Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
29. února 2024, svátek má Horymír
Nezapomenutelná akce mimo realitu?

Nezapomenutelná akce mimo realitu?

Pořádáte narozeninovou oslavu, firemní večírek, teambuilding nebo rozlučku se svobodou? Pak se pojďte ponořit do světa virtuální reality v Avatar Herně! Díky individuálnímu přístupu bude akce nejen nevšední, ale také plně přizpůsobitelná vašim představám.

-5d-0743_1.jpg

Díky třem pohodlně zařízeným herním místnostem s VR zařízením se můžete cítit jako byste hráli „z pohodlí vašeho gauče“ –  příjemná atmosféra a soukromí.

To však není vše – tato akce bude naprosto boží od A do Z. Díky dlouholetým zkušenostem s pořádáním velkých i malých akcích se profesionální tým postará o vše, co je potřeba. 

Tematická výzdoba, vlastní playlist, catering či soutěže a doprovodný program?  Možné je opravdu cokoliv.

Samozřejmě je možné Hernu přizpůsobit na základě vašich přání a požadavků – díky zasedací místnosti a kvalitnímu vybavení pro tiskové konference a velkoplošnou projekcí prezentací si poradí i s firemními poradami, tiskovými konferencemi nebo nevšedními poradami.

-5d-0481-1.jpg

Těšit se můžete nejen na brýle HTC Vive Pro a Oculus, pro milovníky rychlé jízdy a adrenalinu je v Avatar Herně unikátní trenažér závodních aut a horské dráhy – VR brýle, profesionální volant a schopnost pohybu trenažéru z vás v mžiku udělají závodníka! Pokud byste toužili přeci jen zažít ještě něco víc – co takhle létat? Při včasných rezervacích bude do herny převezen jedinečný Icaros – zařízení, díky kterému vzlétnete! Už jste někdy viděli svět z ptačí perspektivy nebo se proměnili v orla a létali si v oblacích? S Ikarosem můžete.

Teď to nejlepší – výběr her! Díky širokému výběru her napříč žánry si může zahrát opravdu každý! V nabídce naleznete desítky akčních her a stříleček jako například známou hru Arizona Sunshine, Half Life: Alyx a mnoho dalších.

tym-1.webp

Hry pro milovníky zábavy bez střílení a strašidelných prvků? Není problém – zahrát si můžete například známou hru Fruit Ninja, proměnit se ve Spidermana, zatancovat si v Beat Saberu nebo zkusit pracovat ve světě robotů ve hře Job Simulator a mnohem více.

Rád se bojíte? Zamilujete si hry Propagation a Brookhaven experiment!

Na vaší akce bude profesionální obsluha, která se postará o to, aby vaše akce probíhala přesně tak, jak má. Nechte si vytvořit nezapomenutelný zážitek "mimo realitu" v Avatar Herně.

TIP: Chtěli byste akci získat za výhodnou slevu, hodinové hraní za ⅕ původní slevy nebo využít další jedinečné nabídky? Podpořte crowdfundingovou kampaň Avatar Park na Startovači a vyberte si jednu z 15 unikátních odměn. 

www.avatarherna.cz

Adresa: Drahobejlova 39, Praha 9, 190 00
tel: 223 005 611
email: info@avatarherna.cz

ČTĚTE DÁLE

SPA Hotel Imperial Karlovy Vary

V překrásném prostředí lázeňského města Karlovy Vary, kde se historie prolíná s moderním komfortem, stojí Spa hotel Imperial jako symbol luxusu a pohody. Tento architektonický skvost, který stojí hrdě nad srdcem Karlových Varů, je destinací pro ty, kteří hledají únik od každodenního stresu a touží po odpočinku v náruči luxusu. Nechte se uchvátit kouzlem, které hotel Imperial nabízí.

LEŽ.... aneb komedie o pravdě, hostuje Divadlo VERZE v kladenském divadle

Jak byste se zachovali, kdybyste přistihli svého ženatého kamaráda při nevěře? Ženská solidarita je silná zbraň, ale co když si váš partner myslí, že manželce byste to říkat neměla a má poměrně pádné důvody… Petra Špalková, Jan Dolanský a Petr Lněnička v úspěšné francouzské komedii! Srdečně zveme!.

Comic-Con Prague 2024 odtajnil další hvězdné hosty. Přijede Warwick Davis nebo populární herci ze Star Wars i z Hvězdné brány

V pořadí pátý ročník festivalu popkultury Comic-Con Prague potěší nejen fanoušky legendární space opery Star Wars či ikonické Hvězdné brány. Na začátku dubna budou moci v pražském Universu potkat například i populárního Angličana, který si zahrál ve všech (osmi) dílech Harry Pottera.

Bohemian Symphony Orchestra Prague představí to nejlepší z rockové hudby v O2 universu

Se svým programem Rock in Symphony míří na stage O2 universa jedinečný Bohemian Symphony Orchestra Prague společně se Soundtopia Band, kteří své publikum zvou na unikátní show. Koncert ovládnou melodie těch největších rockových legend. Brzy se navíc dozvíte, který speciální host na show vystoupí.

Noc divadel v březnu jedinečným způsobem připomene Kafku a jeho odkaz

23. března 2024 v Česku proběhne již dvanáctý ročník Noci divadel, tentokrát při příležitosti „kafkovského“ výročí na téma „Proměna“. Divadla a další instituce v celé zemi aktuálně připravují jedinečný program, který diváci ve zbytku sezony nezažijí. Většina scén navíc program uvede zdarma nebo za snížené vstupné.

Roman Říčař: Nakonec jsem tomu úplně propadl

V předloňské sezoně si Roman Říčař na kladenských prknech zahrál sice menší, ale zato dost výraznou roli zhýčkaného Ludvíka XIII. A v Městském divadle Kladno hostuje znovu. Tentokrát však v hlavní roli Jánošíka a navíc v muzikálu Na skle malované, pro který připravil hudební aranžmá a společně s Jiřím Janouchem vedl i korepetice.