Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
2. října 2023, svátek má Olivie a Oliver
Konferenční prostory Columna: firemní akce na míru

Konferenční prostory Columna: firemní akce na míru

Konferenční prostory Columna na pražském Chodově každého organizátora či účastníka společenské nebo firemní akce přesvědčí o tom, že jde opravdu o ideální eventové místo.

kongresovy-sal-dsc-7435-edit-exp.jpg

Kvalitní zázemí, profesionální personál, bezkonkurenční catering, plnohodnotné vybavení, to jsou důležité články, které společně tvoří perfektní podmínky pro konání všech druhů akcí. Ať už jde o koncert, firemní večírek, kongres, konferenci, teambuilding, svatební hostinu, sportovní událost, dětský den či jinou společenskou akci, všechny tyto události si v naší budově najdou to pravé místo.

kongresova-hala.JPG

Konferenční prostory Columna disponují vzdušnou kongresovou halou, která je skutečně dobře promyšleným variabilním prostorem a díky rozměru 18m x 36m, kapacitě při koncertech až 1200 osob, večírcích až 700 osob a kongresech až 500 osob, má tento prostor široké využití. Běžně se zde konají firemní večírky, školení či kongresy, hudební koncerty, sportovní turnaje, dětské dny a další. Dostatečné zázemí pak zajistí hladký průběh Vaší akce a dokáže poskytnout kvalitní catering i pro velký počet osob.

Další prostory najdete ve čtvrtém podlaží a v novém druhém podlaží budovy, kde na Vaše akce čekají 2 kongresové sály, každý s kapacitou až 240 osob a dalších 7 jednacích salonků, každý s kapacitou cca 36 osob, které jdou na jednotlivých patrech variabilně propojit.

loutocky-com-ds2-9894-nahl.jpg

Třešničkou na dortu našich konferenčních prostor je jejich neotřelý moderní design, který dodá Vašim akcím nezaměnitelnou atmosféru a šmrnc.

Všechny akce připravujeme tzv. ,,na klíč“ a žádné přání zákazníka nám není překážkou. Zajišťujeme veškerý servis spojený s uspořádáním akce včetně všeho vybavení, aparatury, cateringu i zkušeného personálu a prostory jsou vybaveny veškerou potřebnou technikou – audiosystém BOSE, data projektory, plátna, Televize LCD, moderní širokoúhlé obrazovky, DVD, TV SAT, ozvučení prostor včetně vlastní audio projekce, bezdrátové mikrofony, wifi připojení na internet, flipcharty a další.

konference.restauracecolumna.cz

columna-konference-2200x600-fin.jpg

ČTĚTE DÁLE

Trojnásobná mistryně České a Slovenské republiky v surfingu Jana Kašová

„Mnohokrát jsem řekla, že do nějaké vlny nejdu, protože jsem měla strach. Voda je živel, jsou tam kameny, nebezpeční živočichové… Je důležité vědět, na co člověk má a na co ne,“ říká nejlepší česká surfařka Jana Kašová, která tráví téměř každý den několik hodin v oceánu, kde na prkně sjíždí jednu vlnu za druhou…

Komplex Resort klášter Želiv je plný možností

Komplex Resort klášter Želiv se nachází v klidném prostředí soutoku Trnávky a Želivky, vzdálené asi 10 km od hlavní dálniční tepny D1 – exit 90 Humpolec, přibližně na půl cesty mezi Prahou a Brnem.

Fun aréna – Svět zábavy v srdci města

Pražská Fun Arena, nedávno otevřené zábavní, kulturní a eventové centrum, se rychle stává jedním z nejatraktivnějších míst, pro zábavu a společenské události v centru Prahy. Ten to tak trochu jiný svět, nacházející se v samém srdci města, v budově bývalé automatické telefonní ústředny v ulici Petrská na Praze 1, otevřel své brány v prosinci 2022 a od té doby přináší návštěvníkům jedinečné zážitky v cyberpunkovém stylu. Na čtyřech podlažích nabízí návštěvníkům plno netradiční zábavy a kulturního vyžití.

Gaming jako za starých dobrých časů v dystopické budoucnosti!

Plánujete nevšední rodinný výlet, nezapomenutelnou oslavu narozenin nebo připravujete stylovou rozlučku se svobodou?

Julie Caplinová aneb romantické útěky

Navštivte úžasná místa, vychutnejte si dobré jídlo a prožijte okamžiky, které mění životy. Julie Ca- plinová, autorka bestsellerů Romantické útěky, posílá své hrdinky do světových metropolí, kde najdou nejen lásku, ale především samy sebe.

Kde uspořádat ty nejlepší firemní akce, večírky a eventy?

Znovu přišel onen magický moment roku, kdy na chvíli odhodíme pracovní masku a pokusíme se nebýt jen kolegy, ale i parťáky. Vánoční firemní večírky jsou za rohem a to by bylo, abychom vám nepřinesli pár tipů na místa, kde to můžete opravdu rozjet.