Koncert Transparency International, Erotický veletrh či Smokie

Publikováno 02.12.2018
První čistě prosincový týden v Praze přinese kromě příjemného oteplení i pěknou řádku zajímavých akcí. V pondělí slaví česká pobočka Transparency International své 20. narozeniny při kterých vystoupí mimo jiné David Koller. Ve středu se otevře kluziště na Ovocném trhu a ve čtvrtek startuje festival Filmasia. Během pátku a soboty probíhá v PVA EXPO Erotický veletrh a v sobotu v Tipsport aréně zahraje společně se symfonickým orchestrem britská kapela Smokie. Inu, opět se máme na co těšit...

Pondělí 3.12.

TI slaví 20 let boje proti korupci

Transparency International slaví své dvacáté narozeniny v České republice. K nim jim přijdou do MeetFactory zahrát a zazpívat hudebníci Barbora Poláková, David Koller a Vladimír 518.

Koncert začíná v 19 hodin.

Vstup: 250 Kč

Úterý 4.12.

Advent v Kampusu

Kampus Dejvíce v úterý uvítá tradiční adventní akci. Od 14 hodin jsou na programu kreativní dílny studentských spolků a klubů a v 17 hodin dojde ke slavnostnímu rozsvícení Sakur.

Akce začíná ve 14 hodin.

Vstup: ZDARMA

Středa 5.12.

Kluziště na Ovocném trhu

 

Praha 1 si letos, jak se již stalo tradicí, připravila zimní kluziště na Ovocném trhu.

Akce probíhá do 30. ledna příštího roku.

Vstup: ZDARMA (?)

Čtvrtek 6.12. 

Filmasia

Kino Lucerna hostí již 14. ročník filmového festivalu asijských filmů Filmasia. Letošní ročník se zaměřé na vztah knížní předlohy a filmové adaptace.

Festival probíhá od 6. do 9.12.

Vstup: 100 Kč/představení

Pátek 7.12.

Erotický veletrh 2018 - Praha

Jedinečná akce míří opět do PVA EXPO Praha. Čeká vás to nejlepší ze světa erotiky, sexu, módy a plastické chirurgie na jednom místě! Mimo jiné se můžete těšit na módní přehlídky spodního prádla, světově známou pornoherečku Tarru White či soutěže o ceny.

Erotický veletrh probíhá až do soboty.

Vstup: 250 Kč 

Mikulášská párty

Tradiční a oblíbená Mikulášská párty míří opět do Klubu Kotelna. Kromě taneční párty a mnoha povedených kostýmů se můžete těšit i na tombolu plnou zajímavých cen.

Akce probíhá od 20 hodin.

Vstup: ZDARMA

Sobota 8.12.

Smokie - The Symphony Tour 2018

Legendární anglická kapela Smokie míří do pražské Tipsport Arény! Tuto kapelu, která byla založena v roce 1965 doplní na pódiu symfonický orchestr a příznivci rockové hudby se mají opravdu na co těšit.

Koncert začíná v 19 hodin.

Vstup: 490 Kč

Kluziště v Ládví

Městská část Praha 8 otevře na koupališti Ládví zimní kluziště pro širokou veřejnost. Na své si tak přijde opravdu každý, kdo se touží sklouznout po ledě. Na místě bude i možnost zapůjčení bruslí.

Kluziště bude mít otevřeno až do 20. února příštího roku.

Vstup: 40 Kč

Neděle 9.12.

Putování za vánoční hvězdou

Kulturní dům Kyje si na neděli naplánoval představení s vánoční tématikou. Vydejte se spolu se svými dětmi za vánoční hvězdou...

Představení začíná v 15 hodin.

Vstup: 50 Kč