Aria Hotel Prague & hotel U Zlaté studně - to pravé pro váš firemní večírek!

Publikováno 13.09.2020
Chcete si užít večírek v centru Prahy, s luxusní gastronomií a možností perfektního ubytování? Máme pro vás dva neodolatelné tipy.

ARIA HOTEL PRAGUE

Hotel ARIA se nachází v samotném centru půvabné Malé Strany, pouze pár kroků od Karlova mostu a kostela Sv. Mikuláše, a jen několik minut chůze malebnými uličkami od Pražského hradu, Královských zahrad nebo Staroměstského náměstí. Hotel má 51 pokojů a každý má svůj styl, jméno a je vybaven s maximální péčí a důrazem na každý detail. Všechny pokoje a apartmá jsou nekuřácké a jsou vybaveny LCD televizí se satelitním příjmem, Apple TV, Blu-ray přehrávačem, iPadem a plně vybaveným minibarem. Luxusní koupelny jsou vybaveny velikým zrcadlem, vanou se sprchou, telefonem, měkkými froté župany a luxusní kosmetikou zn. Molton Brown.

Restaurace CODA, v čele s vynikajícím šéfkuchařem Davidem Šaškem, patří mezi nejvyhlášenější restaurace v Praze. Večírek ve zdejším prostoru proto bude skutečně lahodným zážitkem. Zimní zahrada s pianem a prosklenou střechou vás uchvátí svou jedinečnou atmosférou. Prostor nabízí kapacitu až 80 míst na stání a je ideálním místem pro uspořádání rautu, tiskové konference nebo zmíněného firemního večírku. Prostor Zimní zahrady lze propojit s hotelovým Atriem a získat tak plochu s kapacitou až 120 osob. V letních měsících lze využít za hezkého počasí návštěvu střešní terasy, která kromě vynikajících nápojů a pokrmů nabízí i neopakovatelný 360° panoramatický výhled na Prahu.

Tržiště 9, Praha
Tel.: +420 225 334 111
E-mail: stay@aria.cz
www.ariahotel.net
www.codarestaurant.cz

HOTEL U ZLATÉ STUDNĚ

Restaurace Terasa U Zlaté studně získala v průběhu posledních let mnoho prestižních ocennění a stala se jednou z nejvyhledávanějších restaurací světa. Tato restaurace, v níž se servíruje česká i mezinárodní kuchyně je otevřena pro hosty po celý rok a od jara do podzimu spolu s ní i dvě restaurační terasy. Během zimy je otevřena pouze vnitřní část restaurace s unikátní atmosférou a fascinujícím výhledem na Prahu. Již poněkolikáté v řadě získal podnik ocenění "Nejlepší restaurace v České republice".

Pokud se váš večírek protáhne, můžete využít luxusní ubytování, nabízející nabízí úchvatné výhledy na Prahu z oken sedmnácti pokojů a dvou unikátně navržených apartmánů, elegantně zařízených repro-dukcemi nábytku Richelieu dokreslujícími atmosféru dýchající historií. Každý pokoj je vybaven Apple TV, iPadem, psacím stolem, LED televizí, kávovarem Nespresso nebo Illy a výběrem čajů Ronnefeldt.

U Zlaté studně 4, Praha
Tel.: +420 257 011 213
E-mail: hotel@goldenwell.cz
www.goldenwell.cz
www.terasauzlatestudne.cz