DLUHOPISY E-FINANCE - dluhopisy pro občany

Publikováno 04.05.2021
Dluhopisy koncernu e-Finance jsou investiční papíry určené občanům České republiky, jejichž základní prospekt dluhopisového programu je každý rok schvalován Českou národní bankou.

„Nestavíme vzdušné zámky, stavíme a vlastníme skutečné nemovitosti již 20 let.”

Od 1. 4. 2021 můžete objednávat dluhopisy 8. emise dvouletých zajištěných dluhopisů e-Finance CZ s ročním úrokem 4,1 % vypláceným každý rok.

Od 1. 3. 2021 můžete objednávat dluhopisy 14. emise tříletých dluhopisů e-Finance Property SE s ročním úrokem 4,5% vypláceným každý rok.

Od 1. 2. 2021 můžete objednávat dluhopisy 13. emise sedmiletých dluhopisů e-Finance Property SE s ročním úrokem 5,6% vypláceným každý rok.

 

Koncern e-Finance, a.s. je realitní investiční skupinou investující již 20 let do nemovitostí v atraktivních lokalitách České republiky jako jsou obchodní a administrativní budovy, hotely a rezidenční nemovitosti. V současnosti spravujeme investice do nemovitostí jejichž hodnota přesahuje 1 miliardu CZK. Naše aktuální investiční portfolio nemovitostí ve vlastnictví e-Finance lze zobrazit zde.

 

e-Finance, a.s. v současnosti emituje následující emise dluhopisů pro občany s garantovaným ročním výnosem:

 

Investice splatná k 1.6.2023

- investice od 50 000 Kč

- roční úrok 4,1 % je vyplácen každý rok

- dluhopis je možno předčasně splatit kdykoliv

- emitentem dluhopisu je obchodní korporace e-Finance CZ, a.s.

- informace na tel 515 555 555 nebo emailem info@e-finance.eu

VÍCE INFORMACÍ CHCI INVESTOVAT

 

Investice splatná k 1.11.2024

- investice od 30 000 Kč

- roční úrok 4,5 % je vyplácen každý rok

- dluhopis je možno předčasně splatit kdykoliv

- emitentem dluhopisu je obchodní korporace e-Finance, a.s.

- informace na tel 515 555 555 nebo emailem info@e-finance.eu

- objednávka možná po vyplnění formuláře ZDE

 

VÍCE INFORMACÍ CHCI INVESTOVAT

 

Investice splatná k 1.5.2028

- investice od 30 000 Kč

- roční úrok 5,6 % je vyplácen každý rok

- dluhopis je možno předčasně splatit kdykoliv

- emitentem dluhopisu je obchodní korporace e-Finance, a.s.

- informace na tel 515 555 555 nebo emailem info@e-finance.eu

- objednávka možná po vyplnění formuláře ZDE

 

VÍCE INFORMACÍ CHCI INVESTOVAT

 

Dluhopisový program e-Finance Property SE

Společnost e-Finance, vydává dluhopisy určené pro občany a firmy v rámci dluhopisového programu e-Finance s celkovým maximálním objemem 1.000.000.000,- Kč a maximálním objemem nesplaceným dluhopisů 500.000.000,- Kč. Aktuálně dostupné emise dluhopisů naleznete zde

 

Úrokový výnos

Dluhopisy nesou pevné zhodnocení ve výši 4,5% ročně u tříletých dluhopisů a 5.6 % ročně u sedmiletých dluhopisů. Uvedený úrok je fixovaný po celé období a jeho výše se nemění bez ohledu na případný pokles bankovních úrokových sazeb. Úrok bude majiteli dluhopisu vyplácen vždy jedenkrát ročně.

Forma dluhopisů

Dluhopisy jsou vydávány v listinné podobě, na jméno a jsou volně převoditelné rubopisem, přičemž převod nepodléhá schválení a není ani zpoplatněn. Rovněž upsání dluhopisu je realizováno bez jakýchkoli poplatků.

Využití prostředků získaných z dluhopisů

Investiční strategií e Finance je investovat prostředky získané z dluhopisů do nákupu nemovitostí v atraktivních lokalitách České republiky, jejich zhodnocování a následný prodej.

Splacení dluhopisu

Dluhopisy jsou obvykle tříleté nebo sedmileté, přičemž držitel dluhopisu je oprávněn požádat o mimořádný odkup s dvouměsíční výpovědní dobou.

Upsání a koupě dluhopisů

Nejprve uzavřete smlouvu o upsání a koupi dluhopisů, poté uhradíte emisní kurz upsaných dluhopisů, a to buď převodem na účet, který je ve smlouvě uveden, nebo v hotovosti (hotovost pouze do ekvivalentu 270 000 Kč), a následně Vám budou předány dluhopisy. Dluhopisy mohou být také zaslány poštou jako pojištěná cenná zásilka. Nominální hodnota jednoho dluhopisu a minimální výše investované částky činí 30 000 Kč. Smlouvu o upsání dluhopisů je možno uzavřít přímo v sídle společnosti e Finance v Brně na ulici Bratislavská 234/52 nebo korespondenční formou nebo po vyplnění objednávkového formuláře zde.