Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
29. února 2024, svátek má Horymír
Circus Varius na ledě

Circus Varius na ledě

Ledovou plochu Sportovní haly FORTUNA v Praze ovládne již v únoru show Circus Varius na ledě. Diváci zažijí dynamické představení plné speciálních efektů, které na ledové ploše spojí všechny žánry současného cirkusového umění.

circus-varius-ice-8-scaled.jpg

V čele Circus Varius stojí zkušení lídři, kteří celý svůj život spojili s cirkusovým uměním. Circus Varius je seskupením umělců z nejlepších světových cirkusů z Brazílie, Kanady, Číny, Francie či Německa, kteří své umění ještě povýšili a přenesli ho na ledovou plochu. Žongléři, akrobati, iluzionisté či gymnasti si připravili čísla, která vyrážejí dech a nadchnou i toho nejnáročnějšího diváka.

Circus Varius na ledě osloví nejen velkého, ale i malého diváka.Děti si zamilují klauny, jejichž komická vystoupení přinesou do publika smích a radost, také akrobaty, kteří předvedou strhující představení nejen na ledě, ale i ve vzduchu.

circus-varius-ice-7-scaled.jpg

V Circus Varius neuvidíte žádná zvířata. Pouze špičkové výkony umělců na ledě, které podtrhnou propracované kostýmy, světelné efekty či hudba, které jsou tematicky laděny ke každému číslu.

Circus Varius je jediný cirkus na světě, který zkrotil všechny živly. Jedině Circus Varius má ve svém repertoáru jedinečná představení: „Circus Varius na ledě“, „Circus Varius na zemi a ve vzduchu“ a „Circus Varius na vodě“.

Zapomeňte na všední realitu a přijeďte si užít kaskadérské, žonglérské i bláznivé kousky umělců v Sportovní hale FORTUNA v Praze již 26. února 2023 v 17:00.

Děti do 3 let mají vstup zdarma bez nároku na místo.

Vstupenky na představení zakoupíte v síti TICKETPORTAL: Odkaz na prodej vstupenek

www.shows.cz

ČTĚTE DÁLE

LEŽ.... aneb komedie o pravdě, hostuje Divadlo VERZE v kladenském divadle

Jak byste se zachovali, kdybyste přistihli svého ženatého kamaráda při nevěře? Ženská solidarita je silná zbraň, ale co když si váš partner myslí, že manželce byste to říkat neměla a má poměrně pádné důvody… Petra Špalková, Jan Dolanský a Petr Lněnička v úspěšné francouzské komedii! Srdečně zveme!.

Comic-Con Prague 2024 odtajnil další hvězdné hosty. Přijede Warwick Davis nebo populární herci ze Star Wars i z Hvězdné brány

V pořadí pátý ročník festivalu popkultury Comic-Con Prague potěší nejen fanoušky legendární space opery Star Wars či ikonické Hvězdné brány. Na začátku dubna budou moci v pražském Universu potkat například i populárního Angličana, který si zahrál ve všech (osmi) dílech Harry Pottera.

Bohemian Symphony Orchestra Prague představí to nejlepší z rockové hudby v O2 universu

Se svým programem Rock in Symphony míří na stage O2 universa jedinečný Bohemian Symphony Orchestra Prague společně se Soundtopia Band, kteří své publikum zvou na unikátní show. Koncert ovládnou melodie těch největších rockových legend. Brzy se navíc dozvíte, který speciální host na show vystoupí.

Noc divadel v březnu jedinečným způsobem připomene Kafku a jeho odkaz

23. března 2024 v Česku proběhne již dvanáctý ročník Noci divadel, tentokrát při příležitosti „kafkovského“ výročí na téma „Proměna“. Divadla a další instituce v celé zemi aktuálně připravují jedinečný program, který diváci ve zbytku sezony nezažijí. Většina scén navíc program uvede zdarma nebo za snížené vstupné.

Roman Říčař: Nakonec jsem tomu úplně propadl

V předloňské sezoně si Roman Říčař na kladenských prknech zahrál sice menší, ale zato dost výraznou roli zhýčkaného Ludvíka XIII. A v Městském divadle Kladno hostuje znovu. Tentokrát však v hlavní roli Jánošíka a navíc v muzikálu Na skle malované, pro který připravil hudební aranžmá a společně s Jiřím Janouchem vedl i korepetice.

Premiéra nové hry v divadle La Fabrika Patrik Děrgel a Jiří Štrébl jako odvrácené tváře naší doby

Tragikomická fraška i znepokujující společenský apel. Steigerwaldova divadelní hra A TAK TĚ PROSÍM, KNÍŽE se po 40 letech vrátí na pražská divadelní prkna. Dramatik v ní přesně a s poetikou a humorem sobě vlastním pojmenovává naší dobu. V holešovické La Fabrice zkouší inscenaci v režii Radima Špačka Patrik Děrgel, Jiří Štrébl, Eva Salzmannová a Anežka Hessová. Premiéry 7. a 8. března.