Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
28. listopadu 2021, svátek má René
Od-farmáře.cz: Lokální potraviny rovnou na váš stůl

Od-farmáře.cz: Lokální potraviny rovnou na váš stůl

Když se spojí prvotřídní produkt s kvalitní službou, která myslí na zákazníky, je z toho vždycky oblíbená věc. Přesně tak uvažovali tvůrci nápaditého e-shopu a sítě prodejen Od-farmáře.cz. Odměnou jsou jim vracející se spokojení zákazníci a rozšiřování sítě po celé republice.

Objednáte, zpracujeme, rozvážíme
Cesta k čerstvým lokálním potravinám je snazší, než si možná myslíte. „Lokální suroviny od místních farmářů zažívají obrovský boom. K tomu jsme zákazníkům přidali i kvalitní službu v podobě e-shopu s vlastním rozvozem, aby měli větší pohodlí,” prozradil Dušan Štěpánek, který se stará o dovoz prvotřídních produktů od lokálních farmářů až ke konečným spotřebitelům. 

Jakmile totiž nadšencům z farmářského e-shopu vyskočí vaše objednávka, rozjíždí se na farmy v okolí, odkud sváží všechny lokální produkty, které jsou v nabídce. Zákazníci mohou kromě rozvozu navštívit také farmářské prodejny, které jsou v Praze v OC Řepy a v Brně na Merhautově a Vídeňské.

foto2.jpg

Hlad po lokálních potravinách roste
Jak vlastně vznikla myšlenka nabízet farmářské produkty online? „Trendem dnešní doby je nakupování online a covid to ještě zvýraznil. Zákazníci nemohli na trhy, takže jsme jim nabídli pohodlnou internetovou alternativu. Vyberou si z naší široké nabídky a my jim to od farmářů přivezeme.” uvedl Štěpánek.

Nemusíte tak čekat, až budou v sobotu na náměstí trhy, stačí zajít na e-shop od-farmáře.cz a vybrat si. Z pohodlí domova se projdete online tržištěm, objednáte a do 48 hodin budete mít všechny superčerstvé dobroty na stole.

foto3.jpg

Co nejvíc letí?
Sortiment farmářských potravin se vždy mění se sezónou. Stálicemi však jsou prvotřídní sýry, maso, lahůdky či piva z minipivovarů, cidery a limonády. S nastupující zimou zase povedou pečené a bylinné čaje na imunitu.

Schází vám někdy nápad, co vlastně koupit? Žádný problém. Na e-shopu Od-farmáře.cz máte i šikovnou kategorii bedýnek s příběhem, ve kterých najdete vždy výběr toho nejlepšího pro každou příležitost. Tak si udělejte radost i vy něčím čerstvým, lokálním a zatraceně dobrým.

www.od-farmare.cz

 

 

 

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

Jakub Urban: z hezké lahve chutná kohoutková skvěle

Jakub Urban se věnuje již pátým rokem výrobě originálních pískovaných lahví. Jeho Projekt Kohoutková si klade za cíl zpříjemnit lidem pití kohoutkové vody a omezit tím tak zbytečnou produkci plastových obalů.

Lucie z rodinného Vinařství Opluštilovi: Víno děláme srdcem

Malé rodinné Vinařství Opluštilovi najdete v prosluněných Čejkovicích na Jižní Moravě. Rodina se věnuje vinaření již pět generací a navazuje na tradici předků, kteří brali vinařství jako samozřejmou součást života. Opluštilovi proto i nadále berou výrobu vína jako koníček a nejvíce radosti jim přináší úsměvy spokojených zákazníků. V čele vinařství stojí Radomír Opluštil, který po prarodičích převzal malý rodinný sklep a začal vinařit ve svých 18 letech. Lásku k vínu zdědili i syn Michal a dcera Lucie, která nám o své práci a vášnivém koníčku pověděla více.
Reklama
reklama

Pivovarský klub Benedict: Ideální místo pro firemní večírky

Sezona firemních večírku je tu a skvělým místem pro jejich pořádání je Pivovarský klub Benedict v srdci Karlína. Ten kromě pivní nabídky z Břevnovského klášterního pivovaru sv. Vojtěch nabízí také bohatý výběr z českých minipivovarů i kvalitní českou kuchyni pod vedením šéfkuchaře Ondřeje Dolečka.

Analemma - jedinečný nástroj na úpravu struktury vody, připojte se k (R)evoluci vody

Omlazující síla koherentní vody: Analemma zahájila (R)evoluci vody mávnutím křišťálové hůlky – supernabitá, plnospektrální H2O pro harmonii těla i mysli!

Pivovar Proud: Pivo, v němž je správná energie

Tento experimentální minipivovar sídlí v Plzni v budově bývalé elektrárny na soutoku řek Mže a Radbuzy. Spojili tedy sílu proudu řeky a energii elektrického proudu, proto Pivovar Proud. Stojí za ním Lenka Straková s Michalem Škodou a ve své práci kladou důraz na kvalitu, experimentování a spolupráci.