Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
3. října 2023, svátek má Bohumil
Oslavte dítě v každém z nás s Lush produkty. Spousta zábavy a voňavé produkty pro všechny.

Oslavte dítě v každém z nás s Lush produkty. Spousta zábavy a voňavé produkty pro všechny.

Vykoupejte se v duhových barvách, vyrobte si oblíbené zvířátko z FUN - multifunknčí mycí modelíny, či použijte bublifuk do koupele pro voňavé bublinky s Lush produkty, které si zamiluje každé dítko!

rainbow-fun-hero-image-2015-2.JPG

Mezinárodní den dětí je již 1.června 2023, tak neváhejte a prozkoumejte Lush výrobky pro každodenní, veselé koupání.

Produkty jsou k dostání online a ve všech kamenných prodejnách
a v Praze i přes aplikaci Wolt.

OSLAVTE DEN DĚTÍ V LUSH!

LUSH CHODOV | PALLADIUM | NOVÝ SMÍCHOV

1. 6. 2023
14.00–18.00

Přijďte si vyzkoušet zážitek z Lush Party na vlastní kůži a oslavte Den dětí se svými ratolestmi s plnou parádou! Můžete se těšit na výrobu koupelové bomby a zvířátka z multufunčkní modelíny FUN, které si odnesete domů za zvýhodněnou cenu 150Kč!

SPRCHOVÁ ŽELÉ 

Těší mne, já jsem tvůj vlastní koupelový gumídek! Rád se sem tam sklouznu ve vaně a umím vykouzlit krásně hebké ovocné mydlinky se zjemňující směsí kokosového mléka, očistné mangové šťávy a výživného karagenanu (extraktu z mořské řasy puchratky), která tvoří dokonalý základ pro zcela veganské želé.

gummy-bear-jelly-hero-image-2023.jpg

Whoosh
Sprchové želé
195 Kč/ 100g

Dopřejte si povznášející sprchu s hravým třaslavým želé se spoustou energie a šťavnatého citronu. Želé je plné zvláčňujícího a na minerály bohatého extraktu z mořské řasy puchratky kadeřavé, doplněné řízným grapefruitem. Jeho svěží citrusová vůně nedá šanci únavě. Všechna čest ochrannému a výživnému medu, který jemně očišťuje pokožku, zatímco grapefruit a citron rozjedou svoji energizující show a rozjasní mysl i pokožku.

twilight-shower-jelly-hero-image-2019.jpg

KOUPELOVÉ PĚNY

Raspberry Blower
Koupelová pěna s bublifukem
250 Kč/ kus

Ovocná, opojná a zábavná. Vyžeňte nudu z koupelny – vykouzlete si hromadu pěny, foukejte bublinky jako bublifukem a proměňte svou lázeň v bublinkovou show.

raspberry-blower-bubble-bar-hero-image-2021-2.jpg

Mermaid Tail
Koupelová pěna
200 Kč/ 100g

Proměňte se v mořskou pannu a šplouchněte do koupele plné grapefruitových bublinek. Ocasní ploutev funguje jako koupelový olej a díky kakaovému máslu, které obsahuje, bude vaše pokožka vláčná a hydratovaná.

mermaid-tail-bubble-bar-hero-2019-2.jpg

FUN - MULTIFUNKČÍ MYCÍ MODELÍNA

Rainbow
FUN
380 Kč/ kus

Sedm krásných barev duhy v jedné extra velké štangli Fun! Tak sledujte, jak se usmívá na celý svět a rozjasňuje vaši koupelnu a proměňte ji, v cokoli jen chcete. Od hlavy až k patě bude zatím šťavnatá směs silic pečovat o pokožku i mysl – povznášející citron, limeta a grapefruit osvěží, fair trade vanilka osladí a heřmánek zklidní.

rainbow-fun-hero-image-2015.jpg

Here There Be Dragons
FUN
300 Kč/ kus

Užijte si spoustu zábavy s multifunkční mycí modelínou s oblíbenou vůní Dragon’s Egg. Základ modelíny Fun tvoří kukuřičný škrob, glycerin a mastek, díky čemuž je krásně tvárná a připravená na všechny vaše šupinaté dračí kreace. Zjemňuje pokožku, vykouzlí bublinkovou koupel a je báječně očistná, takže ji můžete použít jako mýdlo i šampon

here-there-be-dragons-fun-hero-image-2023-2.jpg

DÁRKOVÉ SADY

Tento ručně vyrobený dárek promění koupelnu v cukrárnu! Koupelová bomba, koupelová pěna a cukrový peeling se žvýkačkovou příchutí pro milovníky všeho sladkého.

sweetest-thing-gift-hero-2023_1.jpg

Thank You
Dárek
350 Kč/ kus

Krásný zářivý dáreček s dvojící veselých koupelových produktů vám pomůže vyjádřit vaše díky!

thank-you-gift-hero-2022-2000x1364.jpg

www.lush.com

 

 

ČTĚTE DÁLE

Trojnásobná mistryně České a Slovenské republiky v surfingu Jana Kašová

„Mnohokrát jsem řekla, že do nějaké vlny nejdu, protože jsem měla strach. Voda je živel, jsou tam kameny, nebezpeční živočichové… Je důležité vědět, na co člověk má a na co ne,“ říká nejlepší česká surfařka Jana Kašová, která tráví téměř každý den několik hodin v oceánu, kde na prkně sjíždí jednu vlnu za druhou…

Na pražském Výstavišti proběhne CHILLI FEST a ASIA FOOD festival

Sobota 7. října bude na pražském Výstavišti ve znamení CHILLI FESTu. Akce s celodenním doprovodným programem bude mít významný vrchol: duel, v rámci nějž se budou pojídat nejpálivější chilli papričky světa. Zúčastní se ho mistr světa a držitel několika rekordů zapsaných v Guinnessově knize Mike Jack (Mike Jack Eats Heat) nebo aktuální evropský šampión z Itálie Giancarlo Gasparotto, který je známý jako Jack Pepper.

SUKHISHVILI - Gruzínský národní balet v ČESKÉ REPUBLICE!

Nový celovečerní program a jedinečná atmosféra zanechají nezapomenutelné dojmy!

Lucie Bílá představuje svou Srdeční záležitost

Přípravy uvedení nového muzikálu Srdeční záležitost v Divadle Lucie Bílé pomalu směřují ke svému konci. Na jevišti scény v pražské Karlově ulici v těchto dnech pod vedením režiséra Antonína Procházky a choreografky Ivany Hannichové probíhají poslední zkoušky a ladí se finální detaily před slavnostní premiérou. Ta se uskuteční již ve čtvrtek 28. září v Den české státnosti.

Městské divadlo Kladno: říjen plný hlouposti a setkání s ďáblem

Pro milovníky divadelních představení tu máme velkou pozvánku do Městského divadla Kladno. Začátkem října si nenechte Jak jsem potkal ďábla, nebo Eva tropí hlouposti.

Snímky o blízké budoucnosti, osobnostech architektury a designu i masterclass. Začíná mezinárodní festival Film a architektura.

Dvanáctý ročník festivalu Film a architektura s hlavním tématem Konstrukce bude ve dnech 29. 9. – 4. 10. 2023 k vidění jak v zavedených kinech, tak na netradičních lokacích v celkem 29 městech po celé České republice a na Slovensku. V rámci více než 80 promítání nabídne téměř 40 krátkých a celovečerních snímků z celého světa. Doprovodný program bude obohacen o přednášky, hudební performance a především debaty se zahraničními tvůrci i architekty.