Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
29. února 2024, svátek má Horymír
Moderním konferenčním centru Aspira Business Centre

Moderním konferenčním centru Aspira Business Centre

Vítejte v moderním konferenčním centru Aspira Business Centre – místě, kde se spojuje elegance a efektivita pro hladký průběh vaší akce. Nachází se v prestižní administrativní budově s certifikacemi LEED a BREEAM, zdůrazňující tak závazky v oblasti udržitelnosti a poskytují ideální prostor pro konference, školení a meetingy.

sys-media-771.jpg

PROČ VYBRAT ASPIRA KONFERENČNÍ CENTRUM

1 . Moderní vybavení pro vaši akci: Prostor o rozloze 2 000 m2 se nachází v přízemí budovy, kde si můžete pronajmout plně vybavené konferenční centrum. Jeho součástí je velký sál s kapacitou 80osob (divadelní uspořádání) / 50 osob (konferenční uspořádání) a zasedací místnost pro 12 osob.

2 . Kompletní zázemí pro pohodlný průběh akce: Konferenční centrum disponuje širokým spektrem vybavení pro optimální průběh vaší události.

118a8311-1.JPG

Technické Vybavení:

  • TV a promítací technika včetně promítacího plátna
  • Ozvučení včetně 2 mikrofonů a 2x headset
  • Flipchart, řečnický pult, laserové ukazovátko
  • Židle, stolky

Pro Komfort a Relaxaci:

  • Kuchyňka pro vaše gastronomické potřeby
  • Šatní skříně s předsálím pro pohodlí účastníků (vhodné pro coffeebreaky)
  • Venkovní terasa pro příjemné chvíle odpočinku a relaxace

sys-media-810.jpg

3 . Flexibilita ve volbě cateringových služeb: Ve spo lupráci s renomovanou společností Zátiší catering můžeme zajistit cateringové služby. Alternativně vám však umožníme využít vlastní catering a přizpůsobit si tak zážitek podle vlastních preferencí. 

4 . Ideální umístění pro snadnou dostupnost: Konferenční centrum je strategicky umístěno v moderní administrativní budově v těsné blízkosti stanice metra Nové Butovice. To zajišťuje rychlou a pohodlnou dostupnost pro všechny účastníky vaší události. Pro ty, kteří preferují individuální přepravu, byl nedávno naproti přes ulici otevřen nový parkovací dům. Tato nová možnost parkování poskytuje pohodlné a bezpečné řešení pro všechny zájemce o vlastní dopravu.

sys-media-633.jpg

Mimo konferenčních prostor vám zajistí k pronájmu také prostorné a moderní atrium budovy. Toto elegantní a multifunkční prostředí je ideální pro uspořádání větších eventů nebo dokonce natáčení.

sys-media-822.jpg

JAK REZERVOVAT?

Stačí kontaktovat prostřednictvím rezervačního systému na webu nebo prostřednictvím emailové komunikace. Rádi vám poskytneme veškeré informace a pomůžeme vám s organizací, abyste si mohli užít bezstarostný průběh vaší akce.

www.aspirabc.cz

ČTĚTE DÁLE

SPA Hotel Imperial Karlovy Vary

V překrásném prostředí lázeňského města Karlovy Vary, kde se historie prolíná s moderním komfortem, stojí Spa hotel Imperial jako symbol luxusu a pohody. Tento architektonický skvost, který stojí hrdě nad srdcem Karlových Varů, je destinací pro ty, kteří hledají únik od každodenního stresu a touží po odpočinku v náruči luxusu. Nechte se uchvátit kouzlem, které hotel Imperial nabízí.

Roman Říčař: Nakonec jsem tomu úplně propadl

V předloňské sezoně si Roman Říčař na kladenských prknech zahrál sice menší, ale zato dost výraznou roli zhýčkaného Ludvíka XIII. A v Městském divadle Kladno hostuje znovu. Tentokrát však v hlavní roli Jánošíka a navíc v muzikálu Na skle malované, pro který připravil hudební aranžmá a společně s Jiřím Janouchem vedl i korepetice.

Jaroslav Dušek a Jan Skryja vás zvou na konferenci Probuď sílu duše

Cesta k vysněnému životu naplněná radostí, prožíváním a hojností často začíná odhalením síly duše. Každý člověk je obdařen velkým darem, který jej může vést a naplňovat jeho život přesně tím, po čem touží. Tento dar ale může být uzavřen, proto je potřeba se učit znovu se na něj napojovat a otevírat jej.

BTC Prague 2024. The biggest, most influential bitcoin event in Europe ever is happening again!

Building on the highly successful inaugural 2023 edition, BTC Prague returns to the capital of Czechia in June 2024 for yet another biggest Bitcoin-only conference in Europe.

Investiční společnost ATRIS rozšiřuje své portfolio nemovitostí o polyfunkční trojdům Palác Bristol v centru Prahy

Investiční společnost ATRIS rozšiřuje portfolio svého nemovitostního fondu Realita o Palác Bristol v centru Prahy. Jedná se o unikátní blok tří vzájemně propojených budov v blízkosti Staroměstského náměstí. Do fondu Realita, který je jedním z nejstarších profesionálně spravovaných realitních fondů v České republice, jehož zhodnocení od založení se na konci roku 2023 vyšplhalo na 94 procent, tak přibyde nově zrekonstruovaná nemovitost ve velmi lukrativní lokalitě, která zaručuje udržitelnost její hodnoty a stabilního výnosu.

Nezapomenutelná akce mimo realitu?

Pořádáte narozeninovou oslavu, firemní večírek, teambuilding nebo rozlučku se svobodou? Pak se pojďte ponořit do světa virtuální reality v Avatar Herně! Díky individuálnímu přístupu bude akce nejen nevšední, ale také plně přizpůsobitelná vašim představám.