Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
12. července 2024, svátek má Bořek
Nezapomenutelná akce mimo realitu?

Nezapomenutelná akce mimo realitu?

Pořádáte narozeninovou oslavu, firemní večírek, teambuilding nebo rozlučku se svobodou? Pak se pojďte ponořit do světa virtuální reality v Avatar Herně! Díky individuálnímu přístupu bude akce nejen nevšední, ale také plně přizpůsobitelná vašim představám.

-5d-0743_1.jpg

Díky třem pohodlně zařízeným herním místnostem s VR zařízením se můžete cítit jako byste hráli „z pohodlí vašeho gauče“ –  příjemná atmosféra a soukromí.

To však není vše – tato akce bude naprosto boží od A do Z. Díky dlouholetým zkušenostem s pořádáním velkých i malých akcích se profesionální tým postará o vše, co je potřeba. 

Tematická výzdoba, vlastní playlist, catering či soutěže a doprovodný program?  Možné je opravdu cokoliv.

Samozřejmě je možné Hernu přizpůsobit na základě vašich přání a požadavků – díky zasedací místnosti a kvalitnímu vybavení pro tiskové konference a velkoplošnou projekcí prezentací si poradí i s firemními poradami, tiskovými konferencemi nebo nevšedními poradami.

-5d-0481-1.jpg

Těšit se můžete nejen na brýle HTC Vive Pro a Oculus, pro milovníky rychlé jízdy a adrenalinu je v Avatar Herně unikátní trenažér závodních aut a horské dráhy – VR brýle, profesionální volant a schopnost pohybu trenažéru z vás v mžiku udělají závodníka! Pokud byste toužili přeci jen zažít ještě něco víc – co takhle létat? Při včasných rezervacích bude do herny převezen jedinečný Icaros – zařízení, díky kterému vzlétnete! Už jste někdy viděli svět z ptačí perspektivy nebo se proměnili v orla a létali si v oblacích? S Ikarosem můžete.

Teď to nejlepší – výběr her! Díky širokému výběru her napříč žánry si může zahrát opravdu každý! V nabídce naleznete desítky akčních her a stříleček jako například známou hru Arizona Sunshine, Half Life: Alyx a mnoho dalších.

tym-1.webp

Hry pro milovníky zábavy bez střílení a strašidelných prvků? Není problém – zahrát si můžete například známou hru Fruit Ninja, proměnit se ve Spidermana, zatancovat si v Beat Saberu nebo zkusit pracovat ve světě robotů ve hře Job Simulator a mnohem více.

Rád se bojíte? Zamilujete si hry Propagation a Brookhaven experiment!

Na vaší akce bude profesionální obsluha, která se postará o to, aby vaše akce probíhala přesně tak, jak má. Nechte si vytvořit nezapomenutelný zážitek "mimo realitu" v Avatar Herně.

TIP: Chtěli byste akci získat za výhodnou slevu, hodinové hraní za ⅕ původní slevy nebo využít další jedinečné nabídky? Podpořte crowdfundingovou kampaň Avatar Park na Startovači a vyberte si jednu z 15 unikátních odměn. 

www.avatarherna.cz

Adresa: Drahobejlova 39, Praha 9, 190 00
tel: 223 005 611
email: info@avatarherna.cz

ČTĚTE DÁLE

Kunovice se vrátí do zlatého věku letectví. Na přehlídce tam představí jedinečnou kolekci uniforem ČSA

Letecké muzeum v Kunovicích bude v sobotu 20. 7. večer patřit fanynkám a fanouškům módy, uniforem a Československých aerolinií. V rámci jedinečné přehlídky nazvané "ČSA se vrací do Kunovic!" tam modelky a modelové předvedou historii této letecké společnosti zhmotněnou v dobových stejnokrojích palubního personálu.

Heineken Balaton Sound 2024 nadchl návštěvníky hvězdným programem i novým uspořádáním areálu

Uplynulý víkend se na břehu jezera Balaton v maďarském Zamárdi konal festival Heineken Balaton Sound. K sobotnímu večeru návštěvnost přesáhla celkově za čtyři dny 100 000 návštěvníků. Publikum zažilo vystoupení jmen jako James Hype, John Newman, Amelie Lens, Paul Kalkbrenner, Reinier Zonneveld, Purple Disco Machine a mnoha dalších. Plážový festival zakončil headliner Timmy Trumpet a jedinečná závěrečná show Q-dance.

FARMAPARK Soběhrdy

Unikátní místo pro rodiny s dětmi, kde poznáte zvířata z farem celého světa a můžete strávit celý den v přírodě. Originální koncept zábavy a přímý kontakt se zvířaty dělá z Farmaparku Soběhrdy skvělé místo pro volný čas rodin s dětmi.

Fenomenální závěr Beats for Love: I díky světové show Davida Guetty v Ostravě padaly rekordy!

Skončil 10. ročník největšího festivalu elektronické taneční hudby ve střední Evropě, Beats for Love. A závěrečná party byla hodná jubilejních narozenin. Kraloval ji zřejmě nejslavnější DJ světa David Guetta, který v Ostravě předvedl dechberoucí vystoupení. A pohled na davy fanoušků daly tušit, že kulaté výročí přineslo i divácký rekord.

Hvězdárna Štefánikova má opět „okno ke hvězdám“

V dubnu letošního roku byl konečně znovu nainstalován zpět do kopule Štefánikovy hvězdárny největší dalekohled. Tento jedinečný přístroj, který váží 5,5 tuny, prošel v uplynulých dvou letech v německé Jeně kompletní renovací. Nejen o jeho renovaci jsme si povídali s vedoucím Štefánikovy hvězdárny Tomášem Proseckým a ředitelem Hvězdárny a planetária hl. m. Prahy Jakubem Rozehnalem.

NeverMore 68 Na Výstavišti letos s podtitulem ženy v disentu

Již třetí ročník kulturně společenského festivalu NeverMore 68 se opět uskuteční na Výstavišti, a to v den výročí 56 let okupace tehdejšího Československa 21.8. od 15.00 do 22.00 hodin. Další ročník vzpomínek na události naší země, které by neměly být nikdy zapomenuty, připravilo Výstaviště Praha ve spolupráci s Ústavem nezávislé žurnalistiky, spolkem Díky, že můžem, Českým rozhlasem Radiožurnál a Post Bellum. Na akci nebude chybět Gulag.cz, týdeník Respekt, Muzeum na demarkační linii v Rokycanech nebo Političtí vězni.cz. Vedle samotné připomínky vpádu vojsk Varšavské smlouvy na naše území bude letos v hlavní roli téma žen v disentu a jejich příběhy a nově bude pro návštěvníky připravena i video stage s tematickými dokumenty a archivními záběry