem do Pitlandu!

Za zábavou i adrenalinem do Pitlandu!

Přemýšlíte, kam během podzimu vyrazit za jedinečnými zážitky, užít si spoustu zábavy, získat novou zkušenost, a hlavně nemuset řešit nejisté počasí? Přinášíme vám skvělý tip! Objevili jsme pro vás jedinečný zážitek v pravém slova smyslu! Jedinečný zážitek je totiž přesně to, co nabízí pražský Pitland, speciální krytá hale na Zličíně, kde si užijete jízdu v jedné stopě bez ohledu na věk, zkušenosti, papíry na motorku, a především bez ohledu na počasí! Co byste řekli na trochu akční, lehce sportovní až adrenalinovou zábavu, která je určena opravdu pro každého, včetně dětí nad 150 cm?

particka-3.jpg

JEDINEČNÝ ZÁŽITEK V PITLANDU

Jedinečný zážitek je nejen název produktu, ale přesně to, co zde zažijete. Pokud hledáte zpestření, nový nezapomenutelný zážitek a zkušenost, jste na správném místě! Jedinečný zážitek je koncipován tak, aby v sobě kombinoval trochu akční zábavu a adrenalin, a přitom byl bez jakéhokoli rizika.

Navíc, pokud vás někdy motorky lákaly, ale nikdy už jste nenašli odvahu, odhodlání nebo nezbyl čas, ať už ze strachu či předsudků, že velké a silné motorky asi nebudou značka ideál, bude pro vás Pitland to pravé.

Právě proto vznikl jedinečný produkt, pojmenovaný výstižně „Jedinečný zážitek“. Jedná se o hodinovou jízdu v Pitlandu, kdy se cenu podařilo stlačit na naprosté minimum, a navíc Pitland zážitek doplnil ještě o své nejlepší instruktory a půjčení kompletní moto výbavy! A to už je pořádná porce bonusů, co říkáte?

a9-01432.jpg

CO ZAŽIJETE?

Během 60 minut Jedinečného zážitku spolehlivě poznáte, jak chutná jízda v jedné stopě. Naučíte se takzvaně zkrotit ePit, rozjet se i bezpečně zastavit, zatáčet, vstřebáš zásady správné jízdy v jedné stopě, včetně nejideálnějšího posezu a držení těla. A na závěr si zařádíte na speciálním halovém okruhu a třeba si i užijete radost z předjetí kamarádky či přítele nebo kolegy.

Celou hodinu budete jezdit na takzvaných ePitech, malých a lehkých elektrických motorkách, které se ovládají automaticky, jen za pomocí plynu a brzdy a zvládne je opravdu každý - dítě nad 150 cm, junior, teenager i člověk bez jakýchkoli zkušeností, který nikdy nesděl ani na skútru.

libor-cviceni-2.jpg

CO NA VÁS ČEKÁ?

V ceně, která činí 1 950 Kč je nejen hodinové ježdění v Pitlandu, ale také zapůjčení kompletní moto výbavy, od helmy a kukly přes moto kombinézu a rukavice až po boty, a samozřejmě pomoc, instruktáž a péče přátelských instruktorů. Nic neřešíte, jen se necháte instruktory vést a užíváte si. Třeba první pocity z jízdy v jedné stopě, postupné zvládnutí moto dovedností i radost z posunu a zrychlení na dráze nebo zážitek ze zcela nové akční aktivity plné zábavy a lehce adrenalinových prvků.

Jízdu je možné kdykoli ukončit a stejně tak si případně i dokoupit další hodiny nebo jízdy na trati.

Zažijte podzim konečně správně akčně a zábavně, získejte plno nových zážitků, dojmů a zkušeností, a hlavně si nedělejte vrásky z počasí. A pozor! Pitland je jediný projekt svého druhu na světě. Tak proč si neužít náš český unikát, navíc, když jej máme přímo na pražském Zličíně?

particka-2-2.jpg

www.jedinecnyzazitek.cz

 

ČTĚTE DÁLE

Top festivaly aneb léto v plném proudu

Prázdniny se pomalu blíží a to znamená dvě věci - divadla zavřou své brány a naopak se naplno rozjedou všemožné festivaly.

Prague Armory: zábava, co má náboj

Moderní střelnice v Praze s nejširší nabídkou nejrůznějších zbraní a zaměřením na dokonalej zážitek i pro střelce bez zbrojního průkazu? Přesně to vám nabídne Prague Armory ve Vysočanech.
Reklama
reklama

Bratislava region: Pojeďte s námi na dovolenou

Řekněme si, kdo by nechtěl mít dovolenou každý den? Odpočívat na pláži a vejít do svěží vody, kdy se mu jen zachce. Jíst kvalitní jídlo ak tomu pít vychlazený drink, nebo poznat zda zažít něco nového a nepoznaného. Romantické procházky bratislavským Starým Městem, kterému dala nesmazatelnou pečeť Marie Terezie. Bohatý kulturní program, kulinářské zážitky či degustace vynikajících malokarpatských vín. Je to místo nekonečných možností pro letní aktivity. V all inclusive destinaci, kde je vše jen na skok, objevíte vše, co k létu patří.

Těšínské Slezsko – pestrá mozaika turistických cílů

Láká vás východ Česka? Beskydy, horalé? Chcete poznat krajinu kolem Šikmého kostela? Nejvýchodnější cíp České republiky nabízí nespočet zajímavých míst a zážitků. Ať se tam vydáte jako turisté, cykloturisté nebo za poznáním, nebudete litovat.

Připravte se na cyklistickou sezónu s Pealockem

S nadcházející cyklistickou sezónou je jedním z velkých témat kvalitní zabezpečení kol a elektrokol. Není se čemu divit, pořizovací cena těchto vybavení se často vyšplhá i na nižší stovky tisíc korun. Drahé vybavení pak pochopitelně láká i zloděje, kteří jsou stále vynalézavější a stále častější jsou i krádeže ze zdánlivě bezpečných míst, jako jsou stojany u zahrádek kaváren a restaurací. Jen za předminulý rok se škody z krádeží vyšplhaly na 140 milionů korun, přičemž průměrná škoda z krádeží kol a elektrokol loni vzrostla na bezmála 30 tisíc korun.