Boston Manor, Sexy Halloween nebo FMX Gladiator Games

Publikováno 29.10.2019
Tento týden přináší opět řadu zajímavých akcí do stověžaté Prahy. V úterý vystoupí ve Futuru britská skupina Boston Manor, zatímco ve čtvrtek startuje Mistrovství ČR v boxu. V pátek se můžeme těšit na australský filmový festival a během pátku i soboty se v SaSaZu odehraje Bloody-Sexy Halloweekend. Vrcholem celého týdne pak budou FMX Gladiator Games v O2 Areně. Inu, opět se máme na co těšit...

Úterý 29. 10.

Boston Manor + Modern Error

Britská pop-punková senzace Boston Manor ohromila letos publikum na festivalu Rock for People a i proto dorazí do pražského Futura představit své největší hity a skladby z nové desky. Jako support vystoupí anglická skupina Modern Error.

Akce začíná ve 20 hodin.

Vstup: 393 Kč

Středa 30. 10.

Cavewoman 

 Do Divadla Palace míří další představení Cavewoman, nebo také "Obhajoby jeskynní ženy." Hru napsala anglická herečka Emma Peirsonová a v titulní roli české verze září Daniela Choděrová.

Představení začíná v 19 hodin.

Vstup: od 290 Kč

Čtvrtek 31. 10.

Mistrovství ČR v boxu

Jeden z hlavních sportovních taháků tohoto týdne již bije na dveře. V Obchodním centru Arkády Pankrác se uskuteční Mistrovství České republiky v olympijském boxu v deseti mužský a deseti ženských kategoriích. Finálový galavečer se pak v neděli přesune do Paláce Lucerna.

Akce probíhá od čtvrtka do neděle.

Vstup: ZDARMA 

Pátek 1. 11.

Aussie and Kiwi Film Fest

Aussie and Kiwi Film Fest představí pro pražské publikum největší hity současného australského a novozélandského filmu. Akce se odehrává v kinech Ponrepo, Lucerna a Atlas. 

Festival trvá až do příští středy. Kompletní program naleznete ZDE.

Vstup: 130 Kč/projekce

Bloody Sexy Halloweekend 2019

Oblíbená akce oslavující anglický svátek všech mrtvých opět míří do klubu SaSaZu. Kromě sexy kostýmů či kvalitní taneční hudby se můžete těšit i na řadu zajímavých soutěží a doprovodných akcí. Vítěz soutěže o nejlepší kostým si navíc odnese 40 tisíc korun.

Večírek se odehraje během páteční a sobotní noci a slibuje vždy zábavu až do rána.

Vstup: 350 Kč

Sobota 2. 11.

FMX Gladiator Games 2019

Nejprestižnější motoristická show opět zamíří do libeňské O2 Areny. FMX Gladiator Games nabídne originální akrobatické kousky na motorkách a letos si poprvé budete moci vychutnat i automobilové triky v podání létající auta.

Akce začíná v 18:30.

Vstup: 990 Kč

Neděle 3. 11.

Yelloween

Žluté lázně si na nedělní odpoledne připravily strašidelný halloweenské program zaměřený na rodiny s dětmi. O strašidelnou show se postará Divadlo Mazec, chybět samozřejmě nebude ani možnost výroby vlastních masek či řada doprovodných soutěží.

Akce začíná ve 12 hodin.

Vstup: ZDARMA