16. února 2026, svátek má Ljuba
Adresa:
Ovenecká 377/6, Praha 7 17000
Telefon:
776653646

Otevírací doba

Pondělí
17:00 - 04:00
Úterý
17:00 - 04:00
Středa
17:00 - 04:00
Čtvrtek
17:00 - 04:00
Pátek
17:00 - 04:00
Sobota
17:00 - 04:00
Neděle
17:00 - 04:00
Právě je otevřeno

Poskytované služby

Pořádání akcí
Rezervace
Koktejly
Stolní fotbálek
Taneční parket
Zajištění taxi

Pozor znovu otevřený Club Club, který právě prošel kompletní rekonstrukcí. Najdete ho v klidné pražské lokalitě Letná a ve dvou patrech si zde můžete vybírat ze široké nabídky alkoholických, nealkoholických a míchaných nápojů, které Vám s chutí připraví náš profesionálně školený personál. Pokud se chystáte uspořádat oslavu, firmení večírek či jinou společenskou událost, Club Club je Vám plně k dispozici. Celková kapacita podniku je 120 míst, v letních měsících lze využít zahrádku s kapacitou 30 míst.

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Česká klasika bez kompromisů. Petr Břenek a jeho ptáček pro Měsíc šéfkuchařů

GastroalianceTogether už třetím rokem dává prostor osobnostem, které stojí za jejími podniky. Měsíc šéfkuchařů není jen o speciálních jídlech na menu, ale především o lidech, kteří je tvoří. Každý z šéfkuchařů vybírá pokrm, ke kterému má osobní vztah a který vystihuje jeho styl vaření, zkušenosti i pohled na gastronomii. Hosté tak během února ochutnávají nejen nové kombinace chutí, ale i kuchařský rukopis, který se do jídla přirozeně otiskl. Jedním z podniků, které se do projektu zapojují, je pardubické Struhadlo v čele GastroalianceTogether už třetím rokem dává prostor osobnostem, které stojí za jejími podniky. Měsíc šéfkuchařů není jen o speciálních jídlech na menu, ale především o lidech, kteří je tvoří. Každý z šéfkuchařů vybírá pokrm, ke kterému má osobní vztah a který vystihuje jeho styl vaření, zkušenosti i pohled na gastronomii. Hosté tak během února ochutnávají nejen nové kombinace chutí, ale i kuchařský rukopis, který se do jídla přirozeně otiskl. Jedním z podniků, které se do projektu zapojují, je pardubické Struhadlo v čele s šéfkuchařem Petrem Břenkem.

Dvojí výročí světové jedničky na trhu: 50 let konvektomatu RATIONAL a 1,5 milionu vyrobených kusů

V roce 2026 slaví RATIONAL hned dva zásadní milníky: před 50 lety uvedl světový lídr na trhu v technologiích tepelné přípravy pokrmů svůj první konvektomat. Spojení tepla a páry v jednom zařízení zásadně změnilo způsob práce profesionálních kuchyní. U příležitosti tohoto výročí zároveň sjel z výrobní linky 1,5 miliontý konvektomat. Jubilejní kus, vybavený zlatým ovládacím tlačítkem, byl na začátku února předán Dětskému Hospici sv. Mikuláše v Bad Grönenbachu.

Češi chtějí lepší sousedské vztahy, ale téměř polovina se se svými sousedy nikdy neschází. Milka proto ve své nejnovější kampani sbližuje

Češi si přejí mít dobré vztahy se sousedy, realita ale často končí u pozdravu na chodbě. Téměř polovina lidí se se svými sousedy nikdy neschází a mnozí ani neznají jejich jména. Dobré sousedské vztahy považuje za důležité 90 % Čechů i Slováků. Nad rámec běžného pozdravu se však se svými sousedy nestýká 43 % Čechů. Na Slovensku jde o 36 %. Mnozí přitom neznají ani jejich jména.Podle průzkumu společnosti Mondelez Czech Republic ve spolupráci s agenturou Ipsos, kterého se zúčastnilo 2000 respondentů z České a Slovenské republiky, je navazování sousedských vztahů v Česku i Slovensku stále složitější, a to i přesto, že lidem na dobrých sousedských vztazích velmi záleží. Právě na tuto potřebu Milka reaguje svou nejnovější kampaní, v níž podporuje vzájemnou laskavost a pomáhá vytvářet příjemné a přátelské sousedské prostředí, ve kterém se obyvatelé cítí dobře.

Když čokoláda není sladkost: příběh značky Jordis a návrat ke skutečné chuti kakaa

Čokoláda nemusí být sladkost. Může být zážitek, řemeslo i cesta ke skutečné chuti kakaa. Značka Jordis vznikla z touhy dělat věci po svém – pomalu, poctivě a bez kompromisů. V rozhovoru mluví její zakladatel o první čokoládě mleté v hmoždíři, o tom, proč kvalitu poznáte jazykem, ne etiketou, i o tom, jak se rodí tabulka, která má duši.

Boty k obleku 2026 – nejnovější trendy a nadčasová elegance

Výběr správné obuvi k obleku vyžaduje cit pro detail a znalost aktuálních módních pravidel. Pro nadcházející rok se návrháři zaměřují na zajímavou kombinaci pohodlí a výrazných stylových inovací. Nalezení perfektního páru je mnohem snazší, když přesně víte, co v obchodech hledat. Boty k obleku budou v roce 2026 definovat váš celkový vzhled a osobní charisma.

Ambiente v Holešovické tržnici otevírá tři nové podniky

V pražské Holešovické tržnici, v Halách 27 a 28, otevřela pobočka cukrárny Myšák, restaurace Skô slovenského šéfkuchaře Tomáše Valkoviče a nová provozovna řeznictví Naše maso. Podniky propojuje společný dvorek, kde si hosté mohou jídlo vychutnat po celý den. Autorem dvorku je AP Atelier renomovaného architekta Josefa Pleskota, jehož tým navrhl také interiéry holešovického Našeho masa a Skô. Za designem nové pobočky Myšáka stojí Tereza Froňková.
Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve vašem prohlížeči.