Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
16. července 2024, svátek má Luboš
FARMAPARK Soběhrdy

FARMAPARK Soběhrdy

Unikátní místo pro rodiny s dětmi, kde poznáte zvířata z farem celého světa a můžete strávit celý den v přírodě. Originální koncept zábavy a přímý kontakt se zvířaty dělá z Farmaparku Soběhrdy skvělé místo pro volný čas rodin s dětmi.

farmapark-celek.jpeg

Areál leží v malebném údolí Středočeského kraje pouze 30 min. od Prahy a je obklopen se všech stran krásnou přírodou, zvířaty a zábavnými atrakcemi pro děti.

hriste-farmapark_1.jpeg

Ve Farmaparku se dostanete se do přímého kontaktu se zvířaty. Můžete si je pohladit a v určených časech probíhá také komentované krmení zvířat s našimi ošetřovateli! Při vstupu si stačí zakoupit kyblík plný krmení a dostavit se na stanoviště v určený čas. Krmení zvířat probíhá každou půl hodinu na více než deseti stanovištích!

krmeni-farmapark.jpeg

Během výletu nesmí chybět ani zábava a ani o tu, není ve Farmaparku Soběhrdy nouze! Na každém kroku na návštěvníky čekají skvělé atrakce a hřiště. Podívejte se na www.farmapark.eu . Nově jsou veškeré atrakce i hřiště v ceně vstupenky a nic dalšího v areálu návštěvník nedoplácí!

hopsinky-farmapark_1.jpeg

Nezapomněli jsme, ani na hladová bříška našich návštěvníků! V areálu Farmaparku Soběhrdy je několik gastro provozů, kde se můžete během návštěvy občerstvit! Zmrzka, bistro v kryté herně, restaurace babiččiny hotovky, farma gril, palačinkárna, buřtárna a nesmíme zapomenout na HOT News letošní sezóny a tou je stroj na cukrovou vatu - ocení ho především děti!

jeepy-farmpark_1.jpeg

Během dne si můžete udělat piknik v trávě, posedět v houpacích sítích u rybníka, nebo se jen tak procházet a odpočívat v krásné přírodě mezi zvířaty!

farmapark-tubingova-draha_1.jpeg

Celý areál je bezbariérový a je protkán přibližně 5 km stezek pro pěší i kočárky. Parkování je v areálu Farmaparku Soběhrdy zdarma. Otevírací doba je uvedena na webových stránkách a liší se v každém ročním období.

www.farmapark.eu

ČTĚTE DÁLE

Kunovice se vrátí do zlatého věku letectví. Na přehlídce tam představí jedinečnou kolekci uniforem ČSA

Letecké muzeum v Kunovicích bude v sobotu 20. 7. večer patřit fanynkám a fanouškům módy, uniforem a Československých aerolinií. V rámci jedinečné přehlídky nazvané "ČSA se vrací do Kunovic!" tam modelky a modelové předvedou historii této letecké společnosti zhmotněnou v dobových stejnokrojích palubního personálu.

Heineken Balaton Sound 2024 nadchl návštěvníky hvězdným programem i novým uspořádáním areálu

Uplynulý víkend se na břehu jezera Balaton v maďarském Zamárdi konal festival Heineken Balaton Sound. K sobotnímu večeru návštěvnost přesáhla celkově za čtyři dny 100 000 návštěvníků. Publikum zažilo vystoupení jmen jako James Hype, John Newman, Amelie Lens, Paul Kalkbrenner, Reinier Zonneveld, Purple Disco Machine a mnoha dalších. Plážový festival zakončil headliner Timmy Trumpet a jedinečná závěrečná show Q-dance.

Fenomenální závěr Beats for Love: I díky světové show Davida Guetty v Ostravě padaly rekordy!

Skončil 10. ročník největšího festivalu elektronické taneční hudby ve střední Evropě, Beats for Love. A závěrečná party byla hodná jubilejních narozenin. Kraloval ji zřejmě nejslavnější DJ světa David Guetta, který v Ostravě předvedl dechberoucí vystoupení. A pohled na davy fanoušků daly tušit, že kulaté výročí přineslo i divácký rekord.

Hvězdárna Štefánikova má opět „okno ke hvězdám“

V dubnu letošního roku byl konečně znovu nainstalován zpět do kopule Štefánikovy hvězdárny největší dalekohled. Tento jedinečný přístroj, který váží 5,5 tuny, prošel v uplynulých dvou letech v německé Jeně kompletní renovací. Nejen o jeho renovaci jsme si povídali s vedoucím Štefánikovy hvězdárny Tomášem Proseckým a ředitelem Hvězdárny a planetária hl. m. Prahy Jakubem Rozehnalem.

NeverMore 68 Na Výstavišti letos s podtitulem ženy v disentu

Již třetí ročník kulturně společenského festivalu NeverMore 68 se opět uskuteční na Výstavišti, a to v den výročí 56 let okupace tehdejšího Československa 21.8. od 15.00 do 22.00 hodin. Další ročník vzpomínek na události naší země, které by neměly být nikdy zapomenuty, připravilo Výstaviště Praha ve spolupráci s Ústavem nezávislé žurnalistiky, spolkem Díky, že můžem, Českým rozhlasem Radiožurnál a Post Bellum. Na akci nebude chybět Gulag.cz, týdeník Respekt, Muzeum na demarkační linii v Rokycanech nebo Političtí vězni.cz. Vedle samotné připomínky vpádu vojsk Varšavské smlouvy na naše území bude letos v hlavní roli téma žen v disentu a jejich příběhy a nově bude pro návštěvníky připravena i video stage s tematickými dokumenty a archivními záběry

BRAZILSKÉ LÉTO plné zábavy v Aquapalace Praha

Zažijte dotek Jižní Ameriky – navštivte Aquapalace Praha a užijte si celé léto plné zábavy a křišťálové vody. Až do konce srpna se můžete nechat doslova unášet na vlnách Brazílie. Kdo letos v létě přijde do aquaparku v Čestlicích, zažije plno vodních radovánek, může vyzkoušet školu samby a dalších exotických tanců, ochutná brazilské gastro speciality a míchané drinky, které si lze vychutnat přímo ve vodě, ale také prožije střípky z brazilské kultury.