Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
2. října 2023, svátek má Olivie a Oliver
NEJBAREVNĚJŠÍ BĚH VAŠEHO ŽIVOTA!

NEJBAREVNĚJŠÍ BĚH VAŠEHO ŽIVOTA!

Centrální park na Praze 13 bude v červnu 2023 opět patřit oblíbenému rodinnému běhu plnému zábavy, zážitků a hlavně barev. Na již 9. ročník akce Barvám Neutečeš se letos v Praze můžete těšit už 10. 6. ve dvou vlnách. První běh odstartuje v 11:00, druhá vlna se může na start těšit v 14:00.

008326-50-082454.png

Běh, ve kterém není hlavním motivem rychlost, ale především zábava. Zapomeňte na konkurenci nebo věkové limity, přijďte si prostě užít barevný den. Děti, teenageři i dospělí, mladí i staří, jednotlivci, skupiny či rodiny s dětmi – zúčastnit se může opravdu každý! Trasa je dlouhá 5 km a lze ji zdolat během či chůzí. Cílem je proběhnout pět barevných zón, v nichž se účastníci nechají zasypat barvami o co se postará #barevnytym. Nikdo tak nemá šanci barvám uniknout.

kopie-souboru-doprovodny-program-7.png

O zábavu bude postaráno nejen na trati, ale i v cíli, kde bude připravený bohatý doprovodný program se spoustou aktivit pro děti i dospělé, a to vše za účasti kapely YesBrothers.

Přesvědčte se sami!

Pětikilometrovou trať, pět barevných zón a bohatý doprovodný program si mimo Prahu užijí i další česká města. Barvám Neutečeš odstartujeme návštěvou Českých Budějovic (6.5.), poté se přesuneme do Olomouce (13.5.), následovat bude Ústí nad Labem (18.6.) a celou sérií barevného šílenství ukončíme v Pardubicích (12.8.).

Více informací o akci a také registrační formulář najdete na internetových stránkách
www.barvamneuteces.cz

bota-final-barvy-23.png

ČTĚTE DÁLE

Trojnásobná mistryně České a Slovenské republiky v surfingu Jana Kašová

„Mnohokrát jsem řekla, že do nějaké vlny nejdu, protože jsem měla strach. Voda je živel, jsou tam kameny, nebezpeční živočichové… Je důležité vědět, na co člověk má a na co ne,“ říká nejlepší česká surfařka Jana Kašová, která tráví téměř každý den několik hodin v oceánu, kde na prkně sjíždí jednu vlnu za druhou…

Na pražském Výstavišti proběhne CHILLI FEST a ASIA FOOD festival

Sobota 7. října bude na pražském Výstavišti ve znamení CHILLI FESTu. Akce s celodenním doprovodným programem bude mít významný vrchol: duel, v rámci nějž se budou pojídat nejpálivější chilli papričky světa. Zúčastní se ho mistr světa a držitel několika rekordů zapsaných v Guinnessově knize Mike Jack (Mike Jack Eats Heat) nebo aktuální evropský šampión z Itálie Giancarlo Gasparotto, který je známý jako Jack Pepper.

SUKHISHVILI - Gruzínský národní balet v ČESKÉ REPUBLICE!

Nový celovečerní program a jedinečná atmosféra zanechají nezapomenutelné dojmy!

Lucie Bílá představuje svou Srdeční záležitost

Přípravy uvedení nového muzikálu Srdeční záležitost v Divadle Lucie Bílé pomalu směřují ke svému konci. Na jevišti scény v pražské Karlově ulici v těchto dnech pod vedením režiséra Antonína Procházky a choreografky Ivany Hannichové probíhají poslední zkoušky a ladí se finální detaily před slavnostní premiérou. Ta se uskuteční již ve čtvrtek 28. září v Den české státnosti.

Městské divadlo Kladno: říjen plný hlouposti a setkání s ďáblem

Pro milovníky divadelních představení tu máme velkou pozvánku do Městského divadla Kladno. Začátkem října si nenechte Jak jsem potkal ďábla, nebo Eva tropí hlouposti.

Snímky o blízké budoucnosti, osobnostech architektury a designu i masterclass. Začíná mezinárodní festival Film a architektura.

Dvanáctý ročník festivalu Film a architektura s hlavním tématem Konstrukce bude ve dnech 29. 9. – 4. 10. 2023 k vidění jak v zavedených kinech, tak na netradičních lokacích v celkem 29 městech po celé České republice a na Slovensku. V rámci více než 80 promítání nabídne téměř 40 krátkých a celovečerních snímků z celého světa. Doprovodný program bude obohacen o přednášky, hudební performance a především debaty se zahraničními tvůrci i architekty.