Prague Design Week, Michal Pavlíček nebo Hollywood Undead

Publikováno 15.04.2019
Prahu čeká další zajímavý týden! V pondělí na náměstí Republiky startuje Prague Deasign Week 2019, zatímco v úterý křtí novou desku v Malé Lucerně legendární kytarista Michal Pavlíček. Středa bude patřit Student Festu a ve čtvrtek se můžeme těšit na koncert americké kapely Hollywood Undead. Během pátku a soboty se Náplavka promění ve velké tržiště asijských specialit a v sobotu je v plánu velká párty v hudebním klubu epic. Nedělní koncert pak ocení všichni vyznavači metalu. Inu, opět se máme na co těšit...

Pondělí 15. 4.

Prague Design Week 2019

Již šestý ročník prodejní designerské přehlídky míří do domu na náměstí Republiky 7! Těšit se můžete na šedesát originálních vystavovatelů, řadu workshopů či promítání speciálních filmů.

Akce probíhá až do 21. dubna.

Vstup: 150 Kč

Úterý 16. 4.

Michal Pavlíček - křest alba 

Nekorunovaný král české kytary Michal Pavlíček míří Lucerna Music Baru! Pro autorské album Pošli to tam oslovil ke spolupráci úznavané české a slovenské umělce - Müllera, Třešňáka, Načevu, Horáčka či zpěvačku Milly Honsovou, která se zúčastní celého koncertního turné.

Akce začíná v 19 hodin.

Vstup: 350 Kč

Středa 17. 4.

Student Fest

11. ročník největšího českého studentského festivalu míří na Národní třídu! Tam se na několika pódiích během jediného večera vystřídá 50 muzikantů, divadelníků a dalších umělců.

Akce začíná v 18 hodin.

Vstup: 149 Kč/do 26 let; 249 Kč/ostatní

Čtvrtek 18. 4.

Hollywood Undead

Americká numetalová skupina ve čtvrtek zahraje v holešovické Tisport areně! Maskovaná partička během večera představí osvědčené hity v nové aranži i žhavé novinky z aktuální tvorby.

Koncert startuje v 18:30.

Vstup: 990 Kč

Pátek 19. 4.

Asia Fest 2019 - Street Food Festival Praha

Náplavka se na pátek a sobotu promění ve velký festival asijského jídla! Kromě vybraných asijských specialit se můžete těšit i na tématickou hudbu, dračí show či bojové sporty.

Akce probíhá od pátečních 11 hodin a trvá až do soboty.

Vstup: ZDARMA

Sobota 20. 4.

DRUMCOMPLEX epic in the dark

Nejmodernější klub Prahy epic chystá na sobotu temnou párty! Techno DJ Arnd Reichow má pro své fanoušky a všechny milovníky taneční hudby připravený nezapomenutelný večer.

Akce začíná ve 22 hodin a trtvá až do rána.

Vstup: 290 Kč

Neděle 21. 4.

New Horizons Tour

Metaláci mají v neděli pre! Cross Club Praha uvítá turné dvou českých metalcore kapel - valašské Secrets of Separation a Anthems z Prahy. V rámci koncertu bude možné finančně podpořit neziskovou organizaci Sea Shepherd Czech Republic, která bojuje proti vybíjení vodní fauny všech oceánů, moří i řek.

Akce začíná v 19 hodin.

Vstup: dobrovolný