Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
25. dubna 2024, svátek má Marek
Jaroslav Dušek a Jan Skryja vás zvou na konferenci Probuď sílu duše

Jaroslav Dušek a Jan Skryja vás zvou na konferenci Probuď sílu duše

Cesta k vysněnému životu naplněná radostí, prožíváním a hojností často začíná odhalením síly duše. Každý člověk je obdařen velkým darem, který jej může vést a naplňovat jeho život přesně tím, po čem touží. Tento dar ale může být uzavřen, proto je potřeba se učit znovu se na něj napojovat a otevírat jej.

jaroslav-dusek-a-jan-skryja.png

Odhalte skrytou sílu duše. A bavte se na Vaší cestě

Cesta k vysněnému životu naplněná radostí, prožíváním a hojností často začíná odhalením síly duše. Každý člověk je obdařen velkým darem, který jej může vést a naplňovat jeho život přesně tím, po čem touží. Tento dar ale může být uzavřen, proto je potřeba se učit znovu se na něj napojovat a otevírat jej.

Jaroslav Dušek a Jan Skryja pro Vás připravují nové hluboké vhledy, principy a techniky, díky kterým odhalíte a prožijete napojení se na Vaši duši.

dusek.jpg

Nová cesta: místo zdlouhavých principů vytvářejte radostné naladění

Je na čase začít konečně žít tu nejvysněnější verzi Vašeho života. Skvělá zpráva: nepotřebujete žádné náročné, nezáživné a nekonečné praktikování techniku tzv. “na sílu”.

Když jednou zažijete Vaši obrovskou vnitřní sílu, napojíte se na zdroje radosti, odvahy a tvořivosti, o kterých jste možná do této doby netušili, že je máte k dispozici. Nemusíte trávit roky složitými technikami. Není to o čase. Je to o naladění! Užijte si tuto výjimečnou konferenci plnou nových témat, prožitků, a toho nejlepšího, co Vás dovede k snadnému naladění na fantastickou sílu Vaší duše.

lucid.jpeg

Odhalte sílu duše. Nová témata.
16. března v TOP Hotelu v Praze (Blažimská 1781)

vstupenky jsou k zakoupení lucidnísen.cz/konference

Odkaz na event

PROGRAM 
09:30 – 12:45
Vstup a registrace účastníků. Doporučujeme přijít co nejdříve, ať si naplno užijete nový doprovodný program, nasajete atmosféru a projdete se tematickými stánky.

11:00 – 12:30
Doprovodný program pro to správné napojení se a naladění duše.

Těšit se můžete na krásné a velmi hluboké hudební naladění, kterým Vás živě provede skvělý Michal Beneš. Následně zažijete tři zbrusu nové a velmi silné vedené meditace s hlasem Jana, které Vám umožní vytvářet nové mentální programy síly, radosti a odvahy přímo ve Vašem podvědomí.

13:00 – 14:00
Jaroslav Dušek – Síla a krása duše. Co představuje Vaše duše a jakým způsobem žít v harmonii s ní? Objevování “harmonie s duší” je  klíčovou schopností pro odhalení Vaší obrovské vnitřní síly. Zasloužíte si život v síle, radosti, klidu a tvorbě. Přijďte si užít objevování a poznávání Vaší duše.

14:30 – 15:30
Jan Skryja – Snová terapie pro každého. Snění je jediný stav přirozeného změněného stavu vědomí. Jan poprvé veřejně představí celý systém snové sebe-terapie a provede Vás prožitky v podobě vizualizací a vedených meditací, které budou otevírat zcela nečekané možnosti světa snění.Tyto principy začnete využívat už daný večer, a ráno po probuzení zažijete první krásné proměny. A to i v případě, že máte pocit, že se Vám žádné sny nezdají!

16:00 – 17:00
Jaroslav Dušek – Nalaďte duši na hojnost a poznání. Přijďte naladit Vaši duši do hlubokého klidu, vědomého poznání a lásky. Těšit se můžete na propojení poutavých příběhů s velmi silným uvědoměním.

17:30 – 19:00
Prodloužená beseda Jaroslava Duška a Jana Skryji. Opakovaně jsme se přesvědčili o tom, že na závěrečných besedách vznikají ty nejkouzelnější momenty a nejsilnější uvědomění. Proto jsme prodloužili obsah tohoto nového formátu besedy a připravili pro Vás tak ještě více času pro rozvoj, naladění a prožitek.

19:00 – 20:00
Autogramiáda. Rozloučení. Objetí. Šatna se zavírá ve 21 hodin.

 

Dárek #1: Video záznam konference
Do týdne po skončení konference dostanete jako dárek Váš soukromý přístup k záznamu ze všech částí konference. Díky tomu si můžete konferenci naplno užít a následně z ní čerpat po velmi dlouhou dobu.

Dárek #2: Snový sebe-koučink
Existují principy vedení a ladění své snové duše pomocí sebe-koučovacích snových principů. Naučíte se systém jednoduchých, ale velmi účinných otázek. Zároveň zjistíte, jak konkrétně s těmito otázkami pracovat, aby se z Vás stal mocný snový tvůrce a aby Vás sny vedly k vysněnému životu.

Dárek #4: E-book Probuď sílu duše
E-book Probuď sílu duše prohlubuje poznání a prožitky i konference o další velmi mocné vhledy. Pomůže Vám zejména v tom směru, že přinese ještě více praktických příkladů, jak využívat principy, které budete v rámci konference objevovat. U některých účastníků začínají ty největší životní změny přečtením tohoto e-booku, díky kterému do sebe všechny věci začínají magicky zapadat.

Dárek #5: Nová propiska Snílek
Vylepšili jsme propisku s mocnou symbolikou Snílek (Sni. Je to lék) a přineseme Vám ji jako dárek v působivém kouzelném tvaru  

Dárek #6: Nová vylepšená afirmační záložka
Afirmační záložka se může stát velmi silným a mocným průvodcem, protože ji máte na očích při přijímaní nových informací. Proto jsme ještě více vylepšili její design a předáme Vám ji jako dárek s novými afirmacemi.

 

vstupenky jsou k zakoupení lucidnísen.cz/konference

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

VYBRANÉ AKCE

ČTĚTE DÁLE

Hudebně-švestkový festival Vizovické Trnkobraní letos v novém termínu oznamuje kompletní program s Rybičkami 48, Divokým Billem a novinky v programu i komfortu

Kompletní program oznamuje jediný hudebně-švestkový festival v České republice Vizovické Trnkobraní, který se letos koná v novém termínu v pátek a sobotu 23. a 24. srpna v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích nedaleko Zlína. Fanoušky švestkových oslav letos v pátek rozproudí Rybičky 48 nebo No Name, v sobotu Divokej Bill, Tublatanka, Tomáš Klus nebo Anna K. a další interpreti a kapely. Trnkobraní letos svým návštěvníkům nabídne několik novinek – travnatou odpočinkovou zónu, doprovodný program se stand-up vystoupením Tomáše Matonohy či Lukáše Pavláska, moderaci knedlíkové soutěže v podání Libora Boučka a v neposlední řadě novou značku piva.

JATKA FEST OVLÁDNOU AREÁL PACOVSKÉHO ZÁMKU UŽ PO JEDENÁCTÉ!

Festival se každý rok překonává a letos sází jednu hvězdu za druhou. Do krásného prostředí zámeckého areálu totiž přiveze své největší hity DIVOKEJ BILL, POLETÍME? a král českého rocku DAVID KOLLER. Pódium ovládne legendární MŇÁGA A ŽĎORP a pod kůži se vryje VYPSANÁ FIXA. Bez stálic festivalu POKÁČE a UDG by se JATKA FEST rozhodně neobešel. Na festival se vrátí i PEKAŘ, JAKUB DĚKAN, NEBE, SILUETY, POST - IT, PATRIK MALÝ a celou sestavu uzavře TOTÁLNÍ NASAZENÍ.

Letní divadelní festival na jihu Čech Jižní Svéráz se blíží

Unikátní site-specific divadelní festival, který je součástí vítězného konceptu Evropské hlavní město kultury 2028, propojí sílu Jihočeského divadla, Divadla Continuo a REZI.DANCE Komařice.

Scéna na Občanské plovárně v Praze vás zve na unikátní představení francouzské filmové hudby!

Francouzské filmy byly pro oko i ucho českého diváka atraktivní už za dob minulých. A právě hudba z nich se nám všem nenuceně vryla pod kůži na mnoho dalších generací. Je jen málo těch, kterým by nebyl povědomý veselý hvízdaný pochod četníků ze Saint-Tropez, romantický klavírní motiv nezkrotně zamilované Angeliky, či ostré žestě Fantomasovy varovné fanfáry.

Nová výstava v UPM: Český porcelán tří století

Uměleckoprůmyslové museum v Praze chystá výstavu o historii českého porcelánu.

Chci, aby se v mém divadle všichni cítili jako doma

Zatímco se jiná divadla v době pandemie strachovala o přežití, zlatá slavice Lucie Bílá podnikla odvážný krok a pustila se do rekonstrukce bývalé Ta Fantastiky. Díky ní scéna v pražské Karlově ulici prošla velkou proměnou a zároveň dostala nové jméno. Jak se Divadlu Lucie Bílé daří několik let od otevření?