Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
22. března 2023, svátek má Leona
Hotel Amerika: svatba dle vašich představ

Hotel Amerika: svatba dle vašich představ

Hotel Amerika s příjemnou rodinnou atmosférou leží v odlehlé části Velkého Meziříčí v srdci přírody. K hotelu náleží několik krásných a udržovaných rybníků a louka, kterou spásají koně. Zde zapomenete na veškeré starosti a načerpáte energii z přírody. A svatbách v hotelu Amerika jsme si povídali s majitelem Josefem Mahelem.

6mini.jpg

Co je největší předností hotelu Amerika?

Rodinný styl, to je naše gro. S každým jednáme s maximální úctou a zájmem, řídíme se přáním klienta a snažíme se postarat úplně o vše, od květin, občerstvení, dortu, výzdoby, prostě aby svatebčané nemuseli zbytečně nic řešit a jen si užít svůj velký den. Máme se svatbami dvacet let zkušeností, ostatně jsme držitelé certifikátů, pokud jde o koordinaci svateb a podle spokojených ohlasů jsou naštěstí naše zkušenosti i vidět. (smích)

headline-image.jpg

Je taková mantra, že pořadatelé zařídí kvůli speciální akci cokoli. Také se tím zaklínáte?

Chápu, na co narážíte. (smích) U nás se ale opravdu nebojíme ničeho. Jednou jsme měli jednu akci s automobily a abychom je dostali do budovy, prostě jsme vybourali dveře do restaurace! Naší velkou výhodou navíc je, že jsme stranou, nemáme sousedy a nikoho nerušíme, takže zábava není nijak omezena.

Dají se vaše bohaté zkušenosti se pořádáním svatebních obřadů využít i mimo hotel Amerika?

Ano, i s tím máme zkušenosti. Není problém zařídit obřad i s občerstvením na jiném místě a pak náš hotel využít třeba jen k oslavě a ubytování.

galery-image-1.png

Jak jste na tom, pokud jde o volné termíny?

Něco už samozřejmě máme vybookované, ale jsme flexibilní. Nejednou jsme dělali i svatbu takzvaně z minuty na minutu. Pokud nám to okolnosti dovolí, uděláme vše pro to, aby se svatba uskutečnila.

www.hotel-amerika.cz

ČTĚTE DÁLE

Pojizeří a Polabí: po proudu k zážitkům

Turistická destinace Pojizeří a Polabí leží mezi třemi většími městy ve Středočeském kraji – Mladou Boleslaví, Nymburkem a Poděbrady a jak již její název napovídá, nachází se v blízkosti dvou velkých a významných řek – Labe a Jizery.

TOP turistické cíle Slovenska představí veletrhy HOLIDAY WORLD & REGION WORLD

K nejvýznamnější tuzemské akci odvětví cestovního ruchu patří veletrhy HOLIDAY WORLD & REGION WORLD, které proběhnou od 17. do 19. března 2023 v areálu PVA EXPO PRAHA. Partnerskou zemí pro letošní ročník této události je Slovensko, a to přesně při příležitosti 30. výročí rozdělení Československa a vzniku samostatných států. Poutavou expozici našich nejbližších sousedů představí v Letňanech národní agentura SLOVAKIA TRAVEL. Co patří k tamním největším turistickým atraktivitám a rozhodně stojí za poznání?
Reklama
reklama

Luxury Spa Hotel OLYMPIC PALACE: luxus pro každého

Luxury Spa Hotel OLYMPIC PALACE je 5-hvězdičkový luxusní hotel, který si vás získá hned při první návštěvě. Nachází se přímo v centru lázeňského města Karlovy Vary v těsné blízkosti léčivých pramenů.

Na kole za krásami karlovarského kraje

Milujete, když vám vítr čechrá vlasy a pod nohama ubíhá krajina? Vyšlápněte si na cyklovýlet po hřebenech západních Krušných hor a poznejte magickou hornickou krajinu na české i německé straně. Ponořte se do Slavkovského lesa, oázy zeleně a minerálních pramenů.

Zažij lázně jinak

Chceš zlepšit svůj život? Je toho na tebe moc? Drtí tě moderní styl života? Zajímáš se o osobní rozvoj? Chceš vědět, co je klíčem k dlouhodobé spokojenosti? Pokud i Vy právě teď hledáte odpovědi na tyto otázky, jste na správném místě. Pomůžeme Vám odpočinout si od každodenního shonu, načerpat novou energii v léčivém prostředí oblíbených lázní Luhačovice a naším cílem bude také předat Vám inspiraci ke zvládání moderního stylu života.