Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
2. října 2023, svátek má Olivie a Oliver
Lush na Rock for People – to je LINE-UP!

Lush na Rock for People – to je LINE-UP!

Lush bude mít premiéru na jednom z největších českých festivalů – na letošním ročníku Rock For People najdete naši LUSH RE:FRESH ZONE! Chystáte se? Přijďte se nechat nalíčit nebo se osvěžit a navonět!

lushxrockforpeople-1000x600.jpg

Cože, Lush na festivalu?! Co tam?

Rozdávat radost, barvičky a vůně! Kdokoli se kdykoli (skoro – viz provozní doba zóny níže) může během festivalu zastavit a nechat se zdarma profesionálně nalíčit naší krásnou cruelty-free dekorativní kosmetikou (nebo se s její pomocí ozdobit sám v self-service koutku), přijít se osvěžit tělovými spreji z vybraných esenciálních olejů, vyzkoušet deodoranty, suché šampony a další šikovné produkty, zúčastnit se workshopu výroby produktů či vázání Knot Wrap šátků, nebo si jen tak odpočinout v chill-out koutku. Všichni jsou vítáni! 

Kdy?
Po celou dobu konání festivalu 8.– 11. 6. 2023, každý den od 10.00 do 19.00

Kde?

Nedaleko hlavního vchodu do areálu.
 
Náš line-up
Líčení krásnou pečující cruelty-free kosmetikou zdarma
Osvěžení v refresh koutku
Workshopy
Chill Out zóna
Selfie koutek
Mini kiosek
Tombola!
 

Všichni jsou vítáni. Vždy!
#LUSHXROCKFORPEOPLE
#LUSHCR

ČTĚTE DÁLE

Trojnásobná mistryně České a Slovenské republiky v surfingu Jana Kašová

„Mnohokrát jsem řekla, že do nějaké vlny nejdu, protože jsem měla strach. Voda je živel, jsou tam kameny, nebezpeční živočichové… Je důležité vědět, na co člověk má a na co ne,“ říká nejlepší česká surfařka Jana Kašová, která tráví téměř každý den několik hodin v oceánu, kde na prkně sjíždí jednu vlnu za druhou…

Na pražském Výstavišti proběhne CHILLI FEST a ASIA FOOD festival

Sobota 7. října bude na pražském Výstavišti ve znamení CHILLI FESTu. Akce s celodenním doprovodným programem bude mít významný vrchol: duel, v rámci nějž se budou pojídat nejpálivější chilli papričky světa. Zúčastní se ho mistr světa a držitel několika rekordů zapsaných v Guinnessově knize Mike Jack (Mike Jack Eats Heat) nebo aktuální evropský šampión z Itálie Giancarlo Gasparotto, který je známý jako Jack Pepper.
Reklama
reklama

SUKHISHVILI - Gruzínský národní balet v ČESKÉ REPUBLICE!

Nový celovečerní program a jedinečná atmosféra zanechají nezapomenutelné dojmy!

Lucie Bílá představuje svou Srdeční záležitost

Přípravy uvedení nového muzikálu Srdeční záležitost v Divadle Lucie Bílé pomalu směřují ke svému konci. Na jevišti scény v pražské Karlově ulici v těchto dnech pod vedením režiséra Antonína Procházky a choreografky Ivany Hannichové probíhají poslední zkoušky a ladí se finální detaily před slavnostní premiérou. Ta se uskuteční již ve čtvrtek 28. září v Den české státnosti.

Městské divadlo Kladno: říjen plný hlouposti a setkání s ďáblem

Pro milovníky divadelních představení tu máme velkou pozvánku do Městského divadla Kladno. Začátkem října si nenechte Jak jsem potkal ďábla, nebo Eva tropí hlouposti.