Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
7. října 2022, svátek má Justýna

Festival malých pivovarů

Místo:
Kulaťák
Datum:
10.9.2022 08:00
Cena:
Web:
I tento rok se uskuteční oblíbený Festival malých pivovarů na Kulaťáku.  Letos půjde již o 4. ročník! 
A tento ročník se máte opravdu na co těšit! Kromě "stálých" účastníků, kteří se účastní našeho festivalu pravidelně, se můžete těšit také na několik novinek.  Jmenovitě letos poprvé přivítáme například Měšťanský pivovar v Poličce, Pivovar Matuška, či Pivovar Albrecht z Frýdlantu!  Kromě široké nabídky piva od malých pivovarů, pro Vás bude připravena také bohatá nabídka občerstvení a těšit se můžete také na hudební doprovod. Festival potrvá až do 20:00, standardní nabídka trhů bude zachována do 14 hodin. Potvrzené pivovary:  Břevnovský pivovar  Cider Tátův sad  Minipivovar Ujkovice  Pivovar Albrecht  Pivovar Bašta  Pivovar Bayreuth  Pivovar Bubeneč  Pivovar Cvikov  Pivovar Červený vlk  Pivovar Falkenštejn  Pivovar Herold  Pivovar Chříč  Pivovar Kytín  Pivovar Lajka  Pivovar Lončák Pivovar Matuška  Pivovar Mazák  Pivovar Moucha  Pivovar Strahov  Pivovar Švihov  Pivovar Trautenberg  Pivovar Trilobit  Pivovar v Poličce  Pivovar Vik  Pivovar Zahora  Poděbradský pivovar  Purkmistr - Pivovarský dvůr Plzeň  Říčanský pivovar  Vinohradský pivovar Kulturní program začíná v 11:00. Letos zahrají tyto kapely: - Mark Stainer and his problems + Pavel Cingl - Adventures  - Meteleska  - Readymade Blacksliders - Bílá nemoc

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Moravskou metropoli rozezní již 8. ročník mezinárodního festivalu Janáček Brno

Neopakovatelná atmosféra, hudba Leoše Janáčka a kompletní česká dirigentská špička na jednom místě. Brno rozezní již 8. ročník jedinečného mezinárodního operního a hudebního festivalu Janáček Brno. V podání předních operních domů, orchestrů i sólových interpretů čeká diváky od 2 – 20 listopadu 2022 nabitý program, kterým se tentokrát prolíná téma »Quo Vadis«. Pro bližší informace a nákup vstupenek sledujte stránky www.janacek-brno.cz.

Za zábavou i adrenalinem do Pitlandu!

Přemýšlíte, kam během podzimu vyrazit za jedinečnými zážitky, užít si spoustu zábavy, získat novou zkušenost, a hlavně nemuset řešit nejisté počasí? Přinášíme vám skvělý tip! Objevili jsme pro vás jedinečný zážitek v pravém slova smyslu! Jedinečný zážitek je totiž přesně to, co nabízí pražský Pitland, speciální krytá hale na Zličíně, kde si užijete jízdu v jedné stopě bez ohledu na věk, zkušenosti, papíry na motorku, a především bez ohledu na počasí! Co byste řekli na trochu akční, lehce sportovní až adrenalinovou zábavu, která je určena opravdu pro každého, včetně dětí nad 150 cm?
Reklama
reklama

Jaroslav Slánský: Je to radost i velká zodpovědnost

Zkoušení nové inscenace Jak jsem potkal ďábla o životě a díle Oty Pavla je v plném proudu. Hra vznikla přímo na objednávku Městského divadla Kladno a její autoři dramatik a dramaturg Jiří Janků a režisér Petr Svojtka ji napsali na míru souboru kladenské činohry. Roli Oty Pavla svěřili uměleckému šéfovi Jaroslavovi Slánskému.

Godzone tour 2022 startuje v Praze a v Ostravě už v říjnu!

Česká republika bude mít příležitost zažít evangelizační turné projektu Godzone letos o měsíc dřív, a to v Praze 24. října a v Ostravě 25. října. Celá tour následně pokračuje na Slovensku až do 29. října. Organizátoři této tour chtějí společně s vedoucími různých společenství sdělit Česku a Slovensku aktuální odkaz: Nevzdávej To!

Tiësto se vrátí do Prahy po 4 letech

Tiësto se vrátí do Prahy po 4 letech a to v úterý 27. září 2022 na Magnetic Festival 2022. Nenechte si ujít tuto jedinečnou akci, kde Vám zahraje legenda taneční scény.