Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
26. listopadu 2022, svátek má Artur
Od-farmáře.cz: Lokální potraviny rovnou na váš stůl

Od-farmáře.cz: Lokální potraviny rovnou na váš stůl

Když se spojí prvotřídní produkt s kvalitní službou, která myslí na zákazníky, je z toho vždycky oblíbená věc. Přesně tak uvažovali tvůrci nápaditého e-shopu a sítě prodejen Od-farmáře.cz. Odměnou jsou jim vracející se spokojení zákazníci a rozšiřování sítě po celé republice.

Objednáte, zpracujeme, rozvážíme
Cesta k čerstvým lokálním potravinám je snazší, než si možná myslíte. „Lokální suroviny od místních farmářů zažívají obrovský boom. K tomu jsme zákazníkům přidali i kvalitní službu v podobě e-shopu s vlastním rozvozem, aby měli větší pohodlí,” prozradil Dušan Štěpánek, který se stará o dovoz prvotřídních produktů od lokálních farmářů až ke konečným spotřebitelům. 

Jakmile totiž nadšencům z farmářského e-shopu vyskočí vaše objednávka, rozjíždí se na farmy v okolí, odkud sváží všechny lokální produkty, které jsou v nabídce. Zákazníci mohou kromě rozvozu navštívit také farmářské prodejny, které jsou v Praze v OC Řepy a v Brně na Merhautově a Vídeňské.

foto2.jpg

Hlad po lokálních potravinách roste
Jak vlastně vznikla myšlenka nabízet farmářské produkty online? „Trendem dnešní doby je nakupování online a covid to ještě zvýraznil. Zákazníci nemohli na trhy, takže jsme jim nabídli pohodlnou internetovou alternativu. Vyberou si z naší široké nabídky a my jim to od farmářů přivezeme.” uvedl Štěpánek.

Nemusíte tak čekat, až budou v sobotu na náměstí trhy, stačí zajít na e-shop od-farmáře.cz a vybrat si. Z pohodlí domova se projdete online tržištěm, objednáte a do 48 hodin budete mít všechny superčerstvé dobroty na stole.

foto3.jpg

Co nejvíc letí?
Sortiment farmářských potravin se vždy mění se sezónou. Stálicemi však jsou prvotřídní sýry, maso, lahůdky či piva z minipivovarů, cidery a limonády. S nastupující zimou zase povedou pečené a bylinné čaje na imunitu.

Schází vám někdy nápad, co vlastně koupit? Žádný problém. Na e-shopu Od-farmáře.cz máte i šikovnou kategorii bedýnek s příběhem, ve kterých najdete vždy výběr toho nejlepšího pro každou příležitost. Tak si udělejte radost i vy něčím čerstvým, lokálním a zatraceně dobrým.

www.od-farmare.cz

 

 

 

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

ČTĚTE DÁLE

NutWorld.cz pro milovníky ořechů, sušeného ovoce, semínek a dárečků

Rodinný podnik, který se drží starých hodnot. Dělají věci poctivě a s těmi nejlepšími úmysly. Klientům nabízejí nejvyšší kvalitu, a proto jejich ořechy, semínka i sušené ovoce prochází dvojitou kontrolou, kterou se snaží eliminovat kazové produkty, aby požitek z jejich konzumace byl maximální. To jsou hodnoty Nut World.

eDelikatesy: malý kousek Španělská pro každý den

Hledáte obrovský výběr těch nejlahodnějších španělských delikates. Považujete se za gurmána a rádi ochutnáváte pokrmy, které servírují ty nejlepší restaurace? Tak si pořiďte některé z nich domů a dopřávejte si malý luxus ze Španělska každý den.
Reklama
reklama

Ventura Group – společnost pro vaše gastro večírky

Kdyby existoval český Dionýsos, jmenoval by se Ventura Group. Tato rodinná společnost provozuje tři vyhlášené restaurace a Český catering k tomu. Miluje, když může přichystat úžasné jídlo, když pivo teče proudem, hostům když chutná, radují se a bouřlivé oslavy trvají až do rána.

The Emblem Hotel: jedinečný koncept pro jedinečný večírek

Tento designový boutique hotel v Praze naleznete jen kousek od Staroměstského náměstí. Kromě luxusního ubytování ve vkusně zařízených pokojích a apartmánech nabízí také vlastní privátní spa a dokonalé zázemí pro uspořádání nejrůznějších soukromých eventů.

Pivo Jinak: ideální vánoční dárek pro nadšence do řemeslných piv

Po revoluci bývaly v Česku doby, kdy výběr piva nebyl až tak rozmanitý. Dnes je situace opačná – máme několik velkých a vlivných pivovarnických společností, desítky středních a kolem 500 mini­pivo­varů. Jak se v tom ale orientovat? Co ochutnat? Jednou z možností je zkusit výběr podle projektu Pivo Jinak.