Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
25. září 2023, svátek má Zlata
Rekreační areál Sázavský ostrov – Ostrov plný zábavy na Zlaté řece Sázavě! Nachází se ve městě Sázava v krásné krajině Středního Posázaví, pouhých 45km od Prahy (exit 34 z dálnice D1).

Na Sázavském ostrově můžete využít ubytování v romantických mobilních domcích, plně vybavených prostorných apartmánech, hotelových pokojích na Hotelu Sázavský ostrov, který je cca 100m od areálu a samozřejmě také ve vlastních stanech, pro které je připraveno přes 60tisíc metrů čtverečních plochy a moderní sociální zázemí.

dsc-0721.jpg

Na oběd si můžete zajít do stylové restaurace Sázavská taverna s krbem uprostřed nebo do naší útulné menší restaurace Vagón. V letních měsících je také k dispozici Plážový bar přímo u řeky, kde pivo a grilovaná klobása chutná nejlépe.

-mg-2855.jpg

Pro nejmenší návštěvníky je připravena spousta houpaček a prolézaček, dále velké dětské hřiště s pirátskou lodí a hlavně obří trampolína, ze které nebudou chtít odejít. Dospělí si můžou zahrát fotbal, volejbal nebo nohejbal, ping-pong a ruské kuželky, pétanque a badminton, případně si udělat romantickou projížďku na pramicích nebo koloběžkách. Ve spolupráci s partnery je samozřejmě možné také vyrazit na výlet na lodích – proti proudu vyjedete legendárním Posázavským Pacifikem a dolů už pádlujete po řece třeba na kánoích nebo raftech.

sm.jpg

Blízké okolí nabízí zajímavé výlety – zámek Konopiště, Hrad Český Šternberk, Sázavský klášter, Huť František nebo Pivovar Kácov jsou jen nejznámější z nich. Celé okolí řeky Sázavy je plné romantických zákoutí s chatičkami a hospůdkami, které můžete objevovat při pěších výletech nebo na kole.

Pobyt na Sázavském ostrově je určitě vhodný jak pro jednotlivce s rodinami, takpro organizované skupiny, firemní akce, svatby či různá sportovní soustředění. K dispozici nabízíme moderně vybavené konferenční prostory a na přání umíme připravit program na míru (školení, kánoe, rauty, hudba, …). Ať patříte k jakékoli skupině, svůj čas tady u řeky Sázavy si určitě užijete a rádi se sem budete vracet.

 

ČTĚTE DÁLE

Fun aréna – Svět zábavy v srdci města

Pražská Fun Arena, nedávno otevřené zábavní, kulturní a eventové centrum, se rychle stává jedním z nejatraktivnějších míst, pro zábavu a společenské události v centru Prahy. Ten to tak trochu jiný svět, nacházející se v samém srdci města, v budově bývalé automatické telefonní ústředny v ulici Petrská na Praze 1, otevřel své brány v prosinci 2022 a od té doby přináší návštěvníkům jedinečné zážitky v cyberpunkovém stylu. Na čtyřech podlažích nabízí návštěvníkům plno netradiční zábavy a kulturního vyžití.

Prodlužte si léto v Aquapalace Praha

Moře zábavy pod jednou střechou.

Bez zábradlí v této sezóně nabídne zajímavé tituly a přivítá nové tváře

Novou, v pořadí již 32. divadelní sezónu odstartuje pražské Divadlo Bez zábradlí francouzskou komedií Ivana Calbéraca s názvem Láska z mládí, již uvede v české premiéře 25. a 26. září. V hlavní roli se představí Roman Zach, pro kterého je tato inscenace režijním debutem. Jak k této situaci došlo?

Gaming jako za starých dobrých časů v dystopické budoucnosti!

Plánujete nevšední rodinný výlet, nezapomenutelnou oslavu narozenin nebo připravujete stylovou rozlučku se svobodou?

Sněhová královna: muzikál na ledě pro celou rodinu

Agentura SHOW N1 AGENCY ve spolupráci se světoznámou společností Ice Empire, která vytvořila projekty jako Stars on Ice, Champions on Ice a mnoho dalších, přináší do České republiky muzikál na ledě pro celou rodinu SNĚHOVÁ KRÁLOVNA, inspirovaný slavným příběhem od Hanse Christiana Andersena. O tom, co přesně na návštěvníky čeká, jsme si povídali s pořadatelem muzikálu Vladimírem Baryshevem.

Julie Caplinová aneb romantické útěky

Navštivte úžasná místa, vychutnejte si dobré jídlo a prožijte okamžiky, které mění životy. Julie Ca- plinová, autorka bestsellerů Romantické útěky, posílá své hrdinky do světových metropolí, kde najdou nejen lásku, ale především samy sebe.