IT’S PARTY TIME!

Publikováno 04.12.2019
Určitě jste si nemysleli, že Vás v tom necháme! I letos jsme si do našeho finálního čísla připravili seznam míst, kde si můžete užít pořádný firemní večírek a tím udělat pomyslnou čáru za dalším rokem. Jen myslete na to, že po něm stále budete pracovat na tom samém místě, s těmi samými lidmi a stím samým šéfem. Uvolnit, ale ocamcať - pocamcať.

FUTURENTO

Laserové bludiště, nafukovací atrakce, trampolíny, překážkové dráhy, logické úkoly, nejnovější technologie, tím vším je nové unikátní zábavné centrum v Praze Futurento. Tato novinka je přímo stvořená pro jedinečné oslavy. Nabízí úžasnou týmovou zábavu, originální prostory, v případě zájmu občerstvení či doprovodné programy. Připraví akci na klíč a vyhoví jakýmkoliv požadavkům. Velkou výhodou je skvělá dostupnost MHD či autem. Areál disponuje dostatečně velkým parkovištěm.

Na Harfě 916/9a, Praha 9 - Vysočany
Tel.: +420 603 220 142, www.futurento.cz

DYNAMO RESTAURACE

Pokud si chcete užít opravdu luxusní večírek v centru Prahy a potrpíte si na ekluzivní dojem v jedinečném prostředí, vyberte si k oslavě restauraci Dynamo (na jejím designu se podílelo například věhlasné studio Olgoj Chorchoj či Aleš Najbrt). Moderní podnik kousek od Národního divadla nabízí speciality Evropské kuchyně, obrovský výběr vín z Moravy a světa i vegetariánská jídla. V Dynamu máte jistotu, že váš večírek dostane unikátní nádech, kdy jde dokonalý servis ruku v ruce s uchvacujícím prostorem.

Pštrossova 220/29, Praha 1
Tel.: +420 224 932 020, www.dynamorestaurace.cz

FUNPARK ŽIRAFA

Narozeninovou oslavu jako z filmu mohou vaše děti zažít ve Funparku Žirafa v Čestlicích. Oslavenci a jejich kamarádi si u nás užijí stálé atrakce pro děti všeho věku. Kromě toho je možné taky připravit třeba speciální narozeninové vystoupení kouzelníka či klauna a celou oslavu si nechat zdokumentovat profesionálním fotografem. A protože děti v Žirafě rozhodně nedokáží ani chvíli posedět, připravíme pro ně taky dobré občerstvení na doplnění energie - včetně parádního narozeninového dortu.

Obchodní 106, Čestlice
Tel.: +420 724 399 744, www.zirafapraha.cz

SILVESTR NA CHATEAU MCELY

Večer inspirovaný legendární hudbou skupiny ABBA, filmem „Mamma Mia!“ a jeho letní atmosférou. Taneční show, středomořská lehká gastronomie, působivá hudba vybízející k tanci a především pohodová nálada poslední noci roku 2019! Program je moderován v českém jazyce manžely Terezou a Lukášem Tomanovými. Zpracování inspirované tématikou filmu Mamma Mia! v uměleckém zpracování Chateau Mcely. Chateau Mcely si vyhrazuje právo na změnu programu i odchýlení se od reality.

Mcely 61, Mcely
Tel.: +420 325 600 095, www.chateaumcely.cz

PRAŽSKÝ VIDEOMAPPING

Praha nepřivítá rok 2020 tradičním ohňostrojem, ale videomappingem. Vzbudila tím nemalé pozdvižení na internetu, současně se ale města mnozí lidé zastali, přičemž na tradiční ohňostroj se nakonec peníze nepodařilo vybrat, čímž pražané jasně řekli, na jaké straně stojí. Novoroční videomapping se bude promítat na historickou budovu Národního muzea a bude vyprávět obrazový příběh doprovázený hudbou o Praze jako moderním městě přátelském k životu. Promítání proběhne od 18, 19 a 20 hodin.

Václavské náměstí 68, Praha 1
www.praha.eu

EPIC PRAGUE

Zapomeň na předražené silvestrovské párty, protože v Epicu přivítáme nový rok 2020 opravdu epicky! Žádné formální oblečení či večeře, v nejmodernějším klubu v Praze bude Silvestr jeden obrovský mejdan! O to se postarají naši resident DJs Manene, Richard Reynolds, Bon Finix and Pauli Gabrieli. Akce startuje v deset večer a pojede se až do ranních hodin (oficiálně do pěti, ale pokud povládne dobrá nálada, nepochybně se nikdo na hodinky dívat nebude). Běžný vstup za 499, pro zmlsanější VIP za 999.

Revoluční 1003/3, Praha 1 - Staré město
www.epicprague.com

GRAND CRU

Užijte si poslední den v roce ve znamení luxusní večeře z kuchyně šéfkuchařů Svatopluka Hemmera a Saši Pavloviče doplněné víny uznávaných vinařství. Vychutnejte si jedinečnou atmosféru magické noci v barokním domečku. Od půl šesté si budete užívat jednu lahůdku za druhou (např. terina z foie gras, mořský jazyk nebo telecí polévka). Čeká na Vás výjimečný gastronomický zážitek jen pár kroků od Petrského náměstí. Cena za osobu je 4990 korun a prostor není nafukovací. S rezervací proto neotálejte.

Lodecká 1181/4, Praha 1
Tel.: +420 775 044 076, www.grand-cru.cz

BEEFHOUSE PRAHA

BeeefHouse Praha nabízí uvolněnou atmosféru typickou pro restaurace zaměřené na steaky, moderní interiér i přátelské ceny. Jedná se o jednu z nejlépe hodnocených restaurací v této lokalitě, která je vyhledávaná pro prvotřídní pokrmy z masa a domácí hranolky. Je to skutečný klenot ukrytý v Mlynářské ulice nedaleko Petrského náměstí. Svou klidnou polohou v centru Prahy je bistro designované ve francouzském stylu ideálním místem pro nezapomenutelnou silvestrovskou noc. Menu zde bude à la carte.

Mlynářská 3, Praha 1
Tel.: +420 296 150 153, www.beefhouse.cz

LA CASA ARGENTINA

V Dlouhé ulici proslulé rušným nočním životem naleznete i argentinskou restauraci La Casa Argentina, která je ideálním podnikem pro bujarou silvestrovskou oslavu. Restaurace nabízí několik stylových salonků a barů, úžasný dětský koutek, autentickou argentinskou kuchyni společně s vynikajícím servisem. Hosté se mohou těšit na živou hudbu, hříšné tango nebo představení iluzionisty. Návštěvník může vybírat z několika pečlivě sestavených silvestrovských menu, jejichž cena je od 2400 do 3500 Kč.

Dlouhá 30, Praha 1
Tel.: +420 602 360 060, www.lacasaargentina.cz