O5 a Radeček, Signal Festival nebo Above & Beyond

Publikováno 07.10.2019
V hlavním městě se i během tohoto týdne odehraje pěkná řádka zajímavých akcí... V pondělí zavítá do klubu Roxy americký zpěvák Blackbear, zatímco ve středu se v Lucerně představí skupina O5 a Radeček společně s Jakubem Děkanem. Od čtvrtka do neděle probíhá populární Signal Festival a v pátek proběhne v O2 Areně taneční večírek týdne - přijedou Above & Beyond. Program pak uzavírá kávový festival. Inu, opět se máme na co těšit.

Pondělí 7. 10.

Blackbear

Americký zpěvák a skladatel Blackbear premiérově dorazí do pražského hudebního klubu Roxy. Muzikant a producent proslul složením písně Boyfriend pro Justina Biebera a nyní pracuje na své nové desce Anonymous.

Akce začíná v 19 hodin.

Vstup: 695 Kč

Úterý 8. 10.

Pelican

Americká skupina Pelican vystoupí ve Futurum Music Baru. Tato čtyřčlenná partička patří mezi pokračovatele underground rocku a v rámci koncertu představí písně z chystaného alba.

Koncert začíná v 19:30.

Vstup: 390 Kč

Středa 9. 10.

O5 a Radeček + Jakub Děkan

V Lucerna Muic Baru se představí česká skupina O5 a Radeček, která má na svědomí řadu hitů. Jako support vystoupí Jakub Děkan se svou kapelou. Oba intrerpeti mají v rámci koncertu představit své největší hity posledních let.

Koncert začíná ve 20 hodin,

Vstup: 300 Kč

Čtvrtek 10. 10.

Signal Festival

Již sedmý ročník populárního Signal festivalu míří do ulic v centru hlavního města. Po dobu čtyř dní se tak můžete těšit na řadu výstav, doprovodný program, ale především světelnou show s doprovodem hudební produkce.

Akce probíhá až do neděle. Kompletní informace a program naleznete ZDE.

Vstup: ZDARMA

Pátek 11. 10.

Above and Beyond: Group Therapy 350

Trojice producentů a interpretů taneční hudby z vydavatelství Anjunabeats roztančí libeňskou O2 Arenu. Jono, Tony a Paavo patří mezi průkopníky moderní hudby a jejich show si vychutnali již lidé po celém světě.

Akce začíná v 19:30.

Vstup: od 1490 Kč

Sobota 12. 10.

Prague Coffee Festival 

Festival kávy míří do Holešovické tržnice. Již osmý ročník akce určené milovníkům kávy nabízí neomezenou konzumaci lahodných nápojů z celého světa za příznivé vstupné.

Akce probhíá až do neděle.

Vstup: 120 Kč

Neděle 13. 10.

129. Velká pardubická

Týdenní program netradičně uzavírá mimopražská událost a to nejslavnější a nejsledovanější dostihový závod sezóny - 129. ročník Velké pardubické. Legendární dostih se poprvé odehrál před 145 lety a s několika vypádky se zachoval až do dneška.

Program probíhá již od soboty, hlavní závod se odehraje v neděli. Bližší informace naleznete ZDE. Přímý přenos můžete sledovat na ČT Sport.

Vstup: 220 Kč