Alvaro Soler, Dub Pistols nebo Noc literatury

Publikováno 07.05.2019
I další jarní týden je v Praze plný zajímavých akcí, které zaujmou především milovníky hudby. Jednoznačným tahákem je koncert španělského zpěváka Alvara Solera, na své si přijdou ale i fanoušci jiných hudebních žánrů či událostí - ať už to bude koncert Dub Pistols, Noc literatury nebo víkendový Longboard salon. Inu, opět se máme na co těšit...

Pondělí 6. 5.

Avishai Cohen Trio

Izraelský baskytarista a zpěvák Avishai Cohen vystoupí ve Fóru Karlín se svým projektem Avishai Cohen Trio, které společně s ním tvoří klavírista Elchin Shrinov a Itamar Doari. Samotný Cohen v rámci koncertu představí svou novou desku.

Koncert začíná v 18:30.

Vstup: od 710 Kč

Úterý 7. 5. 

Alvaro Soler

Slavný španělský zpěvák Alvaro Soler míř do holešovické Tipsport areny. Kromě známých skladeb, mezi které patří především světový hit Sofia, v rámci večera představí písničky z nové desky Mar De Colores.

Koncert začíná v 18:30

Vstup: od 790 Kč

Středa 8. 5.

Dub Pistols / UK

Britská breakbeatová kapela fungující 23 let let roztančí Lucerna Music Bar. Uskupení okolo frontmana Barryho Ashwortha proslulo originálními skladbami, které mísí hned několik několik žánrů. 

Koncert začíná ve 20 hodin.

Vstup: 450 Kč

Čtvrtek 9. 5. 

Noc literatury 2019

19 míst, 19 autorů, 19 hereček a 19 čtení! Festival Noc literatury 2019 nabídne bohatý pětihodinový program napříč centrem Prahy.

Akce začíná v 18 hodin u Muzea Antonína Dvořáka, kompletní přehled čtení naleznete ZDE

Vstup: ZDARMA

Pátek 10. 5.

MS v hokeji 2019 na Plechárně

 

Jedna z v Česku nejsledovanějších sportovních akcí je tu ! Mistrovství světa v ledním hokeji v Bratislavě startuje již v pátek, kdy nastoupí česká reprezentace proti té švédské. A například Plechárna je ideální místo, kde si utkání hokejového svátku můžete vychutnat.

Šampionát probíhá až do 26. května, kdy vyvrcholí finálovým utkáním. Zápas se Švédskem startuje ve 20:15. 

Vstup: ZDARMA

 Sobota 11. 5.

Longboard Salon 2019

Největší prodejní veletrh longboardů míří do Vnitroblocku! Kromě nových prken se můžete těšit na největší bazar Česka či několik zajímavých workshopů.

Akce probíhá od 10 hodin a trvá až do neděle.

Vstup: ZDARMA

22. pražský festival dračích lodí

Již 22. ročník největšího pražského festivalu dračích lodí míří k Vltavě! Během soboty a neděle je naplánovana řada závodů, které vyvrcholí nedělním sprintem na 200 metrů.

Akce probíhá od soboty do neděle. K pozorování je ideální oblast okolo Žlutých lázní.

Vstup: ZDARMA

Neděle 12. 5.

Poner Market

PONER, který obléká ty největší hvězdy, má v neděli připravený speciální bazar luxusních kousků, které za sebou mají focení či natáčení. Ideální příležitost obohatit svůj šatník za rozumnou cenu!

Akce probíhá od 11 hodin.

Vstup: ZDARMA