Valentýnské menu u Černého kohouta, párty v Epic, nebo film Gentlemani

Publikováno 09.02.2020
Co nás čeká tenhle týden? No přece Valentýn? Kam můžete pozvat svoji drahou polovičku a které představení v divadle nesmíte vynechat? Tradičně tu pro Vás přinášíme týdenní přehled akcí, jenž stojí za to navštívit.

Blíží se nám Valentýn, tak učitě nesmí chybět místo, kam můžete vyrazit.  Nicméně dnes se můžete podivat na na představení Trenér v divadle mana od souboru Divadla Verze. Kdo ještě nestihl filmovou novinku Gentlemani, zajděte si do Cinema City, rozhodně stojí film za shlédnutí.  Pro milovníky taneční hudby se připavuje v Epici tradiční Epic Wednesdays. A jak jsme zmiňovali na začátku, blíží se nám svátek všech zamilovaných. V pátek Vám divadlo Radka Brzobohatého připravilo muzikálovou parodii 50 Odstínů! a následně své chuťuvé pohárky uspokojíte ve Valentýnském menu v restaurací Černý Kohout. Výběr je rozmanitý.

 

Pondělí 10.2. od 19:00

Vršovické divadlo MANA - Trenér

Divadelní soubor: Divadlo Verze

www.vrsovickedivadlo.cz

Přišel čas vylít si srdce.

Nejen o fotbale, ale i změnách, které s sebou přináší život. Více než dvacet let stál coby stratég stranou, býval při tréninku pes a během hry spasitel. Jeho klub se jmenuje Spartak Roudnice, povoláním fotbalový trenér. Jakmile je jednou v ráži, není k zastavení. David Prachař ve fotbalové oneman show, která velmi volně – především tematicky – navazuje na monodrama Sudí.

 

Úterý 11.2.

Cinema City Chodov - Gentlemani

www.cinemacity.cz

Král britských gangsterek Guy Ritchie si dal od žánru na chvilku pauzu, ale už mu asi začal chybět. V The Gentlemen se tedy vydá zpátky do Anglie, kde tamní drogový král a prvotřídní gentleman přemýšlí, že odejde do důchodu a svoje impérium zkusí prodat. Zájem o něj projeví rodina z Oklahomy, která má ale k práci i k životu trošku odlišný přístup než on…

 

Středa 12.2. od 22h.

Epic - Epic Wednesdays: Dave Eremias + Luis de Mark

www.epicprague.com

Každou středu klub EPIC otevírá svoji main stage, kde vás čekají epické party, nadupaná světelná, vizuální show s top domácími i zahraničními DJs a slevy na akční drinky.

 

Čtvrtek 13.2. od 18h.

Sluneční terasa T-Anker - Libertas Tap Takeover

www.t-anker.cz

Tap takeover s úvalským pivovarem Libertas. Sládci z Libertas představí všech svých 9 piv ze svého portfolia.

 

Pátek 14.2. od 19h.

Divadlo Radka Brzobohatého -  50 odstínů!

www.divadlorb.cz

Muzikálová parodie z newyorské Broadwaye s živou hudbou.

Uniknout z nudného života plného stereotypů ve všech oblastech, zažít něco výjimečného, neobvyklého? Začíst se do románu a nechat se vést… O tom, že realita může být naprosto jiná než představy, se přesvědčí nejen Anastasie, ale i členky čtenářského klubu, k nimž se dostala ta magická kniha – román Padesát odstínů šedi.

 

Sobota 15.2. od 19h.

Kongresové centrum Praha - Metallica S&M Tribute Show & Symphony Orchestra

www.praguecc.cz

 Metallica S&M Tribute Show se symfonickým orchestrem je bezprecedentním projektem, který snoubí klasiku i modernost a spojuje je do jediného celku. V Praze vystoupí 15. 2.

 

Neděle od 14. 2 do 16.2.

Černý kohout - Valentýnské menu

www.cerny-kohout.cz

Speciální valentýnské menu a výběr z kvalitních vín v restauraci Černý kohout. Překvapte svou polovičku gurmánským zážitkem. 

Rezervace: online nebo na telefonním čísle +420 608 874 923