Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
16. července 2024, svátek má Luboš
Pozor: Nenechte si ujít nejnovější streetwearovou kolekci v PRM!

Pozor: Nenechte si ujít nejnovější streetwearovou kolekci v PRM!

Móda je neustále se měnícím fenoménem, který každou sezónu přináší nové trendy a inspirace. V posledních letech se streetwear stal jedním z nejvlivnějších a nejvyhledávanějších stylů, přičemž jeho popularita neustále roste. Jaké kousky z nejnovější streetwearové kolekce seženete v obchodě PRM, jež oslovuje právě milovníky módy svou unikátní nabídkou?

Získala si vaše srdce streetwear móda? Shánějte trendy kousky na PRM!

Obchod PRM není jen značkou nebo pouhým prodejcem značkových módních kousků. PRM si zakládá na svém propojení s módní kulturou. Na webu prm.com/cz proto můžete shánět nespočet značek nabízející různé styly. V nabídce ale bezesporu převládá streetwear móda. PRM nabízí jak pánské, tak dámské kousky, a to především již zmíněné oblíbené streetwearové módy. V nabídce plné novinek tak narazíte na trendy oblečení, doplňky i obuv populárních i méně známých značek, jež vytvářejí modely pro muže i ženy. PRM také často spolupracuje s mladými a talentovanými umělci, kteří do streetwearu přinášejí svěží a originální nápady. Kolekce tak mohou zahrnovat třeba unikátně potištěná trička a doplňky, které jsou inspirovány městskou kulturou a uměním. Tato iniciativa podporuje nové talenty, ale také přináší zákazníkům jedinečné a originální kousky. Kromě webu je možné navštívit i zcela nové místo, jež slibuje víc, než jen být obyčejným obchodem. A totiž varšavský concept store PRM. Jednat by se mělo o místo, jež má přispět k rozvoji módní kultury po celé Evropě. Pokud nemáte cestu do Varšavy, i online obchod PRM vám nabídne mnoho trendy kousků, které si srdce každého milovníka streetwear pohodové módy bezesporu zamiluje.

Světoznámé značky? Hledejte je na PRM

V online nabídce nejnovějších kousků obchodu PRM nesmí chybět trendy oblečení a obuvi populární značky adidas. Právě nová kolekce světoznámého producenta módy v sobě ukrývá nádech vintage módy, o které se dočtete níže. Co dalšího kategorie novinek na PRM skrývá? Široké kalhoty, výrazné brýle, masivní obuv i kabelky nepřehlédnutelných tvarů. Těšit se můžete na zbrusu nové kousky z dílny populární značky Maison Margiela nebo Dr. Martens. Vsaďte na barevné i stylové kontrasty a užijte si kombinování značek i stylů. PRM vám s tím pomůže.

Udržitelnost a streetwear v PRM? Říkáme ano!

S rostoucím důrazem na ekologii a udržitelnost se PRM zaměřuje i na výrobu streetwearových kolekcí s minimálním dopadem na životní prostředí. Nové kolekce zahrnují kousky vyrobené z recyklovaných materiálů, organické bavlny a dalších ekologických materiálů. Navíc se PRM snaží o minimalizaci odpadu během výroby a podporuje iniciativy pro recyklaci starého oblečení. Tato udržitelná kolekce je důkazem, že streetwear může být nejen stylový, ale také odpovědný vůči naší planetě.

Vintage inspirace v nových kolekcích: Tenhle styl si zamilujete

Nostalgie po minulých dekádách je v posledních letech silným trendem. Ani PRM na tento trend nezapomíná. Některé streetwearové kolekce jsou tak inspirovány stylem 90. let, což se projevuje v použití výrazných barev, retro potisků a klasických střihů. Vintage mikiny, džínové bundy a kšiltovky přinášejí do moderního streetwearu nádech minulosti a vytvářejí jedinečný stylový mix. Obujte třeba vintage tenisky od populární značky Converse, New Balance nebo Reebook a vytvářejte unikátní modely s nádechem minulých let.

PRM opět dokázalo, že na špici streetwearové módy, přinášící jedinečné a inovativní kolekce, jež oslovují široké spektrum zákazníků, stojí právem. Díky spolupráci s ikonickými značkami, důrazem na udržitelnost a inspirací minulými dekádami se PRM stává nepostradatelným hráčem na poli streetwearu. Nenechte si ujít příležitost objevit tyto nové kousky a obohatit svůj šatník o stylové a unikátní produkty. Vsaďte na PRM i vy.

ČTĚTE DÁLE

Kunovice se vrátí do zlatého věku letectví. Na přehlídce tam představí jedinečnou kolekci uniforem ČSA

Letecké muzeum v Kunovicích bude v sobotu 20. 7. večer patřit fanynkám a fanouškům módy, uniforem a Československých aerolinií. V rámci jedinečné přehlídky nazvané "ČSA se vrací do Kunovic!" tam modelky a modelové předvedou historii této letecké společnosti zhmotněnou v dobových stejnokrojích palubního personálu.

Heineken Balaton Sound 2024 nadchl návštěvníky hvězdným programem i novým uspořádáním areálu

Uplynulý víkend se na břehu jezera Balaton v maďarském Zamárdi konal festival Heineken Balaton Sound. K sobotnímu večeru návštěvnost přesáhla celkově za čtyři dny 100 000 návštěvníků. Publikum zažilo vystoupení jmen jako James Hype, John Newman, Amelie Lens, Paul Kalkbrenner, Reinier Zonneveld, Purple Disco Machine a mnoha dalších. Plážový festival zakončil headliner Timmy Trumpet a jedinečná závěrečná show Q-dance.

FARMAPARK Soběhrdy

Unikátní místo pro rodiny s dětmi, kde poznáte zvířata z farem celého světa a můžete strávit celý den v přírodě. Originální koncept zábavy a přímý kontakt se zvířaty dělá z Farmaparku Soběhrdy skvělé místo pro volný čas rodin s dětmi.

Fenomenální závěr Beats for Love: I díky světové show Davida Guetty v Ostravě padaly rekordy!

Skončil 10. ročník největšího festivalu elektronické taneční hudby ve střední Evropě, Beats for Love. A závěrečná party byla hodná jubilejních narozenin. Kraloval ji zřejmě nejslavnější DJ světa David Guetta, který v Ostravě předvedl dechberoucí vystoupení. A pohled na davy fanoušků daly tušit, že kulaté výročí přineslo i divácký rekord.

Hvězdárna Štefánikova má opět „okno ke hvězdám“

V dubnu letošního roku byl konečně znovu nainstalován zpět do kopule Štefánikovy hvězdárny největší dalekohled. Tento jedinečný přístroj, který váží 5,5 tuny, prošel v uplynulých dvou letech v německé Jeně kompletní renovací. Nejen o jeho renovaci jsme si povídali s vedoucím Štefánikovy hvězdárny Tomášem Proseckým a ředitelem Hvězdárny a planetária hl. m. Prahy Jakubem Rozehnalem.

NeverMore 68 Na Výstavišti letos s podtitulem ženy v disentu

Již třetí ročník kulturně společenského festivalu NeverMore 68 se opět uskuteční na Výstavišti, a to v den výročí 56 let okupace tehdejšího Československa 21.8. od 15.00 do 22.00 hodin. Další ročník vzpomínek na události naší země, které by neměly být nikdy zapomenuty, připravilo Výstaviště Praha ve spolupráci s Ústavem nezávislé žurnalistiky, spolkem Díky, že můžem, Českým rozhlasem Radiožurnál a Post Bellum. Na akci nebude chybět Gulag.cz, týdeník Respekt, Muzeum na demarkační linii v Rokycanech nebo Političtí vězni.cz. Vedle samotné připomínky vpádu vojsk Varšavské smlouvy na naše území bude letos v hlavní roli téma žen v disentu a jejich příběhy a nově bude pro návštěvníky připravena i video stage s tematickými dokumenty a archivními záběry