Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
29. února 2024, svátek má Horymír
Proč se školit mimo pracoviště?

Proč se školit mimo pracoviště?

Efektivitu učení ovlivňuje spousta faktorů a místo je jedním z nich. Pořádání školení nebo workshopu pro zaměstnance mimo pracoviště má mnoho výhod a přínosů, které mohou zásadně ovlivnit produktivitu a spokojenost pracovníků. Proč je důležité, aby bylo místo mimo vaše obvyklé pracoviště?

pcb-networking-0057_1.jpg

Změna prostředí

Jiné prostředí pomůže účastníkům přepnout z pracovní nálady do módu učení. Probírané téma si tak lépe zapamatují. Klíčovou výhodou je také odstranění pracovní rutiny. Účastníci školení nebudou mít možnost během přestávek odbíhat do kanceláře “rychle něco vyřídit.” Vystavit zaměstnance mimo kancelářské zdi umožňuje, aby se na školení plně soustředili, bez rušivých prvků každodenního pracovního prostředí. Navíc vhodně zvolený prostor může sám o sobě působit inspirativně.

fotky10.jpg

Péče o zaměstnance

Pořádáním školících akcí pro své zaměstnance dáváte najevo, že vám záleží na jejich prosperitě a růstu. Nabídka firemního vzdělávaní s přesahem (v tomto případě mimo pracoviště) může být také motivačním faktorem pro zaměstnance, kteří již ve firmě pracují, ale také při náboru. Zvyšuje to také úroveň vnímání firmy samotné.

Bezstarostné zařizování

Zpravidla se na pronajatém místě nemusíte o nic starat. V den školení se tak soustředíte pouze na to důležité, a tedy na samotný obsah školení či workshopu.

prostory1.jpg

Náš tip:

Čeká vás školení zaměstnanců a hledáte ideální prostor, který bude splňovat všechny specifikace? Máme pro vás tip na designové a industriální prostory na pomezí Vršovic a Vinohrad, které nabízí vše, co potřebujete nejen pro efektivní školení. Endorfin sídlí v prostorách bývalého cukrovaru. Celý interiér je designově řešený ve stylu industriálního loftu s prvky cihlových stěn, betonu, dřeva a kovových dekorací.

Výhody:
● přímé denní světlo
● široké a pohodlné židle zajišťující komfort
● stylový catering
● výběrová káva
● profesní atmosféra
● vestavěná audiovizuální technika
● prostor s WOW efektem

 

Spojujeme/ Endorfin
+420 607 165 620
manager@endorfin.cz
www.endorfin.cz

 

ČTĚTE DÁLE

SPA Hotel Imperial Karlovy Vary

V překrásném prostředí lázeňského města Karlovy Vary, kde se historie prolíná s moderním komfortem, stojí Spa hotel Imperial jako symbol luxusu a pohody. Tento architektonický skvost, který stojí hrdě nad srdcem Karlových Varů, je destinací pro ty, kteří hledají únik od každodenního stresu a touží po odpočinku v náruči luxusu. Nechte se uchvátit kouzlem, které hotel Imperial nabízí.

LEŽ.... aneb komedie o pravdě, hostuje Divadlo VERZE v kladenském divadle

Jak byste se zachovali, kdybyste přistihli svého ženatého kamaráda při nevěře? Ženská solidarita je silná zbraň, ale co když si váš partner myslí, že manželce byste to říkat neměla a má poměrně pádné důvody… Petra Špalková, Jan Dolanský a Petr Lněnička v úspěšné francouzské komedii! Srdečně zveme!.

Comic-Con Prague 2024 odtajnil další hvězdné hosty. Přijede Warwick Davis nebo populární herci ze Star Wars i z Hvězdné brány

V pořadí pátý ročník festivalu popkultury Comic-Con Prague potěší nejen fanoušky legendární space opery Star Wars či ikonické Hvězdné brány. Na začátku dubna budou moci v pražském Universu potkat například i populárního Angličana, který si zahrál ve všech (osmi) dílech Harry Pottera.

Bohemian Symphony Orchestra Prague představí to nejlepší z rockové hudby v O2 universu

Se svým programem Rock in Symphony míří na stage O2 universa jedinečný Bohemian Symphony Orchestra Prague společně se Soundtopia Band, kteří své publikum zvou na unikátní show. Koncert ovládnou melodie těch největších rockových legend. Brzy se navíc dozvíte, který speciální host na show vystoupí.

Noc divadel v březnu jedinečným způsobem připomene Kafku a jeho odkaz

23. března 2024 v Česku proběhne již dvanáctý ročník Noci divadel, tentokrát při příležitosti „kafkovského“ výročí na téma „Proměna“. Divadla a další instituce v celé zemi aktuálně připravují jedinečný program, který diváci ve zbytku sezony nezažijí. Většina scén navíc program uvede zdarma nebo za snížené vstupné.

Roman Říčař: Nakonec jsem tomu úplně propadl

V předloňské sezoně si Roman Říčař na kladenských prknech zahrál sice menší, ale zato dost výraznou roli zhýčkaného Ludvíka XIII. A v Městském divadle Kladno hostuje znovu. Tentokrát však v hlavní roli Jánošíka a navíc v muzikálu Na skle malované, pro který připravil hudební aranžmá a společně s Jiřím Janouchem vedl i korepetice.