Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
16. července 2024, svátek má Luboš
Oslavte konec školního roku v Majalandu s polovičním vstupným a novými venkovními atrakcemi

Oslavte konec školního roku v Majalandu s polovičním vstupným a novými venkovními atrakcemi

Blíží se konec školního roku a děti už netrpělivě čekají na vysvědčení. Co může být lepší odměnou za jejich celoroční úsilí než den plný zábavy a dobrodružství? Přijďte oslavit závěr školního roku do zábavního parku Majaland v outletovém centru POP Airport v Tuchoměřicích u Prahy, který pro vás připravil speciální akci.

dsc02123-min.jpg

Stejně jako minulý rok, i letos Majaland nabízí na konci školního roku vstupné za polovinu pro všechny návštěvníky. Akce platí pouze v pátek 28. června 2024 na vstupenky zakoupené přímo na místě. Je to skvělá příležitost, jak si užít den plný zábavy za zlomek ceny. Navíc se nemusíte ohlížet na počasí – když je venku hezky, můžete si užít venkovní atrakce v zeleném parku, za deště zase můžete zamířit do krytého vnitřního prostoru.

dsc01665-min.jpg

Léto láká děti ven

Letní sezóna přináší do Majalandu novinky, které byste si neměli nechat ujít. Otevřena bude nová venkovní část parku, která nabídne řadu vzrušujících atrakcí pro děti i dospělé. Na více než 5 000 m² jsou přichystané atrakce inspirované oblíbenými postavičkami Superwings, jako jsou Albertův let, Paulovo dopravní hřiště, Mega trampolína, Létající kola nebo Tančící fontány. Samozřejmostí jsou také stánky se sladkým nebo slaným občerstvením.

„Tematicky venkovní část koresponduje s tím, že se nacházíme hned vedle mezinárodního letiště Václava Havla,“ popisuje ředitel parku Miroslav Ducháč. Kromě rozsáhlé vnitřní části s mnoha atrakcemi, jako je 220 m dlouhá horská dráha, obří řetízkový kolotoč, volný pád nebo autodrom, si děti mohou atrakce s motivy Včelky Máji nebo oblíbených hrdinů Superwings užít za každého počasí. Vnitřní prostor poskytuje díky modernímu systému řízené ventilace příjemné klima, takže se děti mohou bavit i když venku prší nebo je příliš horko.

dsc01353-min.jpg

Roční zvýhodněná cena a speciální akce

Pro ty, kdo chtějí Majaland navštěvovat pravidelně, nabízí park speciální zvýhodněnou Roční kartu. Díky této kartě mohou návštěvníci přijít do parku kdykoliv během následujícího roku. Cena karty je pro děti do 1 metru výšky 1499 korun, vyšší děti a dospělí pak zaplatí 2499 korun. „Jedná se o skvělý způsob, jak ušetřit, pokud rodina nedá na Majaland dopustit a navštěvuje ho pravidelně,“ vysvětluje Miroslav Ducháč.

Nezapomeňte, že speciální akce s polovičním vstupným platí jen v pátek 28. června 2024. Vstupenky za poloviční cenu můžete zakoupit pouze na místě, takže si tento den určitě nenechte ujít. Přijďte do Majalandu a oslavte konec školního roku ve velkém stylu. Pro více informací navštivte stránky www.pop.cz/majaland, kde najdete všechny potřebné detaily o parku, nových atrakcích a dalších plánovaných akcích. Majaland je ideálním místem pro rodinný výlet, kde si každý najde to své.

Připravte se na nezapomenutelný den plný radosti a zábavy v Majalandu. Oslavte konec školního roku a využijte jedinečné nabídky polovičního vstupného. Majaland – zábava pro celou rodinu!

ČTĚTE DÁLE

Kunovice se vrátí do zlatého věku letectví. Na přehlídce tam představí jedinečnou kolekci uniforem ČSA

Letecké muzeum v Kunovicích bude v sobotu 20. 7. večer patřit fanynkám a fanouškům módy, uniforem a Československých aerolinií. V rámci jedinečné přehlídky nazvané "ČSA se vrací do Kunovic!" tam modelky a modelové předvedou historii této letecké společnosti zhmotněnou v dobových stejnokrojích palubního personálu.

Heineken Balaton Sound 2024 nadchl návštěvníky hvězdným programem i novým uspořádáním areálu

Uplynulý víkend se na břehu jezera Balaton v maďarském Zamárdi konal festival Heineken Balaton Sound. K sobotnímu večeru návštěvnost přesáhla celkově za čtyři dny 100 000 návštěvníků. Publikum zažilo vystoupení jmen jako James Hype, John Newman, Amelie Lens, Paul Kalkbrenner, Reinier Zonneveld, Purple Disco Machine a mnoha dalších. Plážový festival zakončil headliner Timmy Trumpet a jedinečná závěrečná show Q-dance.

FARMAPARK Soběhrdy

Unikátní místo pro rodiny s dětmi, kde poznáte zvířata z farem celého světa a můžete strávit celý den v přírodě. Originální koncept zábavy a přímý kontakt se zvířaty dělá z Farmaparku Soběhrdy skvělé místo pro volný čas rodin s dětmi.

Fenomenální závěr Beats for Love: I díky světové show Davida Guetty v Ostravě padaly rekordy!

Skončil 10. ročník největšího festivalu elektronické taneční hudby ve střední Evropě, Beats for Love. A závěrečná party byla hodná jubilejních narozenin. Kraloval ji zřejmě nejslavnější DJ světa David Guetta, který v Ostravě předvedl dechberoucí vystoupení. A pohled na davy fanoušků daly tušit, že kulaté výročí přineslo i divácký rekord.

Hvězdárna Štefánikova má opět „okno ke hvězdám“

V dubnu letošního roku byl konečně znovu nainstalován zpět do kopule Štefánikovy hvězdárny největší dalekohled. Tento jedinečný přístroj, který váží 5,5 tuny, prošel v uplynulých dvou letech v německé Jeně kompletní renovací. Nejen o jeho renovaci jsme si povídali s vedoucím Štefánikovy hvězdárny Tomášem Proseckým a ředitelem Hvězdárny a planetária hl. m. Prahy Jakubem Rozehnalem.

NeverMore 68 Na Výstavišti letos s podtitulem ženy v disentu

Již třetí ročník kulturně společenského festivalu NeverMore 68 se opět uskuteční na Výstavišti, a to v den výročí 56 let okupace tehdejšího Československa 21.8. od 15.00 do 22.00 hodin. Další ročník vzpomínek na události naší země, které by neměly být nikdy zapomenuty, připravilo Výstaviště Praha ve spolupráci s Ústavem nezávislé žurnalistiky, spolkem Díky, že můžem, Českým rozhlasem Radiožurnál a Post Bellum. Na akci nebude chybět Gulag.cz, týdeník Respekt, Muzeum na demarkační linii v Rokycanech nebo Političtí vězni.cz. Vedle samotné připomínky vpádu vojsk Varšavské smlouvy na naše území bude letos v hlavní roli téma žen v disentu a jejich příběhy a nově bude pro návštěvníky připravena i video stage s tematickými dokumenty a archivními záběry