Restaurace Charleston: 30. léta v Karlínském stylu

Publikováno 25.03.2019
Charleston není karlíňanům neznámý. V tamních končinách je totiž nepřehlédnutelný. Gastronomicky i formálně. Těžko bystě jinde v okolí (a dost možná po celé Praze) našli druhý podobně věrný otisk třicátých let, působící téměř jako kulisa drahého hollywoodského filmu.

Dvoupatrový Charleston je zajímavý především tím, že není pouhou hrou na efekt. Nejsou to umělá třicátá léta. Jakkoli podnik ctí současné gastronomické standardy, má naprosto plnohodnotný nádech dob minulých. Tento dojem utváří i muzika v podobě večerní živé hry na klavír. Ten se nachází v dolním patře a právě proto se podzemní část ve večerních hodinách stává naprosto ideálním místem pro romantickou schůzku u svíčky a sklenky dobrého vína z nedávno rozšířeného sortimentu.

V letních měsících podnik disponuje dvěma zahrádkami - ta živější se nachází před restaurací, milovníci klidu ocení zahrádku ve vnitrobloku. Vyjma mimořádného interiéru se podnik může pochlubit vynikajícími poledními menu, fantastickými steaky, které určitě musíte vyzkoušet. Na jídelníčku dále najdete těstoviny, saláty, dezerty, bohatý výběr alko i nealko nápojů. Vše samozřejmě vždy z čerstvých surovin a upravených dle sezóní nabídky.

th.

Restaurace Charleston
Křižíkova 55
Praha 8 – Karlín
Tel.: +420 222 322 098
www.charlestonrestaurant.cz