Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
23. května 2022, svátek má Vladimír
Nevíte, jak zabavit své děti v Praze? Navštivte společně jedinečný zábavní park Krtkův svět, který se nachází v přírodní scenérii Horních Měcholup.

V posledním předprázdninovém vydání vám prozradíme malinko víc o jednom z hodně navštěvovaných míst naší metropole. Pozveme vás totiž přímo do Krtkova světa v Horních Měcholupech. Místa, kde si vaše ratolesti opravdu přijdou na své.

krtkuv-svet-4.jpg

Na ploše několika hektarů mohou skvěle prožít pár hodin, celé odpoledne, ale i celý den. A co je velké plus? Velká odstavná plocha, aktivita za jakéhokoliv počasí, autobusová zastávka pár kroků od vchodu do areálu, do Krtkova světa může dojet i vlakem - stanice Horní Měcholupy je od parku vzdálena pouhých 300 metrů. Co Krtkův svět návštěvníkům nabízí, nám v krátkosti prozradil majitel tohoto zábavního parku pan Josef Roušal. „Krtkův svět jsme otevřeli 7. června 2020. Na několika hektarech nabízíme dětem celou řadu bezpečných herních prvků a atrakcí – kolotoče, bludiště, trampolíny, šlapací autíčka, odrážedla pro malé návštěvníky, oblíbené kuličky, skluzavky aquazorbing ,lodičky na vodu pro děti, vodní postele ,pískoviště, pohádkové domečky,jezírka s rybami, miny zoo se zvířátky kozy prasátka husy ovečky pávy a v neposlední řadě projížďku vláčkem... a mnoho dalšího.

prolej.jpg

Zájemci budou mít možnost navštívit i cirkus. Momentálně prochází úpravami Krtkův skleník, kde v den našeho prvního výročí otevřeli  letošní novinku, kterou je naučné centrum s možností si  pohrát. Celý prostor je tematicky zaměřený na přírodu a znalost rostlin aby se s ní děti trochu seznámili, něco se naučily, něco vyzkoušely. Mohou si koupit některou z aktivit – například sázení rostlin, výrobu věnečků nebo závěsných kokedam,které si odnesou se sebou jako výrobek  děti i rodiče.  prohlédnout si naučné „domečky“ s ptáky, liškami, jezevci... Ale ani tady nechybí herní prvky - stěna na lezení pro děti zhruba od 3 let, pro odvážné bude přístupná strašidelná část s čerty a kostlivci, pod stropem je síťová část, kde děti mohou proběhnout síťovými tunely do domečku a dolu sjet tobogánem. Pohrát si tedy můžou nejen na zemi, ale i ve vzduchu. Podle zájmu jsme připraveni nabídnout dětský koutek, kde by děti mohly nějaký čas trávit bez rodičů s naučným programem Myslím, že u nás se nikdo nudit nebude.“

Areál je bezbariérový nahoru jsou schody k dispozici jsou přebalovací pulty, toalety pro děti i dospělé, stánky s občerstvením i venkovní posezení.

krtkuv-park-foto-3.jpg

  • Zábavní park Krtkův svět má otevřeno sedm dní v týdnu vždy od 9.00 do 19.00 hodin.
  • Více informací získáte na info@krtkuvsvet.cz,
  • tel. 774 090 909,
  • www.krtkuvsvet.cz

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Tipy na výlety s Pragmoonem, aneb jaro je tady

Jaro je jednoznačně nejpříjemnější čas na výletování. Přeci jen si člověk krásy naší matičky země více vychutná, když je celá pěkně zalitá sluncem a plná přírodních barev. A když náhodou udeří horší počasí, vždycky se můžeme schovat v nějaké krásné české hospůdce. A to se taky počítá. Představujeme tipy na výlety a kam na dovolenou pro celou rodinu.

U Sádlů: gotická restaurace s čepovaným pivem Budvar

Rádi Vám představíme gotickou restauraci, která je rozdělená na horní a spodní část, v rámci které Vám nabízí prvotřídní českou kuchyni, kde si z obsáhlého menu jistě vybere každý z Vás. V nabídce naleznete tradiční i méně známá jídla, která se připravují výhradně z čerstvých surovin a nejlepších ingrediencí. V restauraci kladou důraz na pestrost jídelníčku a snaží se zachovávat původní receptury. Naleznete zde pokrmy z čerstvé zeleniny a ovoce, masa a ryb, zvěřiny, sýrů a dalších surovin vysoké kvality.
Reklama
reklama

Festival Beats for Love odhaluje nejsilnější line-up v historii!

Pořadatelé největšího festivalu elektronické taneční hudby ve střední Evropě Beats for Love zveřejnili nejsilnější line-up ve své historii. V rámci letošního ročník, který proběhne 1. - 4. července 2022  v industriální oblasti Dolních Vítkovic, vystoupí více než 90 zahraničních umělců! K obrovským jménům elektronické scény, mezi nimiž nechybí Armin van Buuren, Alan Walker, Lost Frequencies, Vini Vici, Timmy Trumpet, Alle Farben, Andy C, Dope D.O.D, Sub Focus nebo Modestep Live, přibyla více než padesátka zvučných jmen z celého světa a všech odnoží taneční hudby!

SÁZAVAFEST: interpreti ze zahraničí i české scény

SÁZAVAFEST je multikulturní a multižánrový hudební festival konající již po několikáté v malebném zámeckém lesoparku ve Světlé nad Sázavou. 22. ročník se uskuteční v termínu 21. - 23. 7. 2022.

Michal Kacetl: Vyrábíme vína respektující přírodu

Přírodní přístup k vínu, šetrná výroba i pěstování. To jsou hesla vinařství Kacetl, které leží v obci Mackovice na Znojemsku. „Snažíme se vínu moc nevstupovat do cesty a s každým vínem pracujeme individuálně. Pracujeme na minimalizaci síření a minimalizaci pohybů s vínem během jeho zrání,“ prozrazuje majitel Michal Kacetl.