Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
19. června 2024, svátek má Leoš
Je to tady! Vanilla Ice v Ostravě!

Je to tady! Vanilla Ice v Ostravě!

Je nám ctí oznámit jednoho z prvních bílých raperů, který se proslavil po celém světě, herce, zpěváka, tanečníka Vanillu Ice, který 15.6.2024 exkluzivně vystoupí v Ostravě, jako hlavní hvězda TOP festivalu, konajícího se v Dolní oblasti Vítkovic v Ostravě. Vanilla Ice, rodným jménem Robert Matthew Van Winkle, je americký rapper, herec a televizní osobnost, který se proslavil zejména svým hitem „Ice Ice Baby“ z roku 1990.

432860307-1416962849140123-1690534202650218011-n_1.jpg

Kdo je Vanilla Ice?

První rapový hit na vrcholu hitparád: Vanilla Ice se stal prvním rapperem, jehož singl „Ice Ice Baby“ dosáhl prvního místa v Billboard Hot 100. Tato skladba, která využívá samply z písně „Under Pressure“ od Queen a Davida Bowieho, mu zajistila celosvětový úspěch.

Motokrosový šampion před hudební kariérou: Předtím, než se Vanilla Ice věnoval hudbě, byl vášnivým motokrosovým závodníkem. Vyhrál několik šampionátů a až vážná nehoda mu zabránila v pokračování v tomto sportu.

Filmová a televizní kariéra: Vanilla Ice se objevil v několika filmech a televizních pořadech. Nejznámější je jeho role ve filmu „Ninja želvy II: Tajemství bahna“, kde měl cameo výstup a představil píseň „Ninja Rap“.

Diverzifikace kariéry: Kromě hudby se Vanilla Ice věnoval i reality show a renovacím nemovitostí. Jeho show „The Vanilla Ice Project“ na DIY Network ukazuje jeho práci a dovednosti v oblasti renovace a designu domovů.

Návrat k hudbě s rockovým a metalovým vlivem: V pozdějších letech své kariéry experimentoval Vanilla Ice s různými hudebními styly, včetně hard rocku a metalu, což je patrné na jeho albech jako „Hard to Swallow“ z roku 1998, kde spolupracoval s producentem Ross Robinsonem, známým svou prací s kapelami jako Korn a Limp Bizkit.

Vanilla Ice je také známý svým unikátním stylem a v.ýrazným vlivem na popkulturu začátku 90. let, což z něj dělá významnou postavu v historii hip-hopu.

Další informace naleznete na facebookových a webových stránkách.

ČTĚTE DÁLE

Jedinečná expozice Pilsner Urquell: The Original Beer Experience slaví 1. rok od svého otevření. Dostala se mezi 5 nejnavštěvovanějších turistických atrakcí v Praze

Interaktivní audiovizuální expozice Pilsner Urquell: The Original Beer Experience, kde příběh proslulého plzeňského piva ožívá zcela unikátním způsobem, slaví rok od svého otevření v historické budově Václavského náměstí. Expozici si během prvního roku prohlédly stovky tisíc návštěvníků a budova plná zážitků se stala jednou z 5 nejnavštěvovanějších turistických atrakcí v Praze.

Healing Festival 2024: Vzestup draka - Nezapomenutelná dovolená s obrovským přesahem do běžného života.

Připrav se na životní zážitek! Healing Festival se koná v zámecké zahradě ve Světlé nad Sázavou od 7. do 11. srpna a přináší nezapomenutelných pět dnů plných strhující hudby, extatického tance, ale i hlubokých workshopů, inspirativních přednášek a ceremonií.
Reklama
reklama

Festival na pláži nabízí luxusní zážitek. Balaton Sound letos nabídne prodloužený program na hlavním pódiu i nové uspořádání areálu

Balaton Sound je již více než deset na festivalové mapě pevně usazen jako jeden z nejosobitějších elektronických festivalů v Evropě. Nejinak je tomu i letos, kdy program v čele s jedinečnými hvězdami jako Timmy Trumpet, Marshmello, Meduza, Paul Kalkbrenner, Maceo Plex, Adam Beyer nebo Amelie Lens doplňují nová nastupující jména djka Sama’ Abdulhadi, HoneyLuv, Juliet Fox, Estella nebo Henri Bergmann. Program celkem během 4 festivalových dní zahrnuje přes 300 programových položek na 9 hudebních scénách! Nejlepší party, kterou odstartovat léto se blíží!

Last minute dovolená 2024: Poznejte Turecko a prožijte nezapomenutelné okamžiky

Hledáte inspiraci na pohodovou dovolenou pro celou vaši rodinu, partu přátel nebo pro vás samotné? Již nemusíte! Last minute Turecko 2024 představuje ten nejlepší způsob, jak si užít letošní léto naplno, dopřát si trochu slunce i zasloužený odpočinek. Objevte last minute zájezdy TUI a vyrazte za dobrodružstvím klidně hned zítra! Last minute nabídka na vás již čeká.

V Praze naživo zazní hity kapely Fleetwood Mac

Fanoušci americko-anglické rockové formace Fleetwood Mac si budou moci své oblíbené hity znovu vychutnat naživo. V pražském Kongresovém centru je 22. září 2024 zahraje výběr hudebníků vystupujících pod názvem Rumours of Fleetwood Mac.