Strnadovský mlýn

Publikováno 10.09.2021
Strnadovský mlýn leží uprostřed malebné doliny blízko Sedlčan zasazen do krásné přírodní partie na rozhraní nejjižnější části okresů Příbram a Benešov a na rozhraní středních a jižních Čech, která svým charakterem připomíná Šumavu. Je ideálním prostředím pro relaxaci a aktivní odpočinek.

Strnadovský mlýn není jen penzionem a restaurací, kde se můžete ubytovat a dobře najíst, ale především kouzelným místem, které vás doslova uchvátí. Jde o ideální prostředí pro relaxaci a odpočinek, pro pěší či cykloturistiku, v zimním období dobré podmínky pro lyžování a běžky. V krásném prostředí Strnadovského mlýna můžete rybařit ve vlastním rybníku a na břehu tohoto pstruhového rybníka využít pravé finské sauny.

Vaše děti mohou využit velké zemní trampolíny a herních prvků nebo v zimě vnitřní herny s tobogánem. Dále kromě velkých koní najdete ve mlýně již 4 minihorse, několik stád ovcí, morčata, králíky, kočky ... Po­kud máte týmového ducha, můžete si zahrát be­ach volejbal nebo si vypůjčte kolo a vyberte si z více jak 100 km značených cyklotras. Kolem mlýna vede úplně nová cyklostezka ze Sedlčan až do Prčic. Novinkou jsou též Treehouses – jsou zde 4 – Křemílek, AnnaHouse a 2x Treejagers.

I chuťové buňky se radují v restauraci Penzionu Strnadovský mlýn. Uspokojí zde i toho nejnáročnějšího strávníka. Pokud se chystáte uspořádat velkou akci, ve Strnadovském mlýně jsou připraveni poskytnout vám plný servis. Pro velké skupiny uzavírají areál pro veřejnost a vy si tak můžete užít celou akci v krásné přírodě, nikým a ničím nerušeni. Mají tu bohaté zkušenosti s pořádnáním team buildingů i firemních akcí. Stačí si jen vybrat.

ml.

Vršovice 1, 264 01 Sedlčany
+420 724 120 714
Facebook
Instagram
www.strnadovskymlyn.cz