Emma Smetana, Mezi ploty nebo Nicky Romero

Publikováno 20.05.2019
Květen vstoupil do své druhé poloviny, která bude plná zajímavých pražských akcí. V pondělí zazpívá Emma Smetana, zatímco v úterý vystoupí britští Bad Manners. Ve čtvrtek začne Czech Dance Masters, zatímco v pátek roztančí klub Epic Nicky Romero. Víkend bude patřit festivalu Mezi ploty a v neděli je na programu pohádky pro děti i dospělé. Inu, opět se máme na co těšit.

Pondělí 20. 5.

Emma Smetana Koncert

Půvabná zpěvačka a novinářka míří se svým koncertem na Dlabačov. Těšit se můžete na autentickou směs hudebních žánrů, mezi kterými dominuje především pop a jazz. V rámci večera by měla zaznít i její nejznámější skladba No Fire.

Koncert začíná ve 20 hodin.

Vstup: 310 Kč

Úterý 21. 5.

Bad Manners (UK)

Britská partička Bad Manners má po loňském vyprodaném koncertu na Strahově namířeno do Rock Café. Koncert ocení především všichni milovníci hudebního stylu 2 tone ska.

Koncert začíná ve 20:30.

Vstup: 383 Kč

Středa 22. 5.

Indy & Wich + La4

Přední čeští rapoví interpreti vystoupí v Lucerna Music Baru. Kromě Indiho a DJ Wiche se v rámci večera představí i LA4.

Koncert začíná ve 20 hodin.

Vstup: 290 Kč

Čtvrtek 23. 5.

Czech Dance Masters

Největší taneční tour Česka se po roce vrací na Výstaviště Holešovice! Součástí čtyřdenní akce je řada exhibičních vystoupení, soutěží i doprovodných programů ze světa tance.

Akce probíhá až do neděle.

Vstup: od 150 Kč

Pátek 24. 5.

Nicky Romero

Slavný nizozemský disžokej roztančí moderní hudební klub Epic. Nicky Romero, vlastním jménem Nick Rotteveel, proslul řadou elektronických skladeb mezi které patří především světový hit Toulouse.

Párty začíná ve 22 hodin.

Vstup: 999 Kč

Sobota 25. 5.

Mezi ploty 2019

Poslední květnový víkend patří v areálu Psychiatrické nemocnice Bohnice již tradičně festivalu Mezi ploty. V rámci dvoudenní akce se představí špička tuzemské hudební scény - namátkou třeba Divokej Bill, Tomáš Klus nebo Rybičky 48.

Akce probíhá až do neděle.

Vstup: 620 Kč/oba dny

Neděle 26. 5.

Vinnetou 

Neděle je ideální na společný program pro rodiny s dětmi. Experimentální divadlo NoD má připraveenou inscenaci o nejznámějším fiktivním indiánovi. 

Představení začíná v 19:30.

Vstup: 200 Kč