7+1 tip kam na Valentýna

Publikováno 12.02.2019
Svátek zamilovaných se blíží a s ním nesmí chybět ani našich sedm čerstvých tipů, jak si ho se svou polovičkou zpestřit. Na své si samozřejmě přijdou i nezadaní dámy a pánové, pro které pražské kluby taktéž připravily speciální program. Inu, opět se máme na co těšit...

Valentýnská večeře v Praze

Jeden z nejromantičtějších zážitků našeho přehledu nabízí valentýnská plavba lodí po Vltavě včetně bohatého rautu a živé hudby. Polibky si tak se svou polovičkou můžete vyměnit třeba pod Karlovým mostem.

Lodě vyplouvají v 18, 19 a a 20:30 a plavby trvají vždy dvě hodiny.

Cena: 1250 Kč

Hříšný tanec na Valentýna v kině Aero

Žižkovské Aero si na večer svátku zamilovaných přichystalo projekci romantické klasiky Hříšný tanec. Těšit se tak můžete na taneční kreace Patricka Swayzeho a legendární zvedačku, která se zapsala do dějin filmu.

Projekce začíná v 18 hodin.

Vstup: 130 Kč

Valentýnský IMPROspeciál

Improvizační večer plný zábavných scének si připravil Reduta Jazz Club stejně jako v minulém roce. Těšit se tak můžete na dojemné, romantické a až erotické scénky, které budou vycházet z podnětů publika.

 Akce začíná v 19 hodin.

Vstup: 150 Kč

V is for (Valentine) Vodka

 Chapeau Rouge naplánovalo na zamilovaný svátek speciální večírek, který dává skvělou příležitost pobavit se a seznámit se nezadným dámám i pánům. V rámci večera se můžete těšit na tři stage - Party Tunes, Latino a HipHop and RnB.

Večírek startuje ve 21 hodin.

Vstup: ZDARMA

Valentýn v Hard Rock Café

V Hard Roc Café si připravili speciální valentýnský program! Kromě po celý den nabízeného tříchodového menu se můžete těšit od 20 hodin na koncert akustického tria Reserve, které od desáté večerní vystřídá DJ Cyper.

Menu se podává od 11:30.

Vstup: ZDARMA

Valentýnský večer v Botanické 

Stejně jako loni, i letos se můžete těšit na valentýnskou prohlídku setmělým skleníkem Fata Morgana. Dozvíte se tak řadu zajímavostí z milostného života rostlin, chybět pak nebude ani tradiční sklenička vína.

Prohlídky začínají v 18 hodin.

Vstup: 600 Kč/pár

Svatovalentýnský večer

Nezapomenutelný zážitek slibuje Svatovalentýnský večer ve Ville Richter! Vychutnat si tak můžete skvělou věčeři při svíčkách s výhledem na noční Prahu.

Akce začíná v 18 hodin.

Vstup: ZDARMA

Valentýn s Abba World Revival

Klub Joe má připravený koncertní večer, v rámci kterého k tanci a zábavě zahraje revival slavné švédské kapely Abba. Dočkáte se tak těch nejznámějších hitů, které za dobu své existence legendární skupina stvořila.

Akce začíná v 19 hodin.

Vstup: 200 Kč