Francouzský trh, Buty nebo Pražský piknik

Publikováno 09.07.2019
Léto je v plném proudu, ale zábava v Praze nevyschla... Po pondělním koncertu Eda Sheerana přichází na řadu v úterý další díl Bohemia Jazz Festu. Ve středu se můžeme těšit na začátek francouzských trhů na Kampě, které potrvají až do neděle. Ve čtvrtek si můžete připomenout v kinu Aero koncert legendárních The Cure a v pátek zahrají před Crossem Buty. V sobotu se pak dočkáme další várky Pražského pikniku a celý týden uzavře DJ Tráva v Chapeau Rouge. Inu, opět se máme na co těšit...

Úterý 9. 7.

Lorenz Kellhuber Trio na Bohemia Jazzfestivalu

Lorenz Kellhuber je považován za vynikajícího instrumentalistu, skladatele a improvizátora a nyní si budete moct jeho umění vychutnat v rámci Bohemia Jazzfestu na Staroměstském náměstí. Společně s ním vystoupí na pódiu Felix Henkelhausen a Moritz Baumgärner.

Koncert startuje v 19 hodin.

Vstup: ZDARMA

Středa 10. 7.

Tradiční Francouzský trh na Kampě

Francouzský trh na Kampě se postupně stal tradiční oslavou jedné z nejlepších kuchyní světa. Řada vystavovatelů zde prezentuje své produkty a Vy tak můžete ochutnat nadívané šneky, čerstvé ústřice nebo to nejlepší víno ze všech koutů slunné Francie. 

Festival probíhá až do neděle.

Vstup: ZDARMA

Čtvrtek 11. 7.

The Cure Anniversary 

Legendární britská kapela The Cure oslavila v roce 2018 již 40 let své existence v Hyde Parku a kino Aero nyní promítá záznam tohoto fenomenálního vystoupení. 

Projekce začíná ve 20:30.

Vstup: 350 Kč

Pátek 12. 7.

Buty před klubem Cross

Ostravská rocková skupina Buty působí na české hudební scéně nepřetržitě od roku 1986 a v pátek zahraje pro své fanoušky před hudebním klubem Cross. Buty má na svědomí řadu hitů, z nichž nejznámější je píseň František.

Koncert začíná v 18:30.

Vstup: 200 Kč

Summer of Funk

Jazz Dock má na páteční večer připravený výjimečný večer pro všechny fanoušky funku a soulu. Devítičlenné české uskupení Sly Rabbits působí na scéně od roku 2007 a má za sebou již několik desek. Frontamnkou je půvabná a talentovaná zpěvačka Madalene Joao .

Koncert začíná ve 21 hodin.

Vstup: 250 Kč

Sobota 13. 7.

Pražský piknik 2019

Další ročník Pražského pikniku je konečně tu! V krásném prostředí Střeleckého ostrova tak můžete i s piknikovým košem obejít místny stánky plné dobrot a rozložit si deku a vychutnávat příjemný den.

Akce probíhá od 10 do 22 hodin v sobotu i v neděli.

Vstup: 50 Kč

Neděle 14. 7.

Sunday Rhythm

DJ Tráva patří mezi nejdéle hrající české diskžokeje, za pult poprvé usedl v roce 1995. Postupně se z již legendární klubu BUNKR přesunul až do Chapeau Rouge, kde patří mezi nejoblíbenější rezidenty.

Akce začíná ve 22 hodin.

Vstup: ZDARMA