Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
3. října 2023, svátek má Bohumil
Hotel Amerika: svatba dle vašich představ

Hotel Amerika: svatba dle vašich představ

Hotel Amerika s příjemnou rodinnou atmosférou leží v odlehlé části Velkého Meziříčí v srdci přírody. K hotelu náleží několik krásných a udržovaných rybníků a louka, kterou spásají koně. Zde zapomenete na veškeré starosti a načerpáte energii z přírody. A svatbách v hotelu Amerika jsme si povídali s majitelem Josefem Mahelem.

6mini.jpg

Co je největší předností hotelu Amerika?

Rodinný styl, to je naše gro. S každým jednáme s maximální úctou a zájmem, řídíme se přáním klienta a snažíme se postarat úplně o vše, od květin, občerstvení, dortu, výzdoby, prostě aby svatebčané nemuseli zbytečně nic řešit a jen si užít svůj velký den. Máme se svatbami dvacet let zkušeností, ostatně jsme držitelé certifikátů, pokud jde o koordinaci svateb a podle spokojených ohlasů jsou naštěstí naše zkušenosti i vidět. (smích)

headline-image.jpg

Je taková mantra, že pořadatelé zařídí kvůli speciální akci cokoli. Také se tím zaklínáte?

Chápu, na co narážíte. (smích) U nás se ale opravdu nebojíme ničeho. Jednou jsme měli jednu akci s automobily a abychom je dostali do budovy, prostě jsme vybourali dveře do restaurace! Naší velkou výhodou navíc je, že jsme stranou, nemáme sousedy a nikoho nerušíme, takže zábava není nijak omezena.

Dají se vaše bohaté zkušenosti se pořádáním svatebních obřadů využít i mimo hotel Amerika?

Ano, i s tím máme zkušenosti. Není problém zařídit obřad i s občerstvením na jiném místě a pak náš hotel využít třeba jen k oslavě a ubytování.

galery-image-1.png

Jak jste na tom, pokud jde o volné termíny?

Něco už samozřejmě máme vybookované, ale jsme flexibilní. Nejednou jsme dělali i svatbu takzvaně z minuty na minutu. Pokud nám to okolnosti dovolí, uděláme vše pro to, aby se svatba uskutečnila.

www.hotel-amerika.cz

ČTĚTE DÁLE

Na pražském Výstavišti proběhne CHILLI FEST a ASIA FOOD festival

Sobota 7. října bude na pražském Výstavišti ve znamení CHILLI FESTu. Akce s celodenním doprovodným programem bude mít významný vrchol: duel, v rámci nějž se budou pojídat nejpálivější chilli papričky světa. Zúčastní se ho mistr světa a držitel několika rekordů zapsaných v Guinnessově knize Mike Jack (Mike Jack Eats Heat) nebo aktuální evropský šampión z Itálie Giancarlo Gasparotto, který je známý jako Jack Pepper.

SUKHISHVILI - Gruzínský národní balet v ČESKÉ REPUBLICE!

Nový celovečerní program a jedinečná atmosféra zanechají nezapomenutelné dojmy!

Městské divadlo Kladno: říjen plný hlouposti a setkání s ďáblem

Pro milovníky divadelních představení tu máme velkou pozvánku do Městského divadla Kladno. Začátkem října si nenechte Jak jsem potkal ďábla, nebo Eva tropí hlouposti.

Komplex Resort klášter Želiv je plný možností

Komplex Resort klášter Želiv se nachází v klidném prostředí soutoku Trnávky a Želivky, vzdálené asi 10 km od hlavní dálniční tepny D1 – exit 90 Humpolec, přibližně na půl cesty mezi Prahou a Brnem.

Co uvařit z pokladů farmářských trhů?

Líné sobotní ráno se protáhlo do oběda a vy si domů nesete náruč skvělé zeleniny, masa a křupavého pečiva. Dostali jste se totiž na farmářské trhy a z nich nikdo neodchází s prázdnou. Ale nebojte, s našimi tipy na rychlé recepty si pochutnáte a nic nepřijde nazmar.

Pro cestovatele a gurmány přichází na scénu Jedlíci na cestách!

Tomáš Šapovalov a Jarda Bouzek. Jeden cestovatel a gurmán, druhý cestovatel a fotograf. Kluci spojili své síly a vznikl jedinečný projekt JEDLÍCI NA CESTÁCH. Ten dává nahlédnout pod pokličku kultury, ale hlavně typické kuchyně různých zemí světa. Na sérii videí nyní navazují vydáním knihy, na kterou se můžete těšit již v říjnu. Humorné pojetí od sympatických Jedlíků a recepty upravené pro domácí kuchaře si doslova zamilujete.