Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
16. července 2024, svátek má Luboš
Festival na pláži nabízí luxusní zážitek. Balaton Sound letos nabídne prodloužený program na hlavním pódiu i nové uspořádání areálu

Festival na pláži nabízí luxusní zážitek. Balaton Sound letos nabídne prodloužený program na hlavním pódiu i nové uspořádání areálu

Balaton Sound je již více než deset na festivalové mapě pevně usazen jako jeden z nejosobitějších elektronických festivalů v Evropě. Nejinak je tomu i letos, kdy program v čele s jedinečnými hvězdami jako Timmy Trumpet, Marshmello, Meduza, Paul Kalkbrenner, Maceo Plex, Adam Beyer nebo Amelie Lens doplňují nová nastupující jména djka Sama’ Abdulhadi, HoneyLuv, Juliet Fox, Estella nebo Henri Bergmann. Program celkem během 4 festivalových dní zahrnuje přes 300 programových položek na 9 hudebních scénách! Nejlepší party, kterou odstartovat léto se blíží!

marksomay-20230630-1947davidbodnar-20230630-1947-872a9725-scaled.jpg

Line-up v jedinečných kulisách jezera sází vedle hvězd na mladé objevy

„Letos jsme se snažili sestavit hudební lineup Heineken Balaton Sound tak, aby se do čtyř festivalových dnů vešlo široké spektrum elektronické hudby. Heineken Balaton Sound se stal party napříč žánry, kde si milovníci elektronické hudby mohou svobodně vybírat z nabídky a objevovat nové oblíbené žánry po celé festivalové pláži," řekla Anna Filutás, projektová manažerka Heineken Balaton Sound.

Změna v areálu a program na hlavním pódiu do ranních hodin

Jedním z vrcholů letošního ročníku je také bezpochyby prodloužení doby programu na hlavní scéně Heineken Balaton Sound. S tímto krokem je spojeno také rozdílné rozmístění jednotlivých pódií, aby se maximálně zamezilo hlukovému znečištění okolí festivalu. Výsledkem tak bude lépe připravený areál, v němž mohou návštěvníci bez problému oslavovat a užívat si party i před hlavním pódiem až do pozdních nočních hodin! "Od druhého dne bude program na hlavní stage pokračovat až do tří hodin ráno a v neděli se s návštěvníky festivalu rozloučí velkolepá Endshow v podání světoznámého holandského Q-dance týmu, který návštěvníky provede až do svítání,“ doplňuje informace o programu Anna Filutás.

experience-1.jpg

Luxusní prostory a zážitek na břehu jezera

V pozadí hraje DJ, zatímco na baru čekají osvěžující letní drinky. Balaton Sound 2024 slibuje nejen hudební zážitek, ale i dokonalý letní odpočinek v luxusních prostorách přímo na břehu jezera. Doprovodný program a spousta volnočasových aktivit budou k dispozici během dne i během večera. Návštěvníci si můžou užít koupání a řadu vodních sportů přímo na jezeře, dále je čekají úžasné módní přehlídky, které exkluzivně pro Sound vytvořil Márk Lakatos a 3 skvělí módní návrháři. Kdo bude chtít více pohybové aktivity, nabídne jim festival taneční lekce stylu house nebo hodiny techno jógy. Pokud chcete naopak vyrazit na vlny jezera Balaton, mrkněte na jedinečné Parties na lodi.

Lifestyle a Fashion HUB + show

Fashion HUB na Balaton Sound nabízí jedinečné spojení módy a hudby. Návštěvníci se mohou těšit na módní přehlídky, kreativní workshopy, DJ sety a stylové aktivity včetně prodejních a vizážistických stánků, kde budou moci doladit svůj festival look. Významnými účastníky budou značky a návrháři jako Hooded Staff, [UNREAL], Anna Amelie, NYX Professional Makeup, KEVIN.MURPHY a True to Sole, které představí své kolekce a nabídnou další služby. Pro více informací navštivte Balaton Sound Fashion HUB. Márk Lakatos, kurátor Fashion HUB, k projektu říká: „Už roky se svým týmem spolupracuji na organizaci módních přehlídek na festivalech v Maďarsku i po celém světě a nyní se mi splnil sen: Fashion HUB na Festivalové pláži Balaton Soundu, který bude nejstylovějším místem festivalu. Všichni módní Sounders jsou vítáni a čekají na ně cool aktivity, módní značky, DJs, kadeřníci a vizážisti."

experience-strand.jpg

O festivalu Balaton Sound

Balaton Sound je jedním z největších evropských elektronických plážových open-air festivalů. Koná se každoročně od roku 2007 na jižním břehu maďarského jezera Balaton a vystupují na něm live acts i DJs z celého světa, od undergroundových talentů až po mainstreamová jména.

Vstupenky za nižší cenu budou k dispozici jen do 20. Června 2024!

BALATON SOUND

3. – 6. července 2024

Zámardi, Balaton, Maďarsko www.balatonsound.com/cz/ Vstupenky: https://balatonsound.com/cz/tickets

@balatonsoundcz

ČTĚTE DÁLE

Kunovice se vrátí do zlatého věku letectví. Na přehlídce tam představí jedinečnou kolekci uniforem ČSA

Letecké muzeum v Kunovicích bude v sobotu 20. 7. večer patřit fanynkám a fanouškům módy, uniforem a Československých aerolinií. V rámci jedinečné přehlídky nazvané "ČSA se vrací do Kunovic!" tam modelky a modelové předvedou historii této letecké společnosti zhmotněnou v dobových stejnokrojích palubního personálu.

Heineken Balaton Sound 2024 nadchl návštěvníky hvězdným programem i novým uspořádáním areálu

Uplynulý víkend se na břehu jezera Balaton v maďarském Zamárdi konal festival Heineken Balaton Sound. K sobotnímu večeru návštěvnost přesáhla celkově za čtyři dny 100 000 návštěvníků. Publikum zažilo vystoupení jmen jako James Hype, John Newman, Amelie Lens, Paul Kalkbrenner, Reinier Zonneveld, Purple Disco Machine a mnoha dalších. Plážový festival zakončil headliner Timmy Trumpet a jedinečná závěrečná show Q-dance.

FARMAPARK Soběhrdy

Unikátní místo pro rodiny s dětmi, kde poznáte zvířata z farem celého světa a můžete strávit celý den v přírodě. Originální koncept zábavy a přímý kontakt se zvířaty dělá z Farmaparku Soběhrdy skvělé místo pro volný čas rodin s dětmi.

Fenomenální závěr Beats for Love: I díky světové show Davida Guetty v Ostravě padaly rekordy!

Skončil 10. ročník největšího festivalu elektronické taneční hudby ve střední Evropě, Beats for Love. A závěrečná party byla hodná jubilejních narozenin. Kraloval ji zřejmě nejslavnější DJ světa David Guetta, který v Ostravě předvedl dechberoucí vystoupení. A pohled na davy fanoušků daly tušit, že kulaté výročí přineslo i divácký rekord.

Hvězdárna Štefánikova má opět „okno ke hvězdám“

V dubnu letošního roku byl konečně znovu nainstalován zpět do kopule Štefánikovy hvězdárny největší dalekohled. Tento jedinečný přístroj, který váží 5,5 tuny, prošel v uplynulých dvou letech v německé Jeně kompletní renovací. Nejen o jeho renovaci jsme si povídali s vedoucím Štefánikovy hvězdárny Tomášem Proseckým a ředitelem Hvězdárny a planetária hl. m. Prahy Jakubem Rozehnalem.

NeverMore 68 Na Výstavišti letos s podtitulem ženy v disentu

Již třetí ročník kulturně společenského festivalu NeverMore 68 se opět uskuteční na Výstavišti, a to v den výročí 56 let okupace tehdejšího Československa 21.8. od 15.00 do 22.00 hodin. Další ročník vzpomínek na události naší země, které by neměly být nikdy zapomenuty, připravilo Výstaviště Praha ve spolupráci s Ústavem nezávislé žurnalistiky, spolkem Díky, že můžem, Českým rozhlasem Radiožurnál a Post Bellum. Na akci nebude chybět Gulag.cz, týdeník Respekt, Muzeum na demarkační linii v Rokycanech nebo Političtí vězni.cz. Vedle samotné připomínky vpádu vojsk Varšavské smlouvy na naše území bude letos v hlavní roli téma žen v disentu a jejich příběhy a nově bude pro návštěvníky připravena i video stage s tematickými dokumenty a archivními záběry