AMAZING 12: Nejúčinnější transformační program na světě

Publikováno 13.08.2019
Každý chceme vypadat dobře. Hlavní je ale i cítit se dobře a když dojde na „mučení těla“ musí se to dělat správně. Amazing 12 představuje nejúčinnější transformační program na světě. Jediné místo v České republice, kde ho můžete absolvovat, jsou pražské tělocvičny Železná koule.

Žádné zázračné pilulky ani prázdné reklamní fráze. V „Kouli“ se opravdu zapotíte, ale výsledek bude stát za to. Během dvanácti týdnů se naučíte správně trénovat, jíst a dostanete se do životní formy. Na následujících řádkách najdete „dva důkazy místo slibů“. Tak zatněte zuby a hurá do toho, litovat rozhodně nebudete.

Představujeme superwoman Janu!

Když zrovna necvičí v gymu, věnuje se personálnímu poradenství a vychovává 3 a půl letou Terezku

• Nejzásadnější změna

Jsem celkově silnější, daleko víc unesu a najednou jsem i zjistila, že mě nebolí záda.

Jsem furt v pohybu - zvedání dcery, úklid, práce... záda trpěla asi nejvíc.

Nikdy jsem nebyla fanda do železných kotoučů. Jsou teď součástí mých tréninků.

• Co bylo nejtěžší

První měsíc organizace jídla v určitou hodinu pro sebe a pro rodinu. Protože se přes den přemisťuji ke klientům, musela jsem najít cestu, jak v klidu a někde, ne za pochodu, sníst třeba papriku a mozzarelu.

• Co mě překvapilo

Po prvních 10 dnech jsem si nastavila pevných 8 hodin spánku denně. A to byl aha moment, kdy jsem pocítila, jak tělo a hlava najednou fungujou jak jedna jednotka.

Ani jednou jsem nebyla nemocná, což v zimě u mě není pravidlem.
Dál třeba to, jak je to vlastně easy, když si v hlavě nastavím jasný cíl a mám k tomu konkrétní podporu.

A taky to, jak mi kluci ze skupiny fandili. Nabourala jsem jim asi takové klišé, že ženská a k tomu matka od dítěte a A12 není pro ni. Ale moc rádi by v gymu viděli své ženy. Troufnu si říct, že jsem měla možná i větší trpělivost, optimismus a výdrž, než ti kluci.

• Co bude dál

Vždycky jsem se nějak hýbala. Tak teď budu systematicky a pravidelně. Vím, jak na to. Nechci zvyšovat váhy, chci si udržet formu těla i ducha. A oblíbila jsem si i běhání.

• Největší progres

Neaspirovala jsem na konci zvednout 3x těžší váhu než na začátku, ale udělat shyb s vlastní vahou. První měsíc jsem na tyči jen visela jak hruška a ten třetí jsem se už 4x přitáhla.

Taky cítím, že jsem mentálně odpočinutá, fyzicky zdatná a k rodičovství jsem se naučila ještě větší trpělivosti a vytrvalosti sama se sebou.

Patrik

„Bylo mi ctí a potěšením stát se účastníkem proměny života.“

• Nejzásadnější změna

Do programu jsem nastoupil s výškou 188 cm, váhou 127,8 kg a BMI 36,2. V posilovně jsem byl celkem 8x za život, na tenise zadýchaný i při čtyřhře a slabý jak čaj.Nakonec jsem (krom té výšky) všechno změnil.
A zůstalo mi jen 101,3 kg a BMI 28,7.

Už vydržím u veslování s dechem klidně půl hodiny, zvednu 3x víc než jsem zvedal v sérii v lednu a fakt se při tenisu dokážu pohnout, občas i rychle.

• Co bylo nejtěžší

Nejhorší byl start, první 2-3 týdny a změna životosprávy.

Mít disciplínu a vůli neflákat domácí úkoly (v mém případě veslování po večerech).

• Příjemná překvapení

Fajn lidi kolem v Kouli, perfektní partička spolubojovníků a výborná trenérka.

• Celkový dojem

Pokud váháte, jděte do toho. Když jsem to dal já, kancelářská krysa v 50ti letech věku, tak to dáte i vy. Stojí to za to - ztratíte kila, iluze, naučíte se nové věci a získáte nový život po živoření. A fotky před a po:-)

Na podzim jsem chtěl dát další vlnu, ale nevydržel jsem a naskočil už do té aktuální.

Další vlna programu Amazing 12 startuje 9. září 2019. Více info na www.amazing12.cz

Amazing 12 je nejúčinnější transformační program na světě. Jediné místo v České republice, kde ho můžete absolvovat, jsou pražské tělocvičny Železná koule.