Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
30. listopadu 2023, svátek má Ondřej
Money Maker: Velká konference o tom kdy, kam a jak vložit peníze a vydělat.

Money Maker: Velká konference o tom kdy, kam a jak vložit peníze a vydělat.

Akcie nebo teniska? Bitcoin nebo fotovoltaika? Co je větší money maker? CzechCrunch pořádá svou historicky největší konferenci o investicích.

CzechCrunch pořádá půldenní investiční konferenci, která účastníky komplexně provede světem investic v dobách vysoké inflace a drahých energií. Konference ukáže, že i v těchto časech se dá vydělávat a chystat na budoucnost, jen je třeba být odvážný a otevřený novým nápadům a příležitostem. Stále jsou tu akcie a nemovitosti, ale také krypto nebo udržitelné technologie a různé netradiční alternativy.

306646924-414283310910785-3990009649896853793-n.jpg

VSTUPENKY

Konference bude rozdělena do sedmi bloků:

Jak investovat volné miliony – Jak naložit s několika volnými miliony a pro koho se hodí investice do startupu? Kdy je lepší zvolit třeba nemovitostní fond?
Klesnou, nebo neklesnou ceny nemovitostí? – Úroky z hypoték vystřelily prudce nahoru a přímo úměrně tomu klesl zájem o ně. Ceny nemovitostí stagnují, naproti tomu nájmy razantně zdražují. Co bude dál?
Jak se nebát krypta a neprodělat? – Jak si vede těžba krypta v době drahých energií? A může sloužit jako Bitcoin či Ethereum jako spořící nástroj?
Bez energií to nejde. Jsme na prahu změny? – Evropu zmítá energetická krize, jaká je z ní cesta ven? Je vhodná investice do udržitelné energetiky jak z pohledu rodinného rozpočtu, tak z firemního hlediska i z makro pohledu?
Investování 2.0 – Synonymem pro investice jsou tradičně akcie, nemovitosti a možná drahé kovy. Jenže hodnotu dokáží dobře uchovat i lahve špičkového alkoholu, herní kartičky, tenisky, kostičky Lego nebo veterány.
Jak vydělat na krásnu – Investovat se dá i do umění. Jaká je nejvhodnější cesta i pro úplné začátečníky?
Co Čech to investor aneb o akciích a lidech – Banky vs. fintech. Jaké je poučení z burzovního dění posledních dvou let a jak přemýšlet o akciových investicích v roce 2022?

Hosty konference budou:

Pavel Tykač – investor
Michal Šnobr – investor
Jakub Hlavenka – CEO | 2BMiner
Radovan Vávra – investor & bankéř
Omar Koleilat – spoluzakladatel (Crestyl)
Andrea Lauren – investiční partnerka (Rockaway)
Daniela Pešková – členka představenstva (Česká spořitelna)
Jan Barta – partner (Pale Fire Capital)
Marcel Soural – zakladatel (Trigema)
Michal Semotan – portfolio manažer (J&T Banka)
Anna Pulkertová – Art Specialistka | J&T Banka
Lukáš Foral – spoluzakladatel (Progresus)
Vladimír Bezděk – předseda představenstva (Avant)
Dominik Stroukal – ekonom (Roger)
Jan Palasčák – zakladatel (Amper & The CO2IN)
Jaroslav Šuvarský – CEO (S-Power)
Michal Hrbatý – CEO – UlovDomov.cz
Vít Endler – CEO (Fingood)
Juraj Forgacs – zakladatel (Fumbi)
Petr Hotovec – COO (SoftVision)
Štěpán Hájek – analytik finančních trhů (XTB)
Anna Píchová – vedoucí analytického týmu (Cyrrus)
Radim Krejčí – zakladatel | Portu
Tomáš Raška – partner (Natland)
Tomáš Kačerovský – Investiční analytik (Wood & Company)
Jan Sýkora – investor (Wood & Company)
A mnoho dalších...
Akcí provedou moderátoři a redaktoři CzechCrunche Ondřej Holzman, Luboš Křeč a Sára Goldbergerová. Dále pak moderátor Investičního podcastu Vojta Žižka ze SoftVision.

Praktické informace:

Akce je pouze offline.
Vstupenky jsou rozděleny na dvě kategorie: „Základní“ a „VIP“.
Základní vstupenka – V ceně vstupenky je vstup na všechny přednášky.
VIP – V ceně je vstup na všechny přednášky, catering po celou dobu konference a after party.

Partneři akce:

Generálním partnerem akce je Progresus.
Hlavním partnerem akce je 2Bminer, J&T Banka a XTB Online trading.
Partnery akce jsou Avant, Cyrrus, Roger a Ideální nájemce, Natland, Portu a Wood & Company.
Expo partnery jsou Bondster, Brikkapp, Československý nemovitostní fond, ECFS Credit Fund, Fond reverzních hypoték, Fingood, Fumbi, Realia Group, Sype.to, Štosuj.cz, Portu Gallery a Vendeavour.

ČTĚTE DÁLE

Zvyšte produktivitu a snižte stres: 7 praktických tipů pro lepší časový management.

Dobrá organizace času jde ruku v ruce s kvalitně odvedenou prací. Pokud si dobře nastavíte tzv. time management, nemusíte se pak stresovat maličkostmi a budete tak podávat lepší výkony. Někdy ale můžete mít pocit, že vám povinnosti přerůstají přes hlavu. Jak co nejlépe skloubit práci, volný čas, spánek a ostatní aktivity? Zkuste se řídit sedmi radami, jak efektivně spravovat čas a zlepšit svou produktivitu.

Jan Kohout: Na důchod si spořím v bitcoinu

S více než šesti lety zkušeností v oblasti fyzioterapie se rozhodl ponořit do světa bitcoinu. Co začalo jako snaha vydělat si něco navíc, se postupně proměnilo v hlubokou vášeň. Honza, známý také jako Johnnythebitcoiner, nyní spojil své znalosti a nadšení v projektu nazvaném Kryptoplebs. Tento YouTube kanál není jen o bitcoinu, ale nabízí pohled na téma svobody, peněz a ekonomie z různých perspektiv – a to jak filosofických, tak historických. Jan Kohout přináší do světa kryptoměn nejen odbornost, ale i zápal pro edukaci bitcoinu a sdílí informace prostřednictvím svých projektů, jako je YouTube kanál Kryptoplebs a dokumentární minisérie Digitální ®evoluce.

Chytrý dárek na tělo od Cityzen

CityZen je český výrobce chytrého oblečení, který působí na trhu již pět let. Za vznikem firmy stojí tři kamarádi – Pavel, René a Martin, kteří dali společně dohromady myšlenku trička, na kterém není vidět pot a odolá špíně.

VINAŘSTVÍ JUŘENÍK & ŽĎÁRSKÝ s úctou k přírodě a tradici

Vinařství Juřeník & Žďárský bylo založeno kamarády Robinem a Honzou. Jde o mladé moderní vinařství, které chce obnovit vinařskou tradici na Uherskobrodsku, kam vinaření od nepaměti patří.

Robert Hloz: za pár let bude z Bodu obnovy dokument

V Evropě roku 2041 mají všichni lidé ústavní právo prožít »JEDEN CELÝ ŽIVOT«. Pokud se vám stane nehoda, jste oživeni a můžete pokračovat dál ve svém životě. Stačí si každé dva dny pravidelně vytvářet digitální zálohu své osobnosti. Nové české sci-fi Bod obnovy vtrhlo ani ne před měsícem do kin a zdá se, že se tvůrcům podařilo prorazit české sci-fi ledy. „Film lidi opravdu baví a kritických hlasů, byť nějaké se najdou, je menšina. Ale jak říkal Woody Allen, aby člověk mohl věřit fanouškům, musí věřit i kritikům,“ říká režisér Robert Hloz (35), pro něhož je Bod obnovy prvním celovečerním snímkem.

Gaming jako za starých dobrých časů v dystopické budoucnosti!

Plánujete nevšední rodinný výlet, nezapomenutelnou oslavu narozenin nebo připravujete stylovou rozlučku se svobodou?