Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
28. listopadu 2021, svátek má René
Analemma - jedinečný nástroj na úpravu struktury vody, připojte se k (R)evoluci vody

Analemma - jedinečný nástroj na úpravu struktury vody, připojte se k (R)evoluci vody

Omlazující síla koherentní vody: Analemma zahájila (R)evoluci vody mávnutím křišťálové hůlky – supernabitá, plnospektrální H2O pro harmonii těla i mysli!

Co je Analemma?

Analemma je čirá křemenná křišťálová trubice-tyčinka, naplněná jedinečnou „mateřskou vodou“ pro přeměnu běžné vody z kohoutku do supernabité, plnospektrální a koherentní podoby. Když se nástroj Analemma dostane do blízkosti obyčejné vody, způsobí radikální změnu stavu vody tím, že přeskupí chaoticky a nepravidelně se pohybující molekuly H2O do stejné kapalné krystalické struktury, jakou má „mateřská voda“ uvnitř Analemma trubice. Tato struktura a její stabilita má pozoruhodný vliv na všechny živé organismy. Má výrazný revitalizační účinek na celkovou kvalitu života.

8.jpg

Je vůbec možné, co dokáže Analemma? 

Ano, zní to opravdu jako kouzlo, ale klíčem k omlazující síle Analemma a mateřské vody je věda. Všichni usilujeme o spojení. O harmonii. Chceme být smysluplně propojeni sami se sebou a se vším kolem nás. Kvantová fyzika zcela jasně ukazuje, že je vše ve vesmíru vzájemně propojeno. Naše schopnost vnímat informace, které k nám přicházejí, je klíčem k vytvoření nejvyšší možné úrovně života pro nás i naši planetu. A protože 99% molekul našeho těla tvoří voda, musí naše schopnost vnímat informace spočívat v samotné vodě.

Když jsme studovali vodu Analemma, všimli jsem si, že ji nazýváte „vědomou vodou“?

Je tomu tak… Krystalická struktura, kterou nástroj Analemma ve vodě vytváří, umožňuje tělu stát se lepším „přijímačem“. Otevírá cesty tělu stát se vnímavějším, propojenějším a lépe sladěným s harmonickými rytmy přírody. Soulad se rovná vědomí. Proto nazýváme vodu Analemma „vědomou vodou“.

2_1.jpg

Analemma: Harmonizace mozkových vln 

V celé řadě testů se ukázaly pozitivní účinky pití vody Analemma na lidské zdraví.  V jedné dvojitě zaslepené studii prováděné na dvojčatech byl prokázán mimořádný vliv pití koherentní vody na mozkové vlny. Mozek je orgán, který v těle obsahuje nejvíce vody, a proto hraje voda zásadní a významnou roli ve všech jeho funkcích.

V rámci tohoto testu jedno dvojče pilo běžnou vodu, zatímco druhé pilo po dobu několika týdnů čistou koherentní vodu. Již během půl hodiny po vypití vody Analemma EEG jasně ukázal, že u dvojčete, které pilo koherentní vodu, nastala rovnováha mozkových vln. Tato rovnováha byla znatelná a prokazatelná ještě po několik hodin, zatímco u dvojčete, které pilo pouze běžnou vodu, přítomna nebyla.

Další testy ukázaly, že používání mobilních telefonů tuto křehkou rovnováhu narušuje a vytváří v mozkových vlnách chaos. Byly provedeny testy vlivu vody Analemma na uživatele mobilních telefonů, aby se zjistilo, zda-li dojde k obnovení rovnováhy mozkových vln, a skutečně během několika minut po vypití vody došlo k obnovení rovnováhy.

Analemma vytváří harmonii. Analemma strukturuje molekuly vody, kterou pijeme, a vytváří tak rovnováhu a soulad uvnitř našeho těla a mysli. A jednou z klíčových oblastí, kde k této harmonizaci dochází a také se projeví nejrychleji, je mozek.

5.jpg


Analemma: Mimořádné omlazení těla a mysli

V dalším testu vlivu vody Analemma na lidské zdraví byla použita inovativní metoda, která využívá nejmodernější vědecké poznatky k vyhodnocení biologického věku a zdraví pomocí nových biologických markerů: GlycanAge.Test GlycanAge určuje velmi přesně biologický věk a může být užitečným nástrojem, který pomůže zhodnotit celkový zdravotní stav, pohodu a stáří imunitního systému. Studie GlycanAge se zúčastnili jedinci obou pohlaví a různého věku. Nejdříve podstoupili první test GlycanAge ke zjištění jejich biologického věku na počátku studie. Poté pili účastníci vodu Analemma po dobu tří měsíců, po jejichž uplynutí podstoupili druhý test. Účastníci během studie nezměnili nic ze svého běžného životního stylu. Vše zůstalo stejné, kromě vody, kterou pili.

Výsledky byly ohromující! Druhý test GlycanAge zjistil u všech účastníků kromě jednoho pozoruhodnou revitalizaci a omlazení o 1-12 biologických let po pouhých 3 měsících pití vody. Pití vody Analemma vám může doslova prodloužit život. Nejenže zpomaluje proces stárnutí, ale dokonce ho může i zvrátit. 

4_2.jpg


Analemma: Zvýšení energetického výkonu vody o 300%

Běžná voda má elektrický výkon 150 až 300 mV. Již po několika krouživých pohybech s Analemma trubicí se elektrický výkon téže vody zvýší o neuvěřitelných 300 %! Když pijete vodu Analemma, veškerá tato energie se dostává do vašich buněk a revitalizuje a obnovuje celý váš systém.

K testování zvýšení elektrického výkonu vody byla použita nově vyvinutá technologie, která dokáže měřit extrémně nízké frekvence ve vodě a v rostlinách. V rámci testu byla dešťová voda upravena Analemma trubicí na koherentní a poté byly měřeny změny v jejím výkonu. Elektrický výkon vody se zvýšil o 300 %! Poté byly stejnou vodou zalévány rostliny a měřeny změny po dobu následujících 3 měsíců. A výsledky?  Obdivuhodné! Rostliny zvýšily svůj energetický výkon až o 300 %, tedy stejně jako voda. Díky této vysoké hladině energie zůstaly rostliny naživu mnohem déle.

Náš život je voda. 99 % molekul našeho těla tvoří voda. To je důvod, proč struktura těchto 99 % určuje kvalitu našeho života. Analemma je architektem vody v našem těle. Strukturuje molekuly vody, kterou pijeme, a vytváří tak soulad uvnitř našeho těla a mysli. Analemma je architekt Života. Analemma je průlom, je to (R)evoluce ve vědě o vodě.

Zákazníci mohou zakoupit tyčinku Analemma  přímo na stránkách www.energizujici-voda.cz. Pro ty, kteří se chtějí s Analemma tyčinkou seznámit, je připravena prezentační akce spojená s ochutnávkou vody Analemma, která probíhá pravidelně dvakrát týdně v prodejně HERBAS, Růžová 970/7, Praha 1, kde je možné tyčinku Analemma též koupit. Bližší informace k prezentaci jsou uvedeny na webových stránkách. 

www.energizujici-voda.cz

info@energizujici-voda.cz

 

 

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Jakub Urban: z hezké lahve chutná kohoutková skvěle

Jakub Urban se věnuje již pátým rokem výrobě originálních pískovaných lahví. Jeho Projekt Kohoutková si klade za cíl zpříjemnit lidem pití kohoutkové vody a omezit tím tak zbytečnou produkci plastových obalů.

Lucie z rodinného Vinařství Opluštilovi: Víno děláme srdcem

Malé rodinné Vinařství Opluštilovi najdete v prosluněných Čejkovicích na Jižní Moravě. Rodina se věnuje vinaření již pět generací a navazuje na tradici předků, kteří brali vinařství jako samozřejmou součást života. Opluštilovi proto i nadále berou výrobu vína jako koníček a nejvíce radosti jim přináší úsměvy spokojených zákazníků. V čele vinařství stojí Radomír Opluštil, který po prarodičích převzal malý rodinný sklep a začal vinařit ve svých 18 letech. Lásku k vínu zdědili i syn Michal a dcera Lucie, která nám o své práci a vášnivém koníčku pověděla více.
Reklama
reklama

Od-farmáře.cz: Lokální potraviny rovnou na váš stůl

Když se spojí prvotřídní produkt s kvalitní službou, která myslí na zákazníky, je z toho vždycky oblíbená věc. Přesně tak uvažovali tvůrci nápaditého e-shopu a sítě prodejen Od-farmáře.cz. Odměnou jsou jim vracející se spokojení zákazníci a rozšiřování sítě po celé republice.

Tipy na večírky: Ta nejlepší místa, kde můžete zakončit rok 2021

Dva měsíce jsme (konečně) mohli popíjet s přáteli na zahradních oslavách nebo se jen tak toulat přírodou. Máme tu podzim a s ním je třeba znovu začít pracovat na 100%. Není to nic, co bychom vyloženě vyhledávali, ale vydělávat se musí. Práce ale ještě nutně neznamená, že nebude zábava. Je potřeba ventil a na to jsou ideální firemní večírky.

TOMI SUSHI: Japonské speciality u náplavky

Přímo u náplavky na Rašínově nábřeží nově najdete sushi bar nabízející lahodné japonské speciality. Otevření TOMI SUSHI bylo podle majitelů splněním dlouholetého snu. O tom, jak má chutnat správně připravené sushi, jak je složité sehnat v Česku kvalitní a čerstvé mořské ryby či o úskalích spojených s budováním nového podniku v pandemické době, jsme mluvili s šéfkuchařem Tomášem Šťovíčkem.