Tato stránka používá soubory cookies a bez nich nemusí fungovat správně. Povolte prosím soubory cookies ve Vašem prohlížeči.
8. prosince 2022, svátek má Květoslava
Space Brokers: Zajišťujeme logistické i kancelářské prostory

Space Brokers: Zajišťujeme logistické i kancelářské prostory

Space Brokers je nezávislá realitní poradenská společnost se zaměřením na komerční nemovitosti, která si zakládá na senioritě. Specializují se na pronájmy výrobních, skladových a kancelářských prostor. Věnují se také investičnímu a logistickému poradenství. „Náš tým tvoří 9 odborníků s dlouholetými zkušenostmi na českém a slovenském trhu s nemovitostmi. Klientům poskytujeme koncentrované realitní know-how a zajišťujeme prostor pro rozvoj jejich podnikání. Stavíme na dlouhodobých partnerstvích, ve kterých jsou potřeby našich klientů a kvalitní poradenství na prvním místě,“ říká Marketing Director Lucia Voslářová.

logo-spacebrokers-color-background-02-2.png

Na českém trhu působí od roku 2020 a od letošního roku má Space Brokers nyní i svou pobočku na slovenském trhu komerčních nemovitostí. 

 „Naši zákazníci jsou všichni ti, kteří hledají nové prostory pro svoje podnikání, jedná-li se o kanceláře nebo skladové prostory, nebo vlastníci nemovitostí, kteří hledají vhodné nájemce do svých projektů. Pokrýváme celou ČR a Slovensko. Je jedno, jestli se jedná o pár metrů čtverečních, či velké prostory,“ vysvětluje Michal Barthell, partner společnosti Space Brokers.

„S vývojem trhu se neustále mění i podmínky vlastníků a potřeby klientů. Naší úlohou je, aby byly obě strany spokojené,“ doplňuje s tím, že se ve Space Brokers zaměřují zejména na průmyslové nemovitosti a kanceláře, v rámci kterých nabízejí i služby prodeje či nákupu a logistického poradenství.

Oddělení Industrial

„V České republice máme 5 profesionálů, kteří se zabývají zprostředkováním pronájmu výrobních a skladových prostor, jak pro velké subjekty, tak pro malé společnosti. Zastřešujeme celý proces od vyhledání vhodných příležitostí, přes vyjednávání nájemních podmínek až po samotné předání prostor. Předně spolupracujeme s našimi klienty dlouhodobě, kdy pro ně řešíme jak nové prostory při potřebě růstu nebo případně zmenšování, tak přejednání a prodlužování nájemní smlouvy ve stávajícím objektu,“ říká Barthell.

Ve Space Brokers disponují ucelenou databází moderních prostor a spolupracují se všemi developery a vlastníky tohoto typu nemovitostí. Zároveň mají velmi dobrý přehled o starších objektech. Svojí aktivitou pokrývají celou ČR a Slovensko a každý člen jejich týmu je zodpovědný za konkrétní regiony. Každý projekt řeší na míru a potřeby klienta jsou pro ně na prvním místě.

logo-spacebrokers-color-background-01.png

Oddělení Office 

„Protože pokrýváme celý pražský trh, pro klienty připravujeme vždy řešení na míru a přesně podle jejich potřeb. Máme ucelenou databázi s nabídkou projektů jak nových moderních, tak i starších administrativních prostor k pronájmu, a proto spolupracujeme se všemi developery a vlastníky komerčních nemovitostí v tomto sektoru,“ říká o oddělení Office Ondřej Straširybka. „Zájemcům o prostory zprostředkujeme pronájem existujících i připravovaných kancelářských či maloobchodních prostor, našim klientům mnohdy také pomáháme pronajmout stávající, nevyužité prostory, nebo aktivně řešíme přejednávání nájemních smluv“ dodává. 

Majitelům nemovitostí pomáhají se strategií pronájmu, nastavením obchodních podmínek, přípravou smluv a v neposlední řadě s propagací prostor.

Mezi klienty Space Brokers se řadí společnosti jako Cool People, USSPA, Dedoles, Rohlík.cz, Crussis, CS Cargo, Helicar, či třeba Esa logistika.

 

 • Space Brokers s.r.o. 
 • Adresa: Korunní 810/104, budova A, Vinohrady, 101 00 Praha 10
 • Web: www.space-brokers.cz

Kontakt

 • ONDŘEJ STRAŠIRYBKA
 • Office | Partner
 • Telefon: 420 722 201 412
 • E-mail: ondrej.strasirybka@space-brokers.cz
 • strase-portrait-5b.jpg
 •  
 • MICHAL BARTHELL
 • Industrial | Partner
 • Telefon: +420 724 513 825
 • E-mail: michal.barthell@space-brokers.cz
 • sb-michal-2-new.png

Nové vydání

FACEBOOK

INSTAGRAM

VYBRANÉ AKCE

ČTĚTE DÁLE

Roman Říčař: Nakonec jsem tomu úplně propadl

V loňské sezoně si Roman Říčař na kladenských prknech zahrál sice menší, ale zato dost výraznou roli zhýčkaného Ludvíka XIII. Letos bude v Městském divadle Kladno hostovat znovu. Tentokrát však v hlavní roli Jánošíka a navíc v muzikálu Na skle malované, pro který připravil hudební aranžmá a společně s Jiřím Janouchem vedl i korepetice.

Ventura Group – společnost pro vaše gastro večírky

Kdyby existoval český Dionýsos, jmenoval by se Ventura Group. Tato rodinná společnost provozuje tři vyhlášené restaurace a Český catering k tomu. Miluje, když může přichystat úžasné jídlo, když pivo teče proudem, hostům když chutná, radují se a bouřlivé oslavy trvají až do rána.
Reklama
reklama

The Emblem Hotel: jedinečný koncept pro jedinečný večírek

Tento designový boutique hotel v Praze naleznete jen kousek od Staroměstského náměstí. Kromě luxusního ubytování ve vkusně zařízených pokojích a apartmánech nabízí také vlastní privátní spa a dokonalé zázemí pro uspořádání nejrůznějších soukromých eventů.

Kojibakers: aneb produkty plné enzymů z plísně koji

Patnáct let pracoval na manažerských pozicích v IT společnosti a neuměl si představit, že by neměl jistotu stálého měsíčního platu. Zejména když se mu postupně narodily čtyři děti, jedno z nich handicapované, které od narození vyžaduje skutečně velkou péči. Postupně ale přišlo několik věcí, které jeho pohled na věc měnily, proto se rozhodl podat výpověď a pustil se do podnikání. Miloslav Laštovička založil v roce 2019 spolu s dvěma kolegy firmu Kojibakers, inspirovanou japonskou tradicí, která vyrábí za pomocí ušlechtilé plísně koji fermentované potraviny jako například miso, miso polévky, shiokoji a další. Ty momentálně dodávají jak do českých domácností, tak i do známých restaurací „Věříme, že tato unikátní »banka enzymů« má co nabídnout nejen v Asii, ale i zde v našich podmínkách,“ říká Laštovička.

Rozhovor: Štěpánčiny Divné čokolády

Štěpánčiny Divné čokolády jsou šokující, originální... prostě divné a to nás na tom nejvíc baví! Jak říká sama Štěpánka: „Mé čokolády se nejí, ale degustují.“