Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
23. března 2023, svátek má Ivona
Circus Varius na ledě

Circus Varius na ledě

Ledovou plochu Sportovní haly FORTUNA v Praze ovládne již v únoru show Circus Varius na ledě. Diváci zažijí dynamické představení plné speciálních efektů, které na ledové ploše spojí všechny žánry současného cirkusového umění.

circus-varius-ice-8-scaled.jpg

V čele Circus Varius stojí zkušení lídři, kteří celý svůj život spojili s cirkusovým uměním. Circus Varius je seskupením umělců z nejlepších světových cirkusů z Brazílie, Kanady, Číny, Francie či Německa, kteří své umění ještě povýšili a přenesli ho na ledovou plochu. Žongléři, akrobati, iluzionisté či gymnasti si připravili čísla, která vyrážejí dech a nadchnou i toho nejnáročnějšího diváka.

Circus Varius na ledě osloví nejen velkého, ale i malého diváka.Děti si zamilují klauny, jejichž komická vystoupení přinesou do publika smích a radost, také akrobaty, kteří předvedou strhující představení nejen na ledě, ale i ve vzduchu.

circus-varius-ice-7-scaled.jpg

V Circus Varius neuvidíte žádná zvířata. Pouze špičkové výkony umělců na ledě, které podtrhnou propracované kostýmy, světelné efekty či hudba, které jsou tematicky laděny ke každému číslu.

Circus Varius je jediný cirkus na světě, který zkrotil všechny živly. Jedině Circus Varius má ve svém repertoáru jedinečná představení: „Circus Varius na ledě“, „Circus Varius na zemi a ve vzduchu“ a „Circus Varius na vodě“.

Zapomeňte na všední realitu a přijeďte si užít kaskadérské, žonglérské i bláznivé kousky umělců v Sportovní hale FORTUNA v Praze již 26. února 2023 v 17:00.

Děti do 3 let mají vstup zdarma bez nároku na místo.

Vstupenky na představení zakoupíte v síti TICKETPORTAL: Odkaz na prodej vstupenek

www.shows.cz

ČTĚTE DÁLE

Lucie Bílá ve svém divadle uvede muzikál Srdeční záležitost

Pražské Divadlo Lucie Bílé se připravuje na další hudební premiéru. Po úspěšných komediích Láska je láska a Maminy uvede muzikál Srdeční záležitost americké písničkářky Amandy McBroom. Muzikálová novinka, jejíž stěžejním motivem je krize středního věku, bude mít premiéru v Den české státnosti 28. září 2023 a v hlavní roli představí zlatou slavici a majitelku divadla Lucii Bílou.

Comic-Con Prague 2023 odtajnil další hvězdné hosty. Přijede MacGyver i další ikony z Hvězdné brány či zástupci DC

V pořadí čtvrtý ročník festivalu popkultury Comic-Con Prague potěší nejen fanoušky ikonické Hvězdné brány nebo světa DC. V polovině dubna budou moct v pražském Universu potkat například Richarda Dean Andersona, Corina Nemce, Matta Ryana, ale i hvězdu Fantastických zvířat Dana Foglera.
Reklama
reklama

Obrovská videotéka i živé vysílání v rámci jedné služby? S Lepší.TV realita.

Téměř v každé domácnosti se setkáme minimálně s jednou platformou, která nám nabízí nepřeberné množství filmů a seriálů. Kde je internet, tam je Netflix, HBO nebo Disney Plus. Sledování obsahu nebylo nikdy snazší, a tak se přirozeně stalo součástí našich životů. Existuje ale ještě další služba, která nám toho může nabídnout víc? Existuje.

TOP turistické cíle Slovenska představí veletrhy HOLIDAY WORLD & REGION WORLD

K nejvýznamnější tuzemské akci odvětví cestovního ruchu patří veletrhy HOLIDAY WORLD & REGION WORLD, které proběhnou od 17. do 19. března 2023 v areálu PVA EXPO PRAHA. Partnerskou zemí pro letošní ročník této události je Slovensko, a to přesně při příležitosti 30. výročí rozdělení Československa a vzniku samostatných států. Poutavou expozici našich nejbližších sousedů představí v Letňanech národní agentura SLOVAKIA TRAVEL. Co patří k tamním největším turistickým atraktivitám a rozhodně stojí za poznání?

Hudba stříbrného plátna v nevšedním hávu

Pražský filmový orchestr připravuje napříč sezónou koncerty nejčastěji v autentickém symfonickém podání. Tentokrát můžete slyšet své oblíbené skladby v aranžmá 30členného smyčcového orchestru v doprovodu klavíru a bicích nástrojů.