Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
16. července 2024, svátek má Luboš
Healing Festival 2024: Vzestup draka - Nezapomenutelná dovolená s obrovským přesahem do běžného života.

Healing Festival 2024: Vzestup draka - Nezapomenutelná dovolená s obrovským přesahem do běžného života.

Připrav se na životní zážitek! Healing Festival se koná v zámecké zahradě ve Světlé nad Sázavou od 7. do 11. srpna a přináší nezapomenutelných pět dnů plných strhující hudby, extatického tance, ale i hlubokých workshopů, inspirativních přednášek a ceremonií.

welinna171.jpg

Přijď se spojit s lidmi, kteří sdílejí vášeň pro osobní rozvoj a prožij okamžiky, na které nikdy nezapomeneš.

Hvězdné obsazení z celého světa

Healing Festival tradičně přivítá vystupující z celého světa. Letos se můžeš těšit na slavné zpěvačky medicínské hudby Peiu (USA) a Ayla Shafer (GBR), také světově uznávané lektory kundalini jógy Jai Dev Singh (USA) a Bijay J. Anand (IND). Další osobnosti jako The Hanuman Project (GBR), Amber Ryan (USA), DJ Yeahman (FR) a Umut (TUR) přinesou do festivalového programu svoji jedinečnou energii a dary.

447808814-962163575919679-5082375228317272920-n.jpg

Inspirativní osobnosti a odborníci

Mezi dalšími významné hosty patří Dr. Arun Sharma, uznávaný učitel tradiční ájurvédy z Indie, a výjimečné české osobnosti jako Eliška Remešová, Denisa Říha Palečková a Lilia Khousnoutdinová. Tito odborníci, spolu s MUDr. Filipem Tylšem, PhD, psychiatrem a neurovědcem, a dalšími inspirativními osobnostmi, přinesou své odborné znalosti a zkušenosti do bohatého programu.

308632756-1405833296608645-2335692371307748934-njpg.webp

Nové scény a program pro rodinu

Letos představíme nové scény jako “Heaven of Art" věnovanou umění a "Hive", nebo-li úl pro networking pro podnikatele. Festival vítá rodiny s dětmi, které se mohou těšit na rozmanitý program na scéně "Little Dragons" a Adventure Camp pro děti a mládež. Healing Festival je ideální příležitostí pro rodinnou dovolenou.

445095993-954201403382563-1397566492984089771-n.jpg

Komplexní program

Festival nabízí více než 150 workshopů a aktivit. Návštěvníci mohou začít den ranním cvičením, pokračovat inspirativními přednáškami, vychutnat si zdravé jídlo, prožít hluboké rituály nebo si užít koncerty a tanec.

pratele-chill.jpg

Ekologický přístup a veganská strava

Heealing Festival myslí na naši planetu, proto je bez odpadu, klade důraz na příjemnou atmosféru, proto je bez alkoholu, návštěvníci přicházejí pro hluboký pročitek, proto je bez živočišných produktů.

laska.jpg

Nenech si ujít tuto jedinečnou příležitost!

Healing Festival 2024: Vzestup draka je událost, kterou si určitě nenech ujít. Přijeď si odpočinout, nabrat energii a inspiraci a vytvořit si nová přátelství.

Více informací a možnost zakoupení vstupenek je na webu: healingfestival.eu.

bijay-kundalini-joga.jpg

Nechej se unést atmosférou Healing Festivalu a připoj se k nám na této nezapomenutelné cestě!

ČTĚTE DÁLE

Kunovice se vrátí do zlatého věku letectví. Na přehlídce tam představí jedinečnou kolekci uniforem ČSA

Letecké muzeum v Kunovicích bude v sobotu 20. 7. večer patřit fanynkám a fanouškům módy, uniforem a Československých aerolinií. V rámci jedinečné přehlídky nazvané "ČSA se vrací do Kunovic!" tam modelky a modelové předvedou historii této letecké společnosti zhmotněnou v dobových stejnokrojích palubního personálu.

Heineken Balaton Sound 2024 nadchl návštěvníky hvězdným programem i novým uspořádáním areálu

Uplynulý víkend se na břehu jezera Balaton v maďarském Zamárdi konal festival Heineken Balaton Sound. K sobotnímu večeru návštěvnost přesáhla celkově za čtyři dny 100 000 návštěvníků. Publikum zažilo vystoupení jmen jako James Hype, John Newman, Amelie Lens, Paul Kalkbrenner, Reinier Zonneveld, Purple Disco Machine a mnoha dalších. Plážový festival zakončil headliner Timmy Trumpet a jedinečná závěrečná show Q-dance.
Reklama
reklama

FARMAPARK Soběhrdy

Unikátní místo pro rodiny s dětmi, kde poznáte zvířata z farem celého světa a můžete strávit celý den v přírodě. Originální koncept zábavy a přímý kontakt se zvířaty dělá z Farmaparku Soběhrdy skvělé místo pro volný čas rodin s dětmi.

Fenomenální závěr Beats for Love: I díky světové show Davida Guetty v Ostravě padaly rekordy!

Skončil 10. ročník největšího festivalu elektronické taneční hudby ve střední Evropě, Beats for Love. A závěrečná party byla hodná jubilejních narozenin. Kraloval ji zřejmě nejslavnější DJ světa David Guetta, který v Ostravě předvedl dechberoucí vystoupení. A pohled na davy fanoušků daly tušit, že kulaté výročí přineslo i divácký rekord.

Hvězdárna Štefánikova má opět „okno ke hvězdám“

V dubnu letošního roku byl konečně znovu nainstalován zpět do kopule Štefánikovy hvězdárny největší dalekohled. Tento jedinečný přístroj, který váží 5,5 tuny, prošel v uplynulých dvou letech v německé Jeně kompletní renovací. Nejen o jeho renovaci jsme si povídali s vedoucím Štefánikovy hvězdárny Tomášem Proseckým a ředitelem Hvězdárny a planetária hl. m. Prahy Jakubem Rozehnalem.