Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
19. června 2024, svátek má Leoš
Jízdárna Fest ovládne Rychnov už po šesté! Další ročník festivalu proběhne tradičně v unikátním prostředí zámeckého parku v Rychnově nad Kněžnou

Jízdárna Fest ovládne Rychnov už po šesté! Další ročník festivalu proběhne tradičně v unikátním prostředí zámeckého parku v Rychnově nad Kněžnou

Šestý ročník populárního rodinného festivalu Jízdárna FEST, který myslí nejen na dospělé, ale stejně tak i na děti nezklamal a opět připravil nadupaný line up. Do Rychnova přiveze své největší hity hlavní hvězda festivalu DIVOKEJ BILL, VYPSANÁ FIXA a POLETÍME?, vystoupí stálice festivalu Pokáč a UDG, mladé publikum rozpálí SOFIAN MEDJMEDJ, NEBE, zpěvák a tvůrce podcastů JAROSLAV OLAH a také rodák z Rychnova nad Kněžnou JAY DIESEL.

jizdarna2019-075-1.jpg

Vstupenky na rodinnou letní festivalovou pohodu mizí pod rukama, pořadatel festivalu Jakub Hrbáč doporučuje s nákupem neotálet a doplňuje: “Abychom si užili zámecké prostory se vším komfortem, je kapacita festivalu omezená. Proto neváhejte, v oběhu je posledních 100 vstupenek z limitované edice za akční předprodejní cenu”.

jizdarna2019-055-1.jpg 

Není pochyb, že se máme na co těšit. Nabitá festivalová atmosféra a bohatý doprovodný program pro děti i dospělé tvoří z Jízdárna FESTu oblíbený, dvoudenní hudební festival pro celou rodinu a víkend plný nezapomenutelných aktivit a zážitků. Dílničky, workshopy, setkání s kapelami, ale především pohoda v krásném prostředí. 

Vstupenky

Vstupenky v předprodeji pořídíte za:

Děti mají vstup na akci do 10 let včetně zdarma

Děti od 11 - 15 let včetně: 400 Kč

Dospělá vstupenka:  790 Kč

VIP vstupenka: 1290 Kč – možnost potkat se s kapelami, vlastní catering, vlastní záchody a relaxační zóna s vlastním přístupem k pódiu.

Rodinná vstupenka: 1990 Kč

Patra pařmenů: 2790 Kč 

Více info na www.jizdarnafest.cz , info@jizdarnafest.cz 

jizdarnafest-2024-1920x1080-v01.jpg

 

ČTĚTE DÁLE

Jedinečná expozice Pilsner Urquell: The Original Beer Experience slaví 1. rok od svého otevření. Dostala se mezi 5 nejnavštěvovanějších turistických atrakcí v Praze

Interaktivní audiovizuální expozice Pilsner Urquell: The Original Beer Experience, kde příběh proslulého plzeňského piva ožívá zcela unikátním způsobem, slaví rok od svého otevření v historické budově Václavského náměstí. Expozici si během prvního roku prohlédly stovky tisíc návštěvníků a budova plná zážitků se stala jednou z 5 nejnavštěvovanějších turistických atrakcí v Praze.

Healing Festival 2024: Vzestup draka - Nezapomenutelná dovolená s obrovským přesahem do běžného života.

Připrav se na životní zážitek! Healing Festival se koná v zámecké zahradě ve Světlé nad Sázavou od 7. do 11. srpna a přináší nezapomenutelných pět dnů plných strhující hudby, extatického tance, ale i hlubokých workshopů, inspirativních přednášek a ceremonií.
Reklama
reklama

Festival na pláži nabízí luxusní zážitek. Balaton Sound letos nabídne prodloužený program na hlavním pódiu i nové uspořádání areálu

Balaton Sound je již více než deset na festivalové mapě pevně usazen jako jeden z nejosobitějších elektronických festivalů v Evropě. Nejinak je tomu i letos, kdy program v čele s jedinečnými hvězdami jako Timmy Trumpet, Marshmello, Meduza, Paul Kalkbrenner, Maceo Plex, Adam Beyer nebo Amelie Lens doplňují nová nastupující jména djka Sama’ Abdulhadi, HoneyLuv, Juliet Fox, Estella nebo Henri Bergmann. Program celkem během 4 festivalových dní zahrnuje přes 300 programových položek na 9 hudebních scénách! Nejlepší party, kterou odstartovat léto se blíží!

Last minute dovolená 2024: Poznejte Turecko a prožijte nezapomenutelné okamžiky

Hledáte inspiraci na pohodovou dovolenou pro celou vaši rodinu, partu přátel nebo pro vás samotné? Již nemusíte! Last minute Turecko 2024 představuje ten nejlepší způsob, jak si užít letošní léto naplno, dopřát si trochu slunce i zasloužený odpočinek. Objevte last minute zájezdy TUI a vyrazte za dobrodružstvím klidně hned zítra! Last minute nabídka na vás již čeká.

V Praze naživo zazní hity kapely Fleetwood Mac

Fanoušci americko-anglické rockové formace Fleetwood Mac si budou moci své oblíbené hity znovu vychutnat naživo. V pražském Kongresovém centru je 22. září 2024 zahraje výběr hudebníků vystupujících pod názvem Rumours of Fleetwood Mac.