Jaké živé koncerty a divadelní představení si užijete z pohodlí domova?

Publikováno 24.03.2020
Karanténa pokračuje, ale živých koncertů dostupných online je na tento týden přichystáno tolik, že nuda nikomu hrozit nemůže. Pevně věříme, že se vše brzo změní a naše oblíbené zpěváky a herce podpoříme naživo. Nyní si vychutnejte pár zajímavých tipů z pohodlí domova.

Koncert pro 10 milionů

www.facebook.com/koncertpro10milionu

Iniciativa Koncert pro milion se přejmenovala na Koncert pro 10 milionů (obyvatel České republiky). Každý den od 18:00 hodin živě streamuje pásmo koncertů, rozhovorů a zajímavostí z virtuálního studia XLAB Realtime CZ. Online večery, jejichž moderátorem je Pavel Anděl, mají vždy i hosta z řad lékařů, policistů, hasičů, psychologů či dalších odborníků na aktuální dění a téma koronaviru. Cíl? Podpořit české zdravotníky a umělce, bojovat se strachem a dezinformacemi. Sledujte & sdílejte

 

Městské Divadlo Kladno

www.facebook.com/divadlokladno

Začneme už dnes 24. 3., kdy vám začneme v pravidelných časech připomínat ukázky z Malých kladenských Dionýsií, snad vás to potěší a s naším divadlem přijdete i na jiné, veselejší myšlenky.

 

Zrní

www.mall.tv/kulturazije/zrni

úterý 24. března si nenechte ujít ani první koncert kapely Zrní s písničkami z desky Nebeský klid, kterou kapela vydala letos 6. března. Na albu vedle pražského dětského pěveckého sboru BezNot hostuje třeba Lenka Dusilová nebo Ondřej Pavelka. Živý přenos koncertu startuje v 19:35 hodin.

 

Cirk La Putyka

www.facebook.com/cirklaputyka

Přestěhovali jsme se do vašich televizí a na další displeje. Aktuální program hledejte na našich sociálních sítích.

 

Studio DVA

www.facebook.com/studiodva.cz

Na středu 25. března se v rámci live streamů Studia Dva chystá i mimořádný koncert skvělé šansoniérky Radky Fišarové. Bližší informace budou teprve zveřejněny. Další akce sledujte na FB Studio Dva.

 

PSH live stream

www.mall.tv/kulturazije/psh

Rovněž v pátek 27. března od 19:35 zahraje česká rapová kapela PSH. Živý stream jejich koncertu pro vás bude připraven na tomto odkazu.

 

Divadlo Vosto5 – Společenstvo vlastníků

www.mall.tv/kulturazije/divadlo-vosto5

Pokud nás chcete podpořit v této divoké době, tak přes Donio máte teď šanci. Odměnou vám bude živý stream našeho představení, a navíc si jeden šťastný dárce může vysloužit malou roli v této inscenaci a následné pivo (či dvě) s celou Vosto5kou!