Godsmack, Čechomor nebo Votvírák

Publikováno 10.06.2019
I další červnový týden přinese Pražanům možnost kulturního vyžití. V úterý dorazí do Velké Lucerny američtí Godsmack, zatímco ve středu roztančí Žluté lázně Čechomor. S končícím týdnem může navštívit pivní festivaly po celém hlavním městě, zatímco víkend bude patřit především festivalu Otvírák v nedalekých Milovicích. Rodiny s dětmi pak nepohrdnou Pohádkolandem, který se odehraje v neděli ve Žlutých lázních. Inu, opět se máme na co těšit...

Pondělí 10. 6.

Stand-up na Strossu

Pondělní podvečer přináší populární stand-up comedy, tentokrát na Strossmayerově náměstí. 

Akce začíná v 15:30

Vstup: ZDARMA

Úterý 11. 6.

Godsmack (USA)

 Bostonská partička Godsmack, vyznávající žánr hard and heavy, poprvé zamíří do Prahy, konkrétně do Velkého sálu Lucerny. Kapela se stylem pohybuje mezi hard-rockem a metalem a v jejich skladbách je znát inspirace velikány hudební historie, jako jsou například Led Zeppelin.

Koncert začíná v 19 hodin.

Vstup: 900 Kč

Středa 12. 6.

Čechomor a Balage Band

Středeční večer ve Žlutých lázních patří kapele Čechomor, která na české hudební scéně působí přes 30 let, a skupině Balage Band. Čechomor je autorem řady populárních skladeb, často inspirovaných česko-moravsko-polským folkórem.

Koncert začíná ve 20 hodin.

Vstup: 450 Kč

Čtvrtek 13. 6.

Kyjský pivní festival

Již devátý ročník Kyjského pivního festivalu se odehraje v okolí Kulturního domu Kyje. Kromě pivních specialit na vás čekají vybrané dobroty z grillu a živá hudba.

Akce probíhá od podvečera až do pozdních hodin.

Vstup: ZDARMA

Pátek 14. 6.

Pivo na Náplavce 2019

Další ročník festivalu piva se odehraje přímo na Náplavce. Organizátorem jsou místní fármářské trhy, takže kromě nejrůznějších druhu zlatavého moku nebudou chybět ani nejrůznější dobroty.

Akce probíhá v pátek i v sobotu.

Vstup: ZDARMA

Votvírák 2019

Letošní ročník nejnavštěvovanějšího českého festivalu je již za dveřmi. Během víkendu se na několik pódiích představí taková jména jako je  Kryštof, Rytmus, Dymytry, PSH nebo Divokej Bill.

Festival probíhá až do neděle.

Vstup: od 529 Kč

Sobota 15. 6.

Standerwick

V hudebním klubu Epic vystoupí anglický DJ a producent Standerwick, který slibuje vydařený večírek plný tance a moderní hudby.

Akce začíná ve 22 hodin a bude pokračovat až nedělního rána.

Vstup: 320 Kč

Neděle 16. 6.

Pohádkoland 2019


Druhý ročník největšího českého rodinného festivalu se opět uskuteční ve Žlutých lázních. Především pro ty nejmenší budou se svými zábavnými výstupy připraveni hvězdy dětské show - Fíha Tralala, Čiperkové nebo Štístko a Poupěnka.

Akce začíná v 10 hodin.

Vstup: 299 Kč