Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
19. června 2024, svátek má Leoš
BTC Prague 2024. Největší BTC akce v Evropě!

BTC Prague 2024. Největší BTC akce v Evropě!

Za pár dní nás čeká největší bitcoinový event v Evropě. A díky spolupráci s BTC Prague máme pro Tebe 10% slevu na všechny vstupenky. Nenech si ujít event nadupaný top hosty z celého BTC světa.

marekprihoda-btcprague-highlights-004-2.webp

Redakce PragMoon ve spolupráci s BTC Prague pro Vás zajistil 10% slevu na vstupenku při zadaní kódu MOON.
Také stačí kliknout přes tento odkaz, vybrat vstupenku a sleva se automaticky odečte.

marekprihoda-btcprague-highlights-032-1.webp

  • 3 dny, tisíce zahraničních hostů a bohatý program, v němž si vybere každý - od workshopů a soutěží, panely, prezentace a afterparty.
  • Více než 100 pečlivě vybraných řečníků na 4 pódiích. Více než 100 bitcoinových společností v rozsáhlé hale. 10 000 podobně smýšlejících bitcoinových nadšenců z celé Evropy i mimo ni.
  • Aktuální vlna vstupenek, která je k dispozici ve třech úrovních a ve spolupraci s 10% slevou ve spolupráci na odkazu

BTC Prague je místem, kde se setkávají nápady, navazují vztahy a vznikají skutečné bitcoinové příběhy. Více než 100 pečlivě vybraných řečníků na 4 pódiích. 100+ bitcoinových společností v rozsáhlé hale Expo. 10 000 podobně smýšlejících bitcoinových nadšenců z celé Evropy i mimo ni. Při pouhém náhledu na to, co vás letos čeká, si představte toto: tři dynamické dny s bohatým programem zahrnujícím cílené workshopy, jedinečné panely a poutavé prezentace. Ale také navazování obchodních kontaktů, spolupráce a edukace o bitcoinu. A pokud by vám to nestačilo, můžete se připojit k několika doprovodným akcím a afterparties, které nabízejí zábavu a nezapomenutelné vzpomínky. Přesto je to mnohem víc než jen další konference! BTC Prague je pulzující prostor, který sdružuje ty nejlepší nadšence světa bitcoinu - od podnikatelů, filantropů, výzkumníků a autorů až po influencery, filozofy, pedagogy, bojovníky za svobodu, vývojáře a další!

janluxik-btcprague-mainstage-230610-023-1.webp

Nečekejte, až přijde lepší budoucnost. Přijďte do BTC Prague, hlavního města bitcoinu v Evropě, a začněte ji budovat s námi! A to 13. - 15. června 2024.

Aktuální vlna vstupenek, která je k dispozici ve čtyřech úrovních, je v prodeji od 1. února do vyprodání. Rezervujte si své místo!

marekprihoda-btcprague-highlights-127-1.webp

A jak jsme zmínili. Redakce PragMoon ve spolupráci s BTC Prague pro Vás zajistila 10% slevu na vstupenku při zadaní kódu MOON.
Také stačí kliknout přes tento odkaz, vybrat vstupenku a sleva se automaticky odečte.

www.btcprague.com

 

ČTĚTE DÁLE

Jedinečná expozice Pilsner Urquell: The Original Beer Experience slaví 1. rok od svého otevření. Dostala se mezi 5 nejnavštěvovanějších turistických atrakcí v Praze

Interaktivní audiovizuální expozice Pilsner Urquell: The Original Beer Experience, kde příběh proslulého plzeňského piva ožívá zcela unikátním způsobem, slaví rok od svého otevření v historické budově Václavského náměstí. Expozici si během prvního roku prohlédly stovky tisíc návštěvníků a budova plná zážitků se stala jednou z 5 nejnavštěvovanějších turistických atrakcí v Praze.

Healing Festival 2024: Vzestup draka - Nezapomenutelná dovolená s obrovským přesahem do běžného života.

Připrav se na životní zážitek! Healing Festival se koná v zámecké zahradě ve Světlé nad Sázavou od 7. do 11. srpna a přináší nezapomenutelných pět dnů plných strhující hudby, extatického tance, ale i hlubokých workshopů, inspirativních přednášek a ceremonií.

Festival na pláži nabízí luxusní zážitek. Balaton Sound letos nabídne prodloužený program na hlavním pódiu i nové uspořádání areálu

Balaton Sound je již více než deset na festivalové mapě pevně usazen jako jeden z nejosobitějších elektronických festivalů v Evropě. Nejinak je tomu i letos, kdy program v čele s jedinečnými hvězdami jako Timmy Trumpet, Marshmello, Meduza, Paul Kalkbrenner, Maceo Plex, Adam Beyer nebo Amelie Lens doplňují nová nastupující jména djka Sama’ Abdulhadi, HoneyLuv, Juliet Fox, Estella nebo Henri Bergmann. Program celkem během 4 festivalových dní zahrnuje přes 300 programových položek na 9 hudebních scénách! Nejlepší party, kterou odstartovat léto se blíží!

Last minute dovolená 2024: Poznejte Turecko a prožijte nezapomenutelné okamžiky

Hledáte inspiraci na pohodovou dovolenou pro celou vaši rodinu, partu přátel nebo pro vás samotné? Již nemusíte! Last minute Turecko 2024 představuje ten nejlepší způsob, jak si užít letošní léto naplno, dopřát si trochu slunce i zasloužený odpočinek. Objevte last minute zájezdy TUI a vyrazte za dobrodružstvím klidně hned zítra! Last minute nabídka na vás již čeká.

V Praze naživo zazní hity kapely Fleetwood Mac

Fanoušci americko-anglické rockové formace Fleetwood Mac si budou moci své oblíbené hity znovu vychutnat naživo. V pražském Kongresovém centru je 22. září 2024 zahraje výběr hudebníků vystupujících pod názvem Rumours of Fleetwood Mac.

Multižánrový festival pro celou rodinu KUKOKLI už posedmé oživí chátrající kostel

KULUTRA, KOSTEL, KLID, LOUKA, GENIUS LOCI – to je multižánrový festival KUKOKLI. Jeho sedmý ročník o víkendu od 19. do 21. července oživí chátrající barokní kostel v Horním Vítkově u Liberce. KUKOKLI není jen o živém umění, ale i výjimečné architektuře a idylické okolní přírodě. KUKOKLI je také o snaze zpřístupnit mimořádně inspirativní prostor společným zážitkům, zachránit zapomenutý kostel a podpořit jeho opravu.