22. března 2026, svátek má Leona
DLUHOPISY E-FINANCE - dluhopisy pro občany

DLUHOPISY E-FINANCE - dluhopisy pro občany

Dluhopisy koncernu e-Finance jsou investiční papíry určené občanům České republiky, jejichž základní prospekt dluhopisového programu je každý rok schvalován Českou národní bankou.

„Nestavíme vzdušné zámky, stavíme a vlastníme skutečné nemovitosti již 20 let.”

Od 1. 4. 2021 můžete objednávat dluhopisy 8. emise dvouletých zajištěných dluhopisů e-Finance CZ s ročním úrokem 4,1 % vypláceným každý rok.

Od 1. 3. 2021 můžete objednávat dluhopisy 14. emise tříletých dluhopisů e-Finance Property SE s ročním úrokem 4,5% vypláceným každý rok.

Od 1. 2. 2021 můžete objednávat dluhopisy 13. emise sedmiletých dluhopisů e-Finance Property SE s ročním úrokem 5,6% vypláceným každý rok.

 

Koncern e-Finance, a.s. je realitní investiční skupinou investující již 20 let do nemovitostí v atraktivních lokalitách České republiky jako jsou obchodní a administrativní budovy, hotely a rezidenční nemovitosti. V současnosti spravujeme investice do nemovitostí jejichž hodnota přesahuje 1 miliardu CZK. Naše aktuální investiční portfolio nemovitostí ve vlastnictví e-Finance lze zobrazit zde.

 

e-Finance, a.s. v současnosti emituje následující emise dluhopisů pro občany s garantovaným ročním výnosem:

 

Investice splatná k 1.6.2023

- investice od 50 000 Kč

- roční úrok 4,1 % je vyplácen každý rok

- dluhopis je možno předčasně splatit kdykoliv

- emitentem dluhopisu je obchodní korporace e-Finance CZ, a.s.

- informace na tel 515 555 555 nebo emailem info@e-finance.eu

VÍCE INFORMACÍ CHCI INVESTOVAT

 

Investice splatná k 1.11.2024

- investice od 30 000 Kč

- roční úrok 4,5 % je vyplácen každý rok

- dluhopis je možno předčasně splatit kdykoliv

- emitentem dluhopisu je obchodní korporace e-Finance, a.s.

- informace na tel 515 555 555 nebo emailem info@e-finance.eu

- objednávka možná po vyplnění formuláře ZDE

 

VÍCE INFORMACÍ CHCI INVESTOVAT

 

Investice splatná k 1.5.2028

- investice od 30 000 Kč

- roční úrok 5,6 % je vyplácen každý rok

- dluhopis je možno předčasně splatit kdykoliv

- emitentem dluhopisu je obchodní korporace e-Finance, a.s.

- informace na tel 515 555 555 nebo emailem info@e-finance.eu

- objednávka možná po vyplnění formuláře ZDE

 

VÍCE INFORMACÍ CHCI INVESTOVAT

 

Dluhopisový program e-Finance Property SE

Společnost e-Finance, vydává dluhopisy určené pro občany a firmy v rámci dluhopisového programu e-Finance s celkovým maximálním objemem 1.000.000.000,- Kč a maximálním objemem nesplaceným dluhopisů 500.000.000,- Kč. Aktuálně dostupné emise dluhopisů naleznete zde

 

Úrokový výnos

Dluhopisy nesou pevné zhodnocení ve výši 4,5% ročně u tříletých dluhopisů a 5.6 % ročně u sedmiletých dluhopisů. Uvedený úrok je fixovaný po celé období a jeho výše se nemění bez ohledu na případný pokles bankovních úrokových sazeb. Úrok bude majiteli dluhopisu vyplácen vždy jedenkrát ročně.

Forma dluhopisů

Dluhopisy jsou vydávány v listinné podobě, na jméno a jsou volně převoditelné rubopisem, přičemž převod nepodléhá schválení a není ani zpoplatněn. Rovněž upsání dluhopisu je realizováno bez jakýchkoli poplatků.

Využití prostředků získaných z dluhopisů

Investiční strategií e Finance je investovat prostředky získané z dluhopisů do nákupu nemovitostí v atraktivních lokalitách České republiky, jejich zhodnocování a následný prodej.

Splacení dluhopisu

Dluhopisy jsou obvykle tříleté nebo sedmileté, přičemž držitel dluhopisu je oprávněn požádat o mimořádný odkup s dvouměsíční výpovědní dobou.

Upsání a koupě dluhopisů

Nejprve uzavřete smlouvu o upsání a koupi dluhopisů, poté uhradíte emisní kurz upsaných dluhopisů, a to buď převodem na účet, který je ve smlouvě uveden, nebo v hotovosti (hotovost pouze do ekvivalentu 270 000 Kč), a následně Vám budou předány dluhopisy. Dluhopisy mohou být také zaslány poštou jako pojištěná cenná zásilka. Nominální hodnota jednoho dluhopisu a minimální výše investované částky činí 30 000 Kč. Smlouvu o upsání dluhopisů je možno uzavřít přímo v sídle společnosti e Finance v Brně na ulici Bratislavská 234/52 nebo korespondenční formou nebo po vyplnění objednávkového formuláře zde.

 

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

V Kunovicích chystají výroční umývání letadel. Zapojit se může každý

Letecké muzeum v Kunovicích na Uherskohradišťsku naplánovalo na sobotu 21. března své tradiční umývání letadel pro veřejnost neboli Akci U. Letos půjde o kulatý 10. ročník této dospělými i dětmi oblíbené akce. „Každoročně se k nám sjede přibližně stovka lidí všech věkových kategorií,“ říká o ní ředitel muzea Martin Hrabec.

Kill Bill poprvé v kinech jako jeden film! Necenzurovaná krvavá sága Quentina Tarantina slibuje neopakovatelný zážitek

Kill Bill poprvé jako jeden film! Přichází finální zúčtování, do kin se vrací čtvrtý film Quentina Tarantina tak, jak ho legendární režisér původně zamýšlel. Kompletní krvavá aféra spojuje první a druhý díl do nesestříhaného epického celku a nadto přidává hned několik unikátních scén. Zabijácké komando zmijí nikdy nebylo zákeřnější a Černá mamba pomstychtivější. Tahle žena si zaslouží krutou a hnusnou odplatu a vy si zasloužíte být u toho! Vůbec poprvé bude na velkém plátně k vidění ikonický souboj s jakuzou ve všech odstínech stříkající krve, které byly pro přílišnou brutalitu ve většině zemí černobíle zcenzurovány. A výjimečnou podívanou slibuje i unikátní anime sekvence nebo dvacet let ztracená kapitola, kterou budou odměněni jen ti nejvěrnější – je totiž zařazena po závěrečných titulcích téhle ultimátní a nekompromisní řežby!

Prague Bike Fest 2026: Největší cyklistický festival v Česku přinese již počtvrté inspiraci a dávku adrenalinu na Výstaviště

Návštěvníky čekají exhibiční show, testování kol i speciální program pro děti. Poslední dubnový víkend, 25.–26. dubna 2026, se pražské Výstaviště jako již tradičně promění v ráj cyklistiky. Po loňské rekordní návštěvnosti s více než 12 000 návštěvníky a 124 vystavujícími značkami nabídne dva dny plné adrenalinu, inspirace i zábavy pro všechny – od zapálených sportovců až po rodiny s dětmi. Návštěvníci se mohou těšit na oblíbenou show v podobě big air skoků, závodů, soutěží o ceny, přednášky a samozřejmě i seznámení s novinkami. Letošní ročník se opět uskuteční po záštitou Českého Svazu Cyklistiky.

Ovečka Shaun se vrací do kin: Mossy Bottom čelí halloweenské příšerce i vědeckým experimentům

Legendární Ovečka Shaun a celé stádo z farmy Mossy Bottom se vrací do kin v novém dobrodružství Ovečka Shaun ve filmu: Příšera z Mossy Bottom (Shaun the Sheep: The Beast of Mossy Bottom). Studio Aardman, tvůrce hitů jako Slepičí úlet nebo Wallace & Gromit, tentokrát vsadilo na halloweenskou atmosféru. Film do kin uvede společnost Bohemia Motion Pictures 22. října 2026.

Startuje projekt Vzdělávejme Česko. Reaguje na nepřipravenost dětí na školu i psychické potíže dospívajících

V Česku startuje nový vzdělávací projekt Vzdělávejme Česko, který reaguje na dlouhodobé problémy, se kterými se české školství i rodiny potýkají. Řeč je o nepřipravenosti dětí v prvních třídách, zhoršující se pohybové zdatnosti dětí, která může vést k obezitě, a psychických potížích dospívajících. Projekt, který si klade za cíl nabídnout rodičům kvalitní informace a systematicky podporovat rozvoj dětí od předškolního věku až po dospívání, zastřešuje dosavadní vzdělávací aktivity lékařky a autorky vzdělávacích publikací Jany Martincové.

ZVÍŘATA V ZOO PRAHA VÍTAJÍ JARNÍ POČASÍ

Želvy bahenní ukončily hibernaci a syslové na Sklenářce vylezli z nor. Zoo Praha tak oficiálně vítá jaro. Zoo Praha je v březnu otevřena každý den od 9 do 17 hodin.
Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve vašem prohlížeči.