Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
28. září 2022, svátek má Václav
 Aria Hotel Prague & hotel U Zlaté studně - to pravé pro váš firemní večírek!

Aria Hotel Prague & hotel U Zlaté studně - to pravé pro váš firemní večírek!

Chcete si užít večírek v centru Prahy, s luxusní gastronomií a možností perfektního ubytování? Máme pro vás dva neodolatelné tipy.

ARIA HOTEL PRAGUE

Hotel ARIA se nachází v samotném centru půvabné Malé Strany, pouze pár kroků od Karlova mostu a kostela Sv. Mikuláše, a jen několik minut chůze malebnými uličkami od Pražského hradu, Královských zahrad nebo Staroměstského náměstí. Hotel má 51 pokojů a každý má svůj styl, jméno a je vybaven s maximální péčí a důrazem na každý detail. Všechny pokoje a apartmá jsou nekuřácké a jsou vybaveny LCD televizí se satelitním příjmem, Apple TV, Blu-ray přehrávačem, iPadem a plně vybaveným minibarem. Luxusní koupelny jsou vybaveny velikým zrcadlem, vanou se sprchou, telefonem, měkkými froté župany a luxusní kosmetikou zn. Molton Brown.

Restaurace CODA, v čele s vynikajícím šéfkuchařem Davidem Šaškem, patří mezi nejvyhlášenější restaurace v Praze. Večírek ve zdejším prostoru proto bude skutečně lahodným zážitkem. Zimní zahrada s pianem a prosklenou střechou vás uchvátí svou jedinečnou atmosférou. Prostor nabízí kapacitu až 80 míst na stání a je ideálním místem pro uspořádání rautu, tiskové konference nebo zmíněného firemního večírku. Prostor Zimní zahrady lze propojit s hotelovým Atriem a získat tak plochu s kapacitou až 120 osob. V letních měsících lze využít za hezkého počasí návštěvu střešní terasy, která kromě vynikajících nápojů a pokrmů nabízí i neopakovatelný 360° panoramatický výhled na Prahu.

Tržiště 9, Praha
Tel.: +420 225 334 111
E-mail: stay@aria.cz
www.ariahotel.net
www.codarestaurant.cz

HOTEL U ZLATÉ STUDNĚ

Restaurace Terasa U Zlaté studně získala v průběhu posledních let mnoho prestižních ocennění a stala se jednou z nejvyhledávanějších restaurací světa. Tato restaurace, v níž se servíruje česká i mezinárodní kuchyně je otevřena pro hosty po celý rok a od jara do podzimu spolu s ní i dvě restaurační terasy. Během zimy je otevřena pouze vnitřní část restaurace s unikátní atmosférou a fascinujícím výhledem na Prahu. Již poněkolikáté v řadě získal podnik ocenění "Nejlepší restaurace v České republice".

Pokud se váš večírek protáhne, můžete využít luxusní ubytování, nabízející nabízí úchvatné výhledy na Prahu z oken sedmnácti pokojů a dvou unikátně navržených apartmánů, elegantně zařízených repro-dukcemi nábytku Richelieu dokreslujícími atmosféru dýchající historií. Každý pokoj je vybaven Apple TV, iPadem, psacím stolem, LED televizí, kávovarem Nespresso nebo Illy a výběrem čajů Ronnefeldt.

U Zlaté studně 4, Praha
Tel.: +420 257 011 213
E-mail: hotel@goldenwell.cz
www.goldenwell.cz
www.terasauzlatestudne.cz

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Za zábavou i adrenalinem do Pitlandu!

Přemýšlíte, kam během podzimu vyrazit za jedinečnými zážitky, užít si spoustu zábavy, získat novou zkušenost, a hlavně nemuset řešit nejisté počasí? Přinášíme vám skvělý tip! Objevili jsme pro vás jedinečný zážitek v pravém slova smyslu! Jedinečný zážitek je totiž přesně to, co nabízí pražský Pitland, speciální krytá hale na Zličíně, kde si užijete jízdu v jedné stopě bez ohledu na věk, zkušenosti, papíry na motorku, a především bez ohledu na počasí! Co byste řekli na trochu akční, lehce sportovní až adrenalinovou zábavu, která je určena opravdu pro každého, včetně dětí nad 150 cm?

Jaroslav Slánský: Je to radost i velká zodpovědnost

Zkoušení nové inscenace Jak jsem potkal ďábla o životě a díle Oty Pavla je v plném proudu. Hra vznikla přímo na objednávku Městského divadla Kladno a její autoři dramatik a dramaturg Jiří Janků a režisér Petr Svojtka ji napsali na míru souboru kladenské činohry. Roli Oty Pavla svěřili uměleckému šéfovi Jaroslavovi Slánskému.
Reklama
reklama

Godzone tour 2022 startuje v Praze a v Ostravě už v říjnu!

Česká republika bude mít příležitost zažít evangelizační turné projektu Godzone letos o měsíc dřív, a to v Praze 24. října a v Ostravě 25. října. Celá tour následně pokračuje na Slovensku až do 29. října. Organizátoři této tour chtějí společně s vedoucími různých společenství sdělit Česku a Slovensku aktuální odkaz: Nevzdávej To!

QUIX: Trendy vizuální prezentace firem či produktů

Asi většina z nás si vzpomene, jak jsme stáli s fixou před flipchartem a zrychleně psali a kreslili různé linky či křivky. Ano, souhlasím, bylo to krásné, lehce romantické a na jemnou vůni lihu také nelze jen tak zapomenout. Ale zkusme překonat sami v sobě jistou dávku tradiční české nátury ve stylu hlavně ať to moc nestojí nebo ono to stejně nějak dopadne. Tak jen pár slov, jak to vidíme v rychlosti my.

Tiësto se vrátí do Prahy po 4 letech

Tiësto se vrátí do Prahy po 4 letech a to v úterý 27. září 2022 na Magnetic Festival 2022. Nenechte si ujít tuto jedinečnou akci, kde Vám zahraje legenda taneční scény.