Kam v Praze: na Caveman, Simu anebo do Epicu na Solarstone

Publikováno 09.03.2020
Co nás čeká tenhle týden v Praze? Na co se můžete těšit a kde se potkáme? Tento týden nás čeká skvělá párty v Epicu a křest alba ve Stormu. A rozhodně nevynechejte i očekávaný Fashion Week

 

Pondělí 9.3. od 20h.

Divadlo Hybernia - Agnes Obel + River Into Lake

www.hybernia.eu

Po dvou vyprodaných koncertech v Paláci Akropolis se dánská zpěvačka a klavíristka Agnes Obel vrací do Prahy. Její v pořadí třetí koncert se uskuteční 9. března v Divadle Hybernia.

 

Úterý 10.3. od 19:30

Rudolfinum - Leila Josefowicz hraje Berga

www.rudolfinum.cz

Jednou z hlavních hvězd sezony bude americká houslistka Leila Josefowicz, S rozhlasovými symfoniky uvede Houslový koncert Albana Berga s podtitulem Památce anděla.

Program:
– Viktor Ullmann: Předehra k opeře Rozbitý džbán
– Alban Berg: Koncert pro housle a orchestr
– Johannes Brahms: Symfonie č. 1 c moll, op. 68

 

Středa 11.3. od 19:30h.

Divadlo U Hasičů - Caveman

www.divadlouhasicu.net

Humorné přemýšlení o rozdílech mezi muži a ženami a o tom, jak tyto rozdíly vyvolávají často nedorozumění. Představení pro jednoho herce zaplňuje do posledního místa hlediště mnoha divadel po celém světě.

 

Čtvrtek 12.3. od 21:00h.

Lucerna Music Bar - DJ Krush

www.musicbar.cz

DJ Krush začal svou kariéru jako součást nejviditelnější japonské hip hopové skupiny 80. let. O další desetiletí později se ale vydal na sólovou dráhu a se svou elektronickou tvorbou se od té doby umisťoval na předních místech žebříčků doma i za hranicemi. V Praze se představí 12. března 2020 v Lucerna Music Baru.

 

Pátek 13.3.  20h.

Storm Club - Sima (křest alba)

www.stormclub.cz

SIMA vydala svoj tretí album BOMBÍM a vyráža na turné po slovenských a českých mestách

V Prahe v klube Storm 13. marca 2020 predstaví SIMA svoju úplne novú našlapanú show. Môžete sa tešiť na všetky skladby z nového albumu a samozrejme nebudú chýbať ani najúspešnejšie hity z predošlých dvoch albumov.

 

Sobota 14.3. od 22h.

Epic - En-Trance: Solarstone + Driftmoon + D3Light

www.epicprague.com

Březnová edice EN-TRANCE přináší do nejmodernějšího klubu v Praze EPIC DJe a producenta SOLARSTONE!

 

Neděle od 13.3 - 20.3.

Klášter sv. Gabriela - Mercedes-Benz Prague Fashion Week F/W 2020

www.mbpfw.com

Mercedes-Benz Prague Fashion Week Fall Winter 2020 se uskuteční od 13. do 20. března 2020 v areálu kláštera sv. Gabriela v Holečkově ulici na pražském Smíchově.

MBPFW se v posledních šesti letech, které jsou s tvůrčím působením Lukáše Loskota spojené, snaží revitalizovat a kultivovat význačné pražské lokace. Stalo se tak již tradicí, že se módní přehlídky fashion weeku odehrávají pokaždé na odlišných, někdy i nečekaných místech. Lokace většinou nejsou prvoplánově spojované s módou a často se jedná o místa, kam by se veřejnost jinak nedostala. „Naší snahou je zavést návštěvníky do významných pražských budov a lokalit, které v minulosti ztratily svůj původní význam a účel,“ říká ředitel MBPFW Lukáš Loskot. Přehlídka se tak odehrála například v barokním komplexu Clam-Gallasova paláce, kde sídlil Archiv hlavního města Prahy, v zásobovacích garážích a technickém zázemí OD Kotva nebo ve veřejnosti uzavřených prostorách karlínské Invalidovny. „Na březnové vydání MBPFW se nám podařilo získat díky spolupráci s Českou poštou další unikátní lokaci, je jí areál kláštera sv. Gabriela v sousedství zahrady Kinských v Holečkově ulici,“ dodává Lukáš Loskot.