Tankodrom Milovice - neopakovatelné dobrodružství kousek od Prahy

Publikováno 17.05.2020
Tankodrom Milovice je multifunkční areál, nabízející široké využití. Na ploše 200 ha si můžete vyzkoušet jízdu vojenskou technikou, exotickým Hummerem anebo adrenalinovou zábavu ve formě paintballu, airsoftu či lasershotu.

Tankodrom Milovice se nachází pouhých 30 km od Prahy v blízkosti silnice R10. Jde o 42ha offroadových tratí s perfektním zázemím v podobě 3 velkých asfaltových ploch a 2 hal včetně společenské místnosti. Hledáte-li akční zábavu, adrenalin a vzrušení, pak zde zažijte neopakovatelné dobrodružství, a to při jízdě tankem, obrněným vozidlem BVP, vozidlem Hummer H1, ale i Tatry 813. či jízdou na výkonné čtyřkolce.

V areálu je několik hřišť pro paintball a airsoft. K dispozici je také laserová i broková střelnice, kde si lze zastřílet na holuby. Koho střílení neláká může zkusit jízdu na historickém kole nebo let vrtulníkem.

Tankodrom nejsou jen zážitky pro dospělé, ale i pro děti a to díky propojení s parkem Mirakulum. Zde na malé návštěvníky čeká kouzelný hrad s katakombami, obří pískoviště nebo hledání cest z přírodního bludiště, které se postarají o dokonalé rozptýlení i podnícení dětské fantazie.

Veškeré nabízené zážitky si můžete objednat online na webových stránkách booking.tankodrommilovice.cz. Zaměřují se pouze na individuální jízdy, kdy máte celé vozidlo sami pro sebe.

ml.

Areál Tankodrom Milovice
Jiřická 1999, Milovice
Tel.:+420 774 554 037
info@tankodrommilovice.cz
booking.tankodrommilovice.cz
www.tankodrommilovice.cz
50°14’53.02“N 14°51’19.02“E