Praga Arena - lepší motokáry nikde v Praze nenajdete

Publikováno 03.09.2020
Plánujete firemní večírek, nebo chcete pozvat své obchodní partnery, chcete zažít něco, co vám jinde nenabídnou? Jednoznačně se vyplatí výlet do Horních Počernic, kde sídlí motokárový areál Praga Arena.

Pokud začneme tím, že jde o jeden z nejmodernějších kart areálů v Evropě, dost možná Vám to pořád nepřijde jako pádný důvod k návštěvě. Podstatné ale je, co na vás ve zdejší aréně čeká. Na dráze najdete poctivé benzínové stroje na sportovních podvozcích, kde se vášniví řidiči opravdu vyřádí. Nicméně ani ti méně zkušení se nemusí bát usednout za volant, po krátké instruktáži mohou vyrazit na dráhu.

Jednoznačně musíme doporučit uspořádání vytrvalostního závodu ve stylu Le Mans, s nímž máte jistotu, že budou mít všichni o zábavu postaráno. V jednu chvíli je totiž na trati až 12 motokár a početnější (3–8 členů) týmy neustále sledují, jak si právě ta jejich v závodě vede. Střídání jezdců a vymýšlení taktiky je přesně to, co člověk od týmové akce očekává.

Pokud budeme mluvit v číslech, nabízí Praga Arena 17 000 m² s profesionálním přístupem a příjemném prostředí. V boxech je připraveno celkem 26 motokár Praga - 14 standardních s motory o objemu 200 cm3 s výkonem 6,5 koně, 6 sportovních s motory o objemu 270 cm3 s výkonem 9,5 koně a 6 dětských s motory o objemu 125 cm3 o výkonu 3 koně.

Dění na dráze lze sledovat z restaurace s barem, v příjemném prostředí s hořícím grilem. Restaurace s kapacitou 200 až 300 míst nabízí speciality na grilu, dezerty, různorodé nápoje a řadu dalších specialit, vše je samozřejmě závislé na domluvě. Moderní zázemí je vybaveno LCD obrazovkami s časomírou a dále projektory, které lze využít k promítání při akcích. V rámci večírků není problém se dohodnout prakticky na čemkoli. Prostory restaurace jsou dostatečné i k tomu, aby Vám zde během Vaší akce hrála kapela a byly zde umístěny další atrakce, které po dohodě není problém objednat. Na místě si také můžete zahrát kulečník nebo šipky.

Praga Arena v sobě spojuje ideálně velký prostor pro větší i skromnější akce, excelentní servis a zábavu na dlouhé hodiny. Je nicméně dobré počítat s rezervací dopředu. Nejžádanější termíny především v období firemních večírků bývají beznadějně obsazené.

Jiřího ze Vtelna 1731, Praha 9
Tel.: +420 777 499 999
info@pragaarena.cz
www.pragaarena.cz