Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
8. prosince 2022, svátek má Květoslava
Money Maker: Velká konference o tom kdy, kam a jak vložit peníze a vydělat.

Money Maker: Velká konference o tom kdy, kam a jak vložit peníze a vydělat.

Akcie nebo teniska? Bitcoin nebo fotovoltaika? Co je větší money maker? CzechCrunch pořádá svou historicky největší konferenci o investicích.

CzechCrunch pořádá půldenní investiční konferenci, která účastníky komplexně provede světem investic v dobách vysoké inflace a drahých energií. Konference ukáže, že i v těchto časech se dá vydělávat a chystat na budoucnost, jen je třeba být odvážný a otevřený novým nápadům a příležitostem. Stále jsou tu akcie a nemovitosti, ale také krypto nebo udržitelné technologie a různé netradiční alternativy.

306646924-414283310910785-3990009649896853793-n.jpg

VSTUPENKY

Konference bude rozdělena do sedmi bloků:

Jak investovat volné miliony – Jak naložit s několika volnými miliony a pro koho se hodí investice do startupu? Kdy je lepší zvolit třeba nemovitostní fond?
Klesnou, nebo neklesnou ceny nemovitostí? – Úroky z hypoték vystřelily prudce nahoru a přímo úměrně tomu klesl zájem o ně. Ceny nemovitostí stagnují, naproti tomu nájmy razantně zdražují. Co bude dál?
Jak se nebát krypta a neprodělat? – Jak si vede těžba krypta v době drahých energií? A může sloužit jako Bitcoin či Ethereum jako spořící nástroj?
Bez energií to nejde. Jsme na prahu změny? – Evropu zmítá energetická krize, jaká je z ní cesta ven? Je vhodná investice do udržitelné energetiky jak z pohledu rodinného rozpočtu, tak z firemního hlediska i z makro pohledu?
Investování 2.0 – Synonymem pro investice jsou tradičně akcie, nemovitosti a možná drahé kovy. Jenže hodnotu dokáží dobře uchovat i lahve špičkového alkoholu, herní kartičky, tenisky, kostičky Lego nebo veterány.
Jak vydělat na krásnu – Investovat se dá i do umění. Jaká je nejvhodnější cesta i pro úplné začátečníky?
Co Čech to investor aneb o akciích a lidech – Banky vs. fintech. Jaké je poučení z burzovního dění posledních dvou let a jak přemýšlet o akciových investicích v roce 2022?

Hosty konference budou:

Pavel Tykač – investor
Michal Šnobr – investor
Jakub Hlavenka – CEO | 2BMiner
Radovan Vávra – investor & bankéř
Omar Koleilat – spoluzakladatel (Crestyl)
Andrea Lauren – investiční partnerka (Rockaway)
Daniela Pešková – členka představenstva (Česká spořitelna)
Jan Barta – partner (Pale Fire Capital)
Marcel Soural – zakladatel (Trigema)
Michal Semotan – portfolio manažer (J&T Banka)
Anna Pulkertová – Art Specialistka | J&T Banka
Lukáš Foral – spoluzakladatel (Progresus)
Vladimír Bezděk – předseda představenstva (Avant)
Dominik Stroukal – ekonom (Roger)
Jan Palasčák – zakladatel (Amper & The CO2IN)
Jaroslav Šuvarský – CEO (S-Power)
Michal Hrbatý – CEO – UlovDomov.cz
Vít Endler – CEO (Fingood)
Juraj Forgacs – zakladatel (Fumbi)
Petr Hotovec – COO (SoftVision)
Štěpán Hájek – analytik finančních trhů (XTB)
Anna Píchová – vedoucí analytického týmu (Cyrrus)
Radim Krejčí – zakladatel | Portu
Tomáš Raška – partner (Natland)
Tomáš Kačerovský – Investiční analytik (Wood & Company)
Jan Sýkora – investor (Wood & Company)
A mnoho dalších...
Akcí provedou moderátoři a redaktoři CzechCrunche Ondřej Holzman, Luboš Křeč a Sára Goldbergerová. Dále pak moderátor Investičního podcastu Vojta Žižka ze SoftVision.

Praktické informace:

Akce je pouze offline.
Vstupenky jsou rozděleny na dvě kategorie: „Základní“ a „VIP“.
Základní vstupenka – V ceně vstupenky je vstup na všechny přednášky.
VIP – V ceně je vstup na všechny přednášky, catering po celou dobu konference a after party.

Partneři akce:

Generálním partnerem akce je Progresus.
Hlavním partnerem akce je 2Bminer, J&T Banka a XTB Online trading.
Partnery akce jsou Avant, Cyrrus, Roger a Ideální nájemce, Natland, Portu a Wood & Company.
Expo partnery jsou Bondster, Brikkapp, Československý nemovitostní fond, ECFS Credit Fund, Fond reverzních hypoték, Fingood, Fumbi, Realia Group, Sype.to, Štosuj.cz, Portu Gallery a Vendeavour.

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Roman Říčař: Nakonec jsem tomu úplně propadl

V loňské sezoně si Roman Říčař na kladenských prknech zahrál sice menší, ale zato dost výraznou roli zhýčkaného Ludvíka XIII. Letos bude v Městském divadle Kladno hostovat znovu. Tentokrát však v hlavní roli Jánošíka a navíc v muzikálu Na skle malované, pro který připravil hudební aranžmá a společně s Jiřím Janouchem vedl i korepetice.

Ventura Group – společnost pro vaše gastro večírky

Kdyby existoval český Dionýsos, jmenoval by se Ventura Group. Tato rodinná společnost provozuje tři vyhlášené restaurace a Český catering k tomu. Miluje, když může přichystat úžasné jídlo, když pivo teče proudem, hostům když chutná, radují se a bouřlivé oslavy trvají až do rána.
Reklama
reklama

The Emblem Hotel: jedinečný koncept pro jedinečný večírek

Tento designový boutique hotel v Praze naleznete jen kousek od Staroměstského náměstí. Kromě luxusního ubytování ve vkusně zařízených pokojích a apartmánech nabízí také vlastní privátní spa a dokonalé zázemí pro uspořádání nejrůznějších soukromých eventů.

Kojibakers: aneb produkty plné enzymů z plísně koji

Patnáct let pracoval na manažerských pozicích v IT společnosti a neuměl si představit, že by neměl jistotu stálého měsíčního platu. Zejména když se mu postupně narodily čtyři děti, jedno z nich handicapované, které od narození vyžaduje skutečně velkou péči. Postupně ale přišlo několik věcí, které jeho pohled na věc měnily, proto se rozhodl podat výpověď a pustil se do podnikání. Miloslav Laštovička založil v roce 2019 spolu s dvěma kolegy firmu Kojibakers, inspirovanou japonskou tradicí, která vyrábí za pomocí ušlechtilé plísně koji fermentované potraviny jako například miso, miso polévky, shiokoji a další. Ty momentálně dodávají jak do českých domácností, tak i do známých restaurací „Věříme, že tato unikátní »banka enzymů« má co nabídnout nejen v Asii, ale i zde v našich podmínkách,“ říká Laštovička.

Rozhovor: Štěpánčiny Divné čokolády

Štěpánčiny Divné čokolády jsou šokující, originální... prostě divné a to nás na tom nejvíc baví! Jak říká sama Štěpánka: „Mé čokolády se nejí, ale degustují.“